D rULTUUR 25 Koop een voucher en laat je verrassen met Center Paros Mystery Park civrolros civrofros ievizi^r ing^j C7vrntn( ■Icvizi&r^ hg^f Visser, biechtte ze op er ietwat ongemak kelijk bij te lopen: „Ik ben niet van de jur ken, ik voel me daar altijd heel erg verlo ren in." Voor Nicolette Kluijver (34) begint het galageweld van Televizier te wennen. Ex peditie Robinson was voor de vierde keer genomineerd, de presentatrice was er drie keer bij. „Maar ik vrees dat we niet win nen", zei ze bij haar entree in Amsterdam. „Met die Luizenmoederl" Dubbel genomineerd Van die kijkcijferhit (er keken op het hoogtepunt bijna 5 miljoen mensen) waren de acteurs bijna allemaal aanwezig. Twee van hen, Ilse Warringa en Jennifer HofFman, waren dubbel genomineerd. Zij maakten beiden kans op de Zilveren Televizier-Ster Acteur/ Actrice. „Die moet naar Ilse gaan", vond HofFman. „Zij is De Luizenmoeder. Als ik 'm win, neem ik hem wel aan, maar dan is er wel iets mis ge gaan!" Zo ver kwam het niet, want War ringa mocht de prijs voor haar vertolking van Juf Ank komen ophalen op het po dium. „Ongelooflijk", zei ze, terwijl ze haar uitgeschreven speech tevoorschijn haalde. „Ik durf niet te improviseren, ik ben bang dat ik dan gekke dingen ga zeg gen." Een van de hoogtepunten van de avond kwam al vroeg; de vertoning vol zelfspot door Patty Brard, die aan Kaj Gorgels de prijs mocht uitreiken voor het grootste talent. De vrouw die van alle BN'ers het vaakst meedeed aan spelletjespro gramma's, nam zichzelf en al die activitei ten - 'fotograferen, koken, van een duik- plank springen, in bed liggen met Chantal of Irene' - in een geestige monoloog op de hak. De Luizenmoeder\Nes bij het Gouden Televizier- Ring Gala hét onderwerp van gesprek. Maar Juf Ank was lang niet de enige die in AFAS Live de aandacht trok. gisteravond over de rode loper in AFAS Live. Eva Jinek, vorige maand bevallen van haar zoon Pax, Johnny de Mol, pas getrouwd, en Chantal Janzen (tv-opna- mes in Los Angeles) ontbraken. Wie er wel waren én het meest opvie len: Rob/nson-presentatrice Nicolette Kluijver met haar oogverblindende jurk (met als accessoires een gouden vogel en een gouden ring) en Jan Versteegh, wiens witte smoking was versierd met uitbun dig kleurrijke bloemen. Niet iedereen voelde zich op zijn of haar gemak in galakledij. Hoewel Ellie Lust indruk maakte met haar creatie van Mart atuurlijk ging het gis teravond bij het Gou den Televizier-Ring Gala voortdurend over de vraag wie er met de hoofdprijs vandoor zou gaan. Maar los van de genomineerde program ma's De Luizenmoeder, Beau jive days inside en Expeditie Robinson was het jaarlijkse tv-feestje bovenal een parade van oogver blindende jurken. Lang niet alle genomineerden schreden 6anaarpzc.nl/mysterypark vrijdag 12 oktober 2018 ffhavro over Juf Ank raa Alexander van Eenennaam 3 dagen 4-pers. accommodatie vanaf is 2 Boek nu voor een superprijs Mystery Park Nederland, België of Duitsland van Center Parcs. Bij het boeken blijft jouw bestemming nog even een verrassing, maar dat maakt de voorpret juist extra leuk. Wordt het Drenthe, België, Flevoland, de Eifel of het glooiende Sauerland in Duitsland? Eén ding is zeker: Center Parcs staat altijd garant voor volop vakantiepret. De parken beschikken over een subtropisch zwemparadijs, sportmogelijkheden, een Market Dome en volop kidsactiviteiten. Let op: vouchers zijn te verzilveren t/m 14 oktober 2018. V "De prijs is incl. eindschoonmaak, bedlinnen p.p. en reserveringskosten Excl. toeristenbelasting €2,10 p.p.p.n.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25