familieberichten fa EN 13 COLOFON Familieberichten OVERLEDEN Hilda Joseph Maria de Rijk - Familieberichten - zv Marinus Klaassen Adriana Neeltje de Feijter online Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. DE PERSGROEP woensdag 10 oktober 2018 Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, laten wij u weten dat in haar slaap is overleden onze lieve zus, schoonzus, tante en nicht Groenendijk, 2 oktober 1946 Terneuzen, 8 oktober 2018 Hulst: Miriam de Rijk Hulst: Guido Mortier Kinderen en kleinkinderen Hulst: Franklin de Rijk Hulst: Tillie en Gerard Bogaerd-de Rijk Kinderen en kleinkinderen Familie de Bleijser-Boone Familie de Bleijser-van Puijvelde Verpleeghuis "Ter Schorre", Bachlaan 90, Terneuzen Correspondentieadres: Rooseveltweg 27, 4561 XG Hulst U kunt afscheid nemen van Hilda in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zaterdag 13 oktober van 13.00 tot 13.30 uur en maandag 15 oktober van 9.30 tot 10.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 15 oktober om 10.30 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats te Clinge. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de kapel. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden, in de leeftijd van 88 jaar, van onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Maria Helena Nieuwenhuijse De HEERE ondersteune en vertrooste zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen en heilige deze roepstem aan ons aller hart. Terneuzen: C. de Kraker-Klaassen J.L. Klaassen-Nieuwenhuijse Neven en nichten Terneuzen, 8 oktober 2018 HEERE! maak mij Uw wegen bekend, leer mij Uw paden. Psalm 25 vers 4 Dankbaar wat ze voor ons betekend heeft, geven wij met droefheid kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft thuisgehaald, onze geliefde zus, schoonzus, tante en oud-tante 6 juli 1926 8 oktober 2018 N.A. Mol-de Feijter - in herinnering - M.J. Mol C.M. van Doeselaar-de Feijter J. van Doeselaar - in herinnering - Neven en nichten Achterneven en achternichten Correspondentieadres: Vogelensanckstraat 2 4571JX Axel De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op zaterdag 13 oktober om 10.30 uur in de Bethlehemkerk, Frans Halslaan 1 te Terneuzen, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan in Axel. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het verenigingsgebouw van de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 21 te Axel. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'De Molenhof' te Zaamslag voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Krabbendijke Axel SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 1 2.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-01 3 99 99 (werkdagen 9.00-1 7.00 uur en op zondag 1 3.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl pzc.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens KJlö op mensenlinq.nl geplaatst. NEDERLAND

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45