PZC werkt met cederbof l Directeur DIRECTEUR SBO Directeur/bestuurder twee leden voor de Centrale Cliëntenraad ProBaz KAM coördinator (fulltime) x*f nationale vacaturebank MEER? www.obase.nl COVRA Vanwege het aankomende vertrek van de huidige directeur/bestuurder is de Stichting Ouderenzorg Kapelle (Cederhof) op zoek naar een voor 36 uur per week. Met een heldere toekomstvisie, die goed kan schakelen tussen strategisch, tactisch en operationeel niveau. Nadere informatie treft u aan op de website van de stichting: www.cederhof.eu Uw sollicitatie ontvangen wij graag vóór 20 oktober a.s. Wegens vertrek van leden en door de dynamiek van de zorg zoeken wij: Zorgstroom Kijk voor meer info op: www.zorgstroom.nl/vacature-clientenraad qemeentesLUis Heeft u een breed blikveld? Bent u maatschappelijk betrokken? En heeft u ervaring met het doen en begeleiden van onderzoek? Dan zijn wij op zoek naar u Voorzitter Rekenkamercommissie m/v Scholengroep ProBaz zoekt voor de christelijke basisschool De Torenberg in Zaamslag een SchoLengroep Stichting Obase zoekt per 1 januari 2019 voor SBO de Meie een De Meie is een speciale school voor basisonderwijs en maakt onderdeel uit van scholengroep Obase. Ons uitgangspunt is dat iedere leerling een uniek individu is, met zijn eigen manier van ontplooien. We zoeken iemand die enthousiast, samen met het team, speciale zorg biedt waar elk kind behoefte aan heeft en een veilig pedagogisch klimaat creëert. Op www.obase.nl/vacature vind je alle informatie over deze vacature. Heb je vragen? Bel of mail naar Petra Kostense, coördinator personeel van de Stichting Obase, 0111418884 of p.kostense@obase.nl OBASE i? welzijn zorg wonen Leden van de Centrale Cliëntenraad praten, denken en beslissen mee over alle onderwerpen en verbeteringen die voor onze cliënten belangrijk zijn. Ook samen werken aan verbetering? Solliciteer dan als lid bij de Centrale Cliëntenraad! Wij zijn op zoek naar een: Lees meer over deze functie op www.gemeentesluis.nl. Reageren kan vóór 26 oktober 2018. m/v wtf 0,6 - 0,8 De werktijdfactor is eventueel aan te vullen met lesgevende taken tot 1,0. De ingangsdatum is in overleg te bepalen, maar bij voorkeur begin 2019. Wij zoeken een directeur die: de schoolleidersopleiding heeft gevolgd; sterk is in onderwijskundig leiderschap; werkt vanuit een toekomstgerichte visie; bereid is de identiteit van de school uit te dragen; daadkrachtig leiding geeft en collegiaal kan samenwerken; zorgt dat mensen in en rond de school zich betrokken voelen. De directiefunctie wordt gewaardeerd op het niveau DB. Een assessment kan deel uitmaken van de procedure. De Torenberg is een dorpsschool met 130 leerlingen. Belangrijk uitgangspunt is de pedagogische relatie met de kinderen. De school haalt goede resultaten en biedt goede zorg. Een jong en enthousiast team werkt aan verbetering en vernieuwing van het onderwijs, www.torenberg.nl Scholengroep ProBaz telt zeven basisscholen in de gemeente Terneuzen. In het onderwijs staat de ontwikkeling van het kind centraal. De scholen geven daar zelf invulling aan. Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij dhr. L.F. Hamelink (algemeen directeur) 0115-531521 of per mail. Uw brief, voorzien van curriculum vitae, ontvangen we graag uiterlijk 30 oktober 2018; digitaal via info@probaz.nl De gesprekken staan gepland op dinsdagavond 6 november 2018. Stichting Protestants Christelijk Basisonderwijs Midden Zeeuws-Vlaanderen Openbaar basisonderwijs op Schouwen-Duiveland obase t 0111418888 De CENTRALE ORGANISATIE VOOR RADIOACTIEF AFVAL (COVRA) N.V. is belast met de zorg voor al het Nederlandse radioactief afval. Daarbij staat de bescherming van mens en milieu centraal. Het afval is afkomstig van onderzoekslaboratoria, ziekenhuizen, industrie en kernenergiecentrales. COVRA is een N.V. waarvan de aandelen volledig in handen zijn van de Nederlandse Staat. Meer informatie op: www.covra.nl. COVRA zamelt het Nederlandse radioactief afval in en zorgt voor de verwerking, opslag en de uiteindelijke eind-berging. Dit wordt gedaan met circa 60 medewerkers. Wij vormen een hechte organisatie, waar de lijnen kort zijn en waar van iedereen een flexibele inzet wordt verwacht. Wegens uitbreiding binnen de afdeling Controle 6t Zorg zijn wij op zoek naar een: Ben jij gedreven in het bewaken van de kwaliteit, vertalen van wet- en regelgeving in de praktijk en spreekt het werken in een internationale context jou aan? Dan is dit de baan voor jou! Als KAM coördinator bestaat jouw werk in hoofdzaak uit: Het identificeren, implementeren, controleren en naleven van de COVRA acceptatiecriteria door het periodiek uitvoeren van analyses en audits bij klanten. Het periodiek toetsen van procedures en werkprocessen op veiligheid, straling hygiënische aspecten en (interne) afspraken en daar waar nodig het aanpassen hiervan. Het periodiek (laten) uitvoeren van milieumetingen, analyses en audits met betrekking tot werkprocessen en algemene bedrijfsvoering en het opstellen van rapportages en adviezen hieromtrent. Het bijhouden van nieuwe ontwikkelingen op het vakgebied en het doen van verbetervoorstellen om deze ontwikkelingen in te voeren. Kwaliteitsbewaking bij projecten en processen. Wij vragen: Hbo werk- en denkniveau. Aantoonbare ervaring in een soortgelijke functie. Ervaring met toezichthoudende instanties is een pré. Nauwkeurige en gestructureerde manier van werken. Kritisch en analytisch sterk. Goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift. Geboden wordt: Een veelzijdige en zelfstandige functie in een betrokken en servicegerichte organisatie. Samenwerken met specialisten in internationaal verband. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informeren en solliciteren: Heb je vragen over deze functie neem dan contact op met de heer M. de Nood (Senior KAM coördinator afdeling Controle Et Zorg) 0113-616 666. Wil je solliciteren naar deze functie, stuur dan jouw motivatie met curriculum vitae naar vacature@>covra.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 18