NYNKE DE JONG Man rent weg na dodelijk ongeluk StIP liliil DE JUISTE KOERS MET STIP... 088 - 70 70 600 6 Dubai, Oman Abu Dhabi Canarische Eilanden Column Volgens getuigenverklaringen zou de bestuurder van een Audi rond half zeven bij een inhaalmanoeu vre eerst een auto hebben geraakt en vervolgens achter op de wagen van het Houtense echtpaar zijn gereden. De man (66) en vrouw (62) overleden ter plaatse aan hun verwondingen. Een derde per soon werd naar het ziekenhuis ge bracht. Het ongeluk gebeurde op de rijbaan richting Amsterdam. De veroorzaker van het ongeluk - een 32-jarige inwoner van Oegst- geest - stapte na het ongeluk uit en rende een nabijgelegen akker op. Direct riep de politie via een Burgernetactie mensen in de buurt op naar de voortvluchtige uit te kijken. Na een korte zoek tocht met onder meer een politie hond en een helikopter kon hij worden aangehouden. De man bleek alcohol te hebben gedronken en onder invloed te zijn van cocaïne, amfetamine en methamfetamine. Bloedonder zoek door het Nederlands Foren sisch Instituut moet uitwijzen hoeveel drugs en alcohol de ver dachte heeft gebruikt. Zijn auto is in beslag genomen. De Houtense burgemeester Wouter de Jong liet gisteren in t De politie riep mensen op uitte kijken naar de man een reactie weten mee te leven met de familie. „Ik heb het ver drietige nieuws zondagochtend vernomen. Het is een vreselijk drama. Ik leef mee met de nabe staanden en wens hen veel sterkte toe." De politie heeft de identiteit van de slachtoffers nog niet open baar gemaakt. Zaterdag kondigde hij op het partijcongres van D66 zijn vertrek aan en dinsdag is het al zover. Goodbye, Alexander Pechtold. Na twaalf jaar leider schap is het tijd voor een ander boegbeeld. Geen verras sing, en ook geen im pulsieve beslissing, bleek uit het af- scheidsinterview dat Vrij Nederland dit voorjaar al met hem had. Het interview geeft een mooi overzicht van twaalf jaar Pechtold als partijleider. Ver halen over het cre matoriumakkoord, meeregeren en ge schonken Scheveningse appartementen. Pechtold snijdt ook een ander onderwerp aan: de minachting van politici voor hun eigen vak. De afgelo pen jaren zijn som mige politici vooral als ijdele nietsnutten die niks snappen van de man in de straat. Maar het land schiet daar niets mee op, want wat er vervolgens moet gebeuren met dat vreselijke parlement, wordt vaak niet con creet. Er zijn boze burgers, zeker. Maar zij zijn niet in de meerderheid. Het gros van de mensen is niet boos, maar slechts zo nu en dan onte vreden. Dat redelijke midden, vol redelijke mensen, heeft meer aan politici die niet lullen maar poet sen. Die help je zeker niet door het faillissement van het parlement uit te roepen. Aan de slag dus, met wat Pech told het 'edele handwerk' noemt: compromissen sluiten, samen de verschillen overbruggen om echt iets voor elkaar te krijgen. Met alleen roepen en vervolgens weg lopen, schiet het land niks op. En zeg nou zelf: daar ben je toch ook geen politicus voor geworden? Sommige politici zijn vooral druk met het afvallen van collega's druk met het afvallen van hun ei gen collega's. Geert Wilders noemde de Tweede Kamer een 'nepparlement', Thierry Baudet weigerde tijdens de Algemene Be schouwingen te debatteren, omdat hij het maar een schertsvertoning vond. Alles om in het gevlij te ko men van die boze burger, die toch al denkt dat Den Haag wordt bevolkt door zakken vullers. Pechtold stelt dat dit an ders moet. En ik ben het met hem eens. Dit land is niet ge baat bij politici die poepen in de ruif waaruit ze eten. Als de politiek je niet aanstaat, verander je haar van binnen uit. Het is makkelijk scoren wanneer je al je col lega's wegzet Klantenwaardering 9 nu v.a. nu v.a.vpp - €84 p.p Cruise o.b.v. 8-daagse cruise per 4* Costa Mediterranea volpension O.a. Lanzarote Tenerife Madeira Kijk voor méér cruises op onze website ho J^AR N V reizen nl maandag 8 oktober 2018 GO @Nynke Pechtold Een echtpaar uit Houten is zaterdagavond om het leven gekomen bij een ongeval op de A44 bij Nieuw-Vennep in Noord-Holland. Bij het ongeluk was een bestuurder betrokken die onder invloed was van alco hol en drugs. Bernie van Unen Nieuw-Vennep/Houten Funchal La Palma 'Arrecife Las Palmas Cruise voordeel! korting korting Semi All Indusive Costa Incl. fooien Ind. fooien t.w.v Is and Bani Stip Reizen is al jaren dé nummer 1 voor cruisevakanties naar de Verenigde Arabische Emiraten en Oman. U vaart per 4-sterren Costa Mediterranea naar o.a. Oman, Sir Bani Yas Island en Abu Dhabi. Bovendien heeft u volop de tijd om het overweldigende Dubai te bezichtigen. U boekt tegen een zeer scherpe prijs deze Dubai- cruise, inclusief vluchten per topairline Emirates (Airbus A380), alle transfers, 8-daagse cruise op basis van volpension, dus met ontbijt, lunch en diner aan boord én fooien t.w.v. €84 per persoon! Deze cruise is vorig jaar door onze klanten beoordeeld met een 9.1! Dit is echt een reis die u niet mag missen! zie stipreizen.nl/crcuab stipreizen.nl Boek voor komende winter deze prachtige 8-daagse cruisevakantie per 4-sterren AIDAstella naar de Canarische Eilanden Madeira Tijdens de cruise heeft u volop de tijd om o.a. Gran Canaria, Madeira, Lanzarote, La Palma 8( Tenerife te ontdekken. Aan boord van de AIDAstella kunt u genieten van vele faciliteiten voor jong en oud. U verblijft op basis van Semi All Indusive (alle maaltijden en diverse dranken inbegrepen) Kortom, een prachtige reis en nu bovendien tegen een waanzinnige prijs! Bij deze zeer scherpe cruiseprijs zijn de vluchten, transfers, fooien/servicebijdrage 8< tafeldranken tijdens buffetmaaltijden (totaal t.w.v. €185 p.p.) inbegrepen. ie stipreizen.nl/cralsb k.w w Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut excl. Calamiteitenfonds van €2,50 reserveringskosten €35 per boeking. Onze prijzen en kortingen zijn onderhevig aan vraag aanbod en beschikbare voorraden en zijn een momentopname. Dat betekent dat ten tijde van boeking de kortingen en prijzen dagelijks kunnen variëren. Op onze website vindt u te allen tijde de juiste prijzen en kortingen. Kortingen zijn reeds in bovenstaande prijzen verwerkt en alleen geldig op stipreizen.nl of via ons Confact Center. Op deze reizen zijn de ANVR reizigersvoorwaarden van toepassing. Bekijk alle voorwaarden op stipreizen.nl/actievoorwaarden. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 6