Winnaar van de Hebban Debuut Prijs 2018 ?U\ Boeken bestellen viawww.libris.nl. Geen bezorgkosten voor boekbestellingen yuuly vanaf 15,00. Kijk voor een Libris-boekhandel in de buurt op www.libris.nl Antoinette Beumer Antoinette Beumer De Hebban Debuutprijs is de enige juryprijs van Nederland en Vlaanderen met een grote invloed van lezers en richt zich op literaire fictie en narratieve non-fictie. Een lezersjury van 100 lezers selecteerde 3 debuten, waarna een jury van Libris-boekverkopers en Hebban-redactieleden de uiteindelijke winnaar koos. Mijn vader is een vliegtuig Filmregisseur Antoinette Beumer, bekend van producties als 'Soof' en 'De gelukkige huisvrouw', debuteerde dit jaar met de, deels autobiografische, roman Mijn vader is een vliegtuig. Een verhaal dat veel parallellen heeft met haar eigen leven. Haar vader zat zelf ruim 30 jaar in een psychiatrische inrichting. Na de plotselinge dood van haar moeder wordt de 40-jarige Eva geconfronteerd met angst. Als ze op zoek gaat naar de oorsprong van deze gevoelens, komt ze erachter dat er hiaten in haar geheugen zijn. Op dit moment werkt Beumer zelf aan het scenario voor de verfilming van het boek. Paperback i; Ook als ebook Hebban.nl, grootste lezerscommunity van Nederland en Vlaanderen Hebban.nl werd opgericht in 2014 en groeide in korte tijd uit tot de populairste boekensite en grootste lezerscommunity van Nederland en Vlaanderen met 153.000 leden, 110.000+ recensies en meer dan 1 miljoen lezerswaarderingen. De site trekt maandelijks een half miljoen bezoekers. WG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 80