Jansje Roest - Kok 12 <77? co (7)////XXn Maria Margaretha Baert-van Isterdael Albert Heijens Ary van de Velde OVERLEDEN <77 en jf^arcel 77// Theo de heer T.M.E. Buijsse Je hebt nu rust gevonden, al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze grootste smart. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma, oma en overgrootmoeder weduwe van Joseph Maria Baert St. Jansteen, 23 januari 1930 t St. Jansteen, 6 oktober 2018 Kloosterzande: Luc en Rose-Marie Daniëlle en André Jordy en Elise Hulst: Peter en Emmy Angelique en Billy, Jayden, Alicia Timothy en Stefanie Sebastiaan en Saskia St. Jansteen: Marian en Frank Noëlla en Wesley, Xander Correspondentieadres: Marijkestraat 15, 4561 JE Hulst U kunt afscheid nemen van Maria in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 11 oktober van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 12 oktober om 10.30 uur in de aula van het crema torium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot per soonlijk condoleren in de aula van het crematorium. Albert hield van het leven, Ondeugd zijn grootste deugd, Zijn levenslust eindeloos, Ai heeft hij ons veriaten, Hij laat ons niet alleen, Wat wij in hem bezaten, Blijft altijd om ons heen. Na een leven geleefd te hebben op zijn eigen wijze, is na een ziekbed van enkele maanden in zijn vertrouwde omgeving overleden Walsoorden, 2 maart 1931 Kloosterzande, 4 oktober 2018 mede namens familie en partner, Kooijman Autar Notarissen Correspondentieadres: Kooijman Autar Notarissen Straatweg 7 3051 BA Rotterdam Donderdag 11 oktober 2018 is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het centrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoe ten in de koffieruimte van het centrum. Geen bloemen. zv Zij is vrijgekocht, niet door zilver of goud, maar met het kostbare bloed van Jezus Christus, haar Heer en Heiland. 1 Petrus 1:18 Op Zijn tijd heeft de Heer tot Zich genomen onze zorgzame moeder en onze altijd betrokken, lieve oma en onri Sinds 11 augustus 1998 weduwe van Jannis Anthonie Roest Lekkerkerk, 10 augustus 1928 Oostburg, 6 oktober 2018 Alphen a/d Rijn Ingrid en Chris Breskens Jan en Joukje Tonny f Zelzate Geertje en Mare Kleinkinderen en achterkleinkinderen Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren woensdag 10 oktober van 19.30 tot 20.30 uur in de 24-uurskamer 111, in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. U wordt uitgenodigd voor de afscheidsdienst die gehouden zal worden op DV 11 oktober om 13.00 uur in de VEG kerk, Provincialeweg 2, Nieuwvliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Ringlaan te Breskens. Hierna is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in het Dorpshuis, Prinses Wilhelminastraat te Nieuwvliet. Correspondentieadres: J.A. Roest, Ghistelkerke 34, 4511 JA Breskens. Arie dinsdag 9 oktober 2018 Hand in hand zijn wij samen tot aan de drempel gegaan. Moegestredenmaar omringd door onze liefde ben je rustig van ons heengegaan. We hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze papa, mijn zoon, schoonzoon, onze broer, schoonbroer en oom gehuwd met Suzanna Magdalena Dekker Oostburg, Terneuzen, 29 mei 1966 6 oktober 2018 We hebben je in liefde losgelaten, wetend dat het zo goed Is. Hoofdplaat: Suzan Buijsse-Dekker Sander Stijn Oostburg: R. A. Buijsse en M. J. Buijsse-Remijn Carla en Tonny Dorien en Rudy Oostburg: D. F. Dekker en W. M. Dekker-Dhondt Anja en Jan Neven en nichten Correspondentieadres: Westlangeweg 13, 4513 KM Hoofdplaat In plaats van bloemen een gift aan het KWF Kankerfonds. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 13 oktober om 10.00 uur op de boerderij aan de Westlange weg 13 te Hoofdplaat. Aansluitend is de begrafenis in besloten kring. Schriftelijke condoleance. Met verdriet nemen we afscheid van Bedankt voor de vriendschap. Wij wensen Suzan, Sander, Stijn en overige familie veel sterkte met dit grote verlies. Bram, Ina en Lian van Gijs Heden bereikte ons het bericht dat is overleden vader van onze leerling Stijn (klas TL4A). Wij wensen Stijn en zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens alle geledingen van het Zwin College te Oostburg, F.C.M. Neefs, lid College van Bestuur a.i. Na een kortstondige ziekte is van ons heengegaan onze lieve zorgzame (schoon)vader en opa weduwnaar van Jacoba van de Velde - Kluijfhout Middelburg, Middelburg, 13 maart 1929 2 oktober 2018 Drager van Zilveren en Gouden eremedaille in de Orde van Oranje Nassau Drager eremedaille in het Goud B.R.D. Bonn (D): A.J. van de Velde Maurits en Sina Pablo 'i Bonn (D): J.A. van de Velde H. Lamberz Correspondentieadres: Uitvaartverzorging Janneke en Ditsy den Besten Kapellestraat 5 4351 ALVeere De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Dank aan de praktijk van dokter Lankhorst, en heel veel dank voor de liefdevolle verzorging van St. Jans hospice de Casembroot.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44