V. 24 "X OVERLEDEN Joost Willem Harpe Joost Harpe Joost Harpe Joost Harpe Wilhelmina Catharina Paauwe Mina Mina van der Jagt - Paauwe Ploon Provoost-van Vaardegem Ploon Provoost- van Vaardegem Ploon Provoost Jochabet Johanna Nuij-Heijkoop maandag 8 oktober 2018 PM 'De Heer is mijn herder' Verdrietig, maar ook dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een lang en goed leven is overleden mijn lieve en zorgzame echtgenoot, onze (schoon)vader en trotse opa Vrouwenpolder 7 juni 1928 Oost - Souburg: Wolphaartsdijk: Gapinge: Renkum: t Vlissingen 5 oktober 2018 Corrie Harpe - Paauwe José en Johan Jos en Janneke Cornelie en Olli Marina en Arne Jan Jaap Henk en Margriet Marriët Dirk Cosy Correspondentieadres: Nazareth 61 - 4471 PM - Wolphaartsdijk Maandag 8 oktober kunt u van 18.30 tot 20.00 uur afscheid nemen van Joost in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op zaterdag 13 oktober om 10.30 uur in de Torenkerk te Gapinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Gapinge. Na de begrafenis bent u van harte welkom in De Spil, Schotsehoek 8 te Gapinge. Op hoge leeftijd hebben we nu afscheid moeten nemen van onze broer, mijn zwager en onze oom Gapinge: Johan en Jenny Harpe - de Kraker Johnny en Ineke Pieter en Mindy Middelburg: Jo Vos-Harpe 5 oktober 2018 Met veel verdriet nemen wij afscheid van onze lieve zwager en oom C. Paauwe-Vos J. Paauwe t J. Paauwe-Wondergem Jac. Paauwe t Neven en nichten Gapinge, 5 oktober 2018 Bedroefd delen wij u mee dat de Heere op Zijn tijd, na een lang arbeidzaam leven heeft weggenomen, onze geliefde oom Hij heeft veel voor mij betekend. Wij wensen tante Corrie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Gapinge: Johnny en Ineke Harpe 5 oktober 2018 Het mooiste wat je kunt achterlaten zijn sporen van liefde. We laten je los, intens verdrietig, maar voor altijd verbonden. We nemen afscheid van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Ton van der Jagt 19 november 1929 5 oktober 2018 Krabbendijke: Carla en Jaap Willeboer-van der Jagt beiden in liefdevolle herinnering Cynthia en Jan Sven, Ivan, Livia Miranda en Ferron Rotterdam: Els van der Jagt en Ruurt De Maesschalck Anna Rurik Kruiningen: Johan en Dinet van der Jagt-Boone Carola en Hermen Tom en Sharon Marijn Michelle Correspondentieadres: Slagveldstraat 39a 4416 CB Kruiningen De afscheidsdienst zal gehouden worden op donderdag 11 oktober om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Met droefheid geven wij u kennis dat van ons is weggenomen mijn enige lieve zus en onze tante A. Meijaard - Paauwe Ko en Miep Els en Bert Nelleke en Major Yerseke, 5 oktober 2018 We vernamen dat donderdag is overleden onze lieve nicht Wij wensen Lein en naaste familie veel sterkte toe. Neven en nichten van familie Lous-Heijt familie Hengst-Heijt familieVan Vaardegem-Heijt Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin Wij wensen Lein en verdere famielie veel sterkte met dit grote verlies. Riet de Visser Mien Minderhoud Miene de Kam Nel Minderhoud Jo van Sluijs bedankt voor de fijne vriendschap, ik zal je missen, Lenie Dat is het leven, een stap naar het graf. Wat heden bloeit, valt morgen af. Verdrietig, maar wetende dat het zo goed is, nemen wij afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi Vlissingen 7 mei 1927 t Vlissingen 5 oktober 2018 Paula en Cees Silvan Jorn Mervin en Esther, Selina Correspondentieadres: Merkenburg 37 4385 ET Vlissingen Woensdag 10 oktober kunt u van 10.30 tot 11.00 uur afscheid nemen van Jopie in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend vindt de gedachtenisbijeenkomst plaats. Rond 12.00 uur begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen aan de President Rooseveltlaan. Na de begrafenis ontmoeten we u graag in het uitvaartcentrum om nog even na te praten met elkaar. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Verpleeghuis Ter Reede, afd. Vondellaan, woning 2. Zij hebben de laatste anderhalf jaar de zorg voor hun 'tante Hannie' op mooie en bijzondere wijze vervuld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 24