Hood 'Droom van iedere jongen, maar niet realistisch' 28 MEDIA &CULTUUI VINCENT LUISTERT RADIO INTERVIEW MICHIEL HUISMAN Ik probeerde het uit alle hoeken en dacht: dat laten we zitten, want dat ziet er gewoon verdrietig uit Het 30-jarig jubileum van BNNVara's Spijkers met KoppenHè, alweer Spij kers met Koppen! Ja, alweer, ik beloof dat ik er na vandaag dertig jaar niet meer over zal schrijven, tenzij Felix Meurders voor die tijd wordt weggestuurd als presentator. Het 30-jarig jubileum werd afgelopen zondag live op Radio 2 gevierd in Theater Carré in Am sterdam. wat doe je als je denkt aan hoop? Precies, dan nodig je onze premier uit, Mark Rutte. Mon tere Mark, de teflonpremier. De man die altijd maar blijft lachen, hahahaha. Het maakt niet uit wat er gebeurt, hij blijft de opgewektheid zelve, tot in het diepst van zijn vezels. Eerst was het woord aan een van de scherp ste columnisten die het programma ooit heeft gekend, Carrie. Ze sprak een column uit over de piemel. Dat fantastische apparaat dat eerst nog zo slap tegen een mannendij aanligt, maar dan gaat groeien en groeien. Dan staat hij overeind, maar er komt altijd een moment dat hij weer dat kleine lulletje van weleer wordt. Dat gebeurde deze week na al dat divi- dendgedoe bij Mark Rutte. Oei, woei het door Carré, Rutte? Die is zo- meteen te gast. Dat is niet gezellig, dat kun je toch niet maken? Jawel, dat kon wel, Carrie is Carrie, ik mis haar nog altijd. Ze is nooit te be roerd om de mensen bij hun kloten te pakken op een feessie. Vragen over gezondheid Rechtszaak tegen 538 Rutte had er uiteraard geen enkele last van. Hij had de column niet gehoord en als hij hem al gehoord had, dan hahahaha, jajajaja, Vara hè? Hij zat gezellig aan tafel bij Meurders en Dolf Jansen en dolde en grolde wat. „Ik weet nog", zei hij tegen Meurders, „het eerste radioprogramma waarin ik optrad, dat pre senteerde jij. Ik werd afgeslacht, het was een bloedbad. Hahahahaha." Nu natuurlijk niet, het was feest. Ik hoopte nog even dat Carrie aan tafel zou terugkeren en nog een keer over het kleine lulletje zou begin nen, maar nee, niets van dat al. Men schaterde het uit. Dat was jammer. Ze trekken in hun uit zendingen altijd flink tegen hem van leer, en uitgerekend hij is deelgenoot en eregast op het feest van hoop, dat mag je hem niet gunnen, er zijn grenzen aan het positivisme. Maar verder was het een mooie uitzending, de tenenkrommend slechte imitatie van afge likte BN'ers die opbelden met felicitaties daargelaten. Quote van de dag Het thema van de uitzending was 'hoop'. En dinsdag 9 oktober 2018 QUIZ Onder leiding van de Vlaamse komiek Philippe Geubels buigen bekende Neder landers zich in het nieuwe RTL 4-programma Is er een dokter in de zaal? over gezondheids- vragen. De quiz is komend voor jaar op de buis. RADIO De Stichting Nederlandse Top 40 spant een kort geding aan tegen Radio 538. De hitlijst verhuist in ja nuari van 538 naar Qmusic. Tot die tijd ver dwijnt de Top 40 van de FM. Dat wil stich tingsvoorzitter Erik de Zwart voorkomen. PC DJ Mattie Valk vertelt op Qmusic dat hij geen goede naaktselfie kan maken. Ik als nieuwe 007? Michiel Huisman: „Ik heb weer iets van mijn lijst kunnen afvinken.", foto anp kippa

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 28