Piet Wolfert 26 August de Caluwé Celina Slock Jons van Elderen Kees Bakker Corrievan Hee-Brugge DANKBETUIGING Pauline Riské-Hoornaert Charles Bauwens zv Ria Verhelst-Herrebout - Maria Cornelia - Ria Verhelst-Herrebout Ploon Provoost - van Vaardegem J% Marinus Abraham Wolfert Geert van Acker zaterdag 6 oktober 2018 Al gaat mijn weg door een donker dal, ik vrees geen gevaar, want u bent bij mij, uw stok en uw staf, zij geven mij moed. Psalm 23:4 Vertrouwend op haar Heer en Heiland is door de Heere Thuis geroepen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma echtgenote van Chiel Verhelst Terneuzen, 17-7-1957 Terneuzen, 4-10-2018 Chiel Verhelst Marcel en Mieke Michelle Jordy Quincy Hobbemastraat 14 4532 HC Terneuzen Donderdag 11 oktober is er van 13.15 - 13.50 uur gelegenheid de familie te condoleren in 'De Levensbron', Sloelaan 40 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de dienst van Woord en gebed aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in 'De Levensbron'. Maandag 8 oktober kunt u van 19.00 - 19.30 uur af scheid nemen van Ria in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar iedereen die Ria heeft bijgestaan, in het bijzonder dokter van Dijk, huisarts Peek, personeel van de chemokamer en het team van de Thuiszorg. "Ik bouw op U, mijn Schild en mijn Verlosser" Wij zijn verdrietig nu we afscheid moeten nemen van onze dochter, zus en tante Tegelijk voelen we ons ook getroost omdat ze nu bij haar Hemelse Vader is. We zijn dankbaar voor haar leven. Pa en Ma Herrebout Jan en Betty Herrebout kinderen en kleinkinderen Zij die ik liefheb, ga ik nu verlaten. Zij die ik liefhad, daar ga ik nu naar toe. weduwnaar van *04-09-1922 |04-10-2018 Sas van Gent Westdorpe Greet en Willy Valent - de Caluwé Patrick en Chantal, Laura en Thijmen, Femke Annoesjka Sonja t en Benny de Vleeschouwer - de Caluwé Benny de Vleeschouwer Ria en Joop van Dijk - de Caluwé Eveline en Roy, Celine en Wessel Westdorpe, 4 oktober 2018. De Witte Leeuw 43, 4554 BG De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 10 oktober om 13.30 uur in Familiehuis "De Geslootene Boom", Kleine Markt 5-6, te Sas van Gent, waarna er gelegen heid is tot condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden. Na een bewogen, werkzaam leven waarin het noodlot haar niet spaarde moeten wij na een moeilijke laatste periode afscheid nemen van mijn enige zus, schoonzus en onze altijd hartelijke en belangstellende tante Altijd bezig, druk, piekeren, in de weer. Nu zijn alle zorgen en pijn voorbij. Je hoeft niet meer, je mag nu uitrusten. We voelden ons altijd welkom bij jou, we gaan je missen. Slaap zacht Ploon, liefs.... Piet en Jacolien van Vaardegem - de Witte Lindy Jace Westkapelle, 4 oktober 2018. ALGEMENE KENNISGEVING Dankbaar voor de tijd die hij bij ons mocht zijn, hebben wij met een hart vol liefde afscheid genomen van mijn man, onze (schoon)vader en opa Rinus echtgenoot van Janna Suzanna van der Gouwe Hoek, 21-7-1939 Terneuzen, 29-9-2018 Hoek J.S. Wolfert-van der Gouwe HoekHenk Hoek Dick en Kalina Elianne Zaamslag Marja en André Christel Mauries Amanda Seydlitzweg 2 4542 RS Hoek Volgens wens van de overledene hebben wij in besloten kring afscheid genomen. Met verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van Jons was van 1994 tot 2001 voorzitter van onze vereniging. Wij zijn hem veel dank verschuldigd voor zijn inzet voor een sterke regionale economie. Wij wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. VNO-NCW Brabant Zeeland Eric van Schagen Ellen Kroese voorzitter directeur Tilburg, 5 oktober 2018 Een kaart, een lieve groet. Het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van onze pa en opa. Onze hartelijke dank hiervoor. Een speciaal woord van dank aan Miranda Brasser- Picavet van Dela voor de goede begeleiding van de uitvaart. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Hulst, oktober 2018 Na het overlijden van mijn schoonbroer en onze oom op 11 september 2018 willen wij iedereen hartelijk bedanken voor alle reacties en medeleven. De belangstelling was hartverwarmend. Het doet ons goed om te weten dat Kees door zo velen werd gewaardeerd. M Riemens-Dees Neven en nichten IJzendijke, oktober 2018 Dat zo velen geraakt zijn door het overlijden van onze fantastische moeder heeft ons diep ontroerd. Zoveel mensen, bloemen, kaarten, lieve woorden en al die armen om ons heen! Samen met ons hebben jullie afscheid van genomen op een manier waaraan wij altijd zullen terugdenken. Het doet het ons goed te weten dat ma niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Rian Hans Janet Anton Schoondijke, oktober 2018 Wij willen iedereen bedanken voor de warme belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Riet Wolfert - van Driel kinderen en kleinkinderen Terneuzen, oktober 2018 Voor altijd in ons hart. Voor uw medeleven, zowel persoonlijk als schrif telijk ontvangen, na het overlijden van mijn lieve, zorgzame ma wil ik u langs deze weg hartelijk danken. Pyola Riské Hulst, oktober 2018 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor alle blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Koos Bauwens-Wisse, kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Sluiskil, oktober 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 62