FAMILIEBERICHTEN 25 Eric Remi Elsa de Milliano Eric de Milliano J* Eric de Milliano Jf Eric J? Wilhelmina Jansen-van Belzen Wilhelmina van Belzen OVERLEDEN - Eric - Marie-José van Dijke Lockefeer Paula Mathilda Coleta de Groen - Lockefeer God heb ik lief. Psalm 116 Wilna zaterdag 6 oktober 2018 Hij genoot van het leven. Op 17 september 2018 overleed Hij was 56 jaar. Echtgenoot van Geertje van der Krogt Pa van Bart de Milliano Stijn de Milliano De plechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 10 oktober om 14:00 uur bij ons thuis in de paardenwei: Zevenhofstedenstraat 9 4515 RKIJzendijke Auto's worden niet op het erf geparkeerd, volg de aanwijzingen ter plaatse. Indien mogelijk willen wij u verzoeken om het condoleanceregister al vooraf digitaal te tekenen via: www.gedenken.nl/herinner/ericdemilliano Eric en Geertje houden van bloemen. Met ongeloof en grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker en collega Eric was juist dit jaar 25 jaar bij ons bedrijf in dienst. Hij was een toegewijd medewerker, nauw betrokken bij ons bedrijf en bij zijn klanten. De leegte die hij achterlaat in het bedrijf is groot. Wij wensen Geertje, Bart, Stijn en verdere familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens directie en medewerkers van EcoService Europe B.V. AgriService Zeeland B.V. Oude Haven 44, 4501 PA Oostburg In verband met het overlijden van Eric de Milliano is EcoService Europe AgriService Zeeland te Oostburg woensdag 10 oktober a.s. gesloten vanaf 12:00 uur. Een bijzonder mens, altijd in voor leuke dingen, een levensgenieter. Eric, we zullen je enorm missen! Ronald en Willemien Jacqueline Marion en Ben Do en Karin Margriet enjos Neven en nichten Het is onbeschrijflijk, onze vennoot en vriend, een van de steunpilaren van de Bierkreek is er niet meer. Wij zullen vreselijk missen. Hans, Marianne, Luuk, Britta, personeel en oud personeel. Zalig de achtmoedigen want %ij gullen het land bevitten. In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend en gedaan, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve mama, bobonneke, onze zus, schoonzus en tante onderwijzeres weduwe van Johan van Dijke Nieuw-Namen, f Amstelveen, 26 september 1933 1 oktober 2018 Annemieke f Amsterdam: Annemiek van Dijke Jasmijn Nieuw-Namen: Juliana f Werrens Lockefeer Kinderen en kleinkinderen Alouis Werrens f Hulst: Willy en Irene f Lockefeer Blommaert Kinderen en kleinkind Terneuzen: Ria en Jan van Dommelen van Dijke Kinderen en kleinkinderen Sas van Gent: Katy en Bertus f vanTatenhove-vanDijke Kinderen en kleinkinderen Clinge: Marijke van Helsland - van Dijke Kinderen en kleinkinderen Tonny van Helsland Familie Lockefeer Familie van Dijke De uitvaartdienst zal plaatshebben op zaterdag 6 oktober om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Joseph, Hulsterloostraat 76 te Nieuwe Namen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, van der Maelstedeweg te Hulst. Samenkomst en gelegenheid tot condoleren in de kerk vanaf 10.10 uur. Correspondentieadres: Annemiek van Dijke P/A Myosotis Uitvaartverzorging Stationsstraat 24 1182JN Amstelveen Na een lang en gelukkig leven is, omringd door haar kinderen, overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder - Weduwe van Herman de Groen - Hulst, tAmersf°orL 25 juni 1924 1 oktober 2018 Eemnes Isabella en Marius Mouwen - de Groen Wijk bij Duurstede Jacqueline en Jo Defauw - de Groen Luttelgeest Philip de Groen en Nelleke Verhage Oost burg Henriëtte de Groen en Joop Basting Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Familie de Groen Inspecteur Schreuderlaan 6 3761 XE Soest De begrafenis heeft reeds plaatsgevonden op 5 oktober op de algemene begraafplaats aan de Veldweg te Soest. Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze geliefde schoonzus en tante, echtgenote van Piet Jansen Vlissingen 's-Heerenhoek Hoek Vlissingen Jan t en Leuntje Jansen-Tollenaar Magda en Han t Lelieveld-Jansen Kees en Heieen Jansen-de Vries Ella Jansen Neven en nichten 4 oktober 2018 Want Hij zal de arme redden die om hulp roept... Psalm 72, vers 12 Verdrietig geef ik u kennis dat de Heer onverwacht mijn lieve vrouw tot zich heeft genomen echtgenote van Piet Jansen Yerseke, f Oostburg, 2 september 1944 4 oktober 2018 't Schuttebocht 6 4501 AA Oostburg De afscheidsdienst, waarvoor ik u uitnodig, wordt gehouden op woensdag 10 oktober om 14.00 uur in de PKN kerk, Dorpstraat 25 te Nieuwvliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in het dorpshuis te Nieuwvliet. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 61