Overige W
veruolg zondag 7 oktober 2018
- k
RTL7
O RTL8
Q SBS9
Ui ZIGGO SPORT
COM. CENTRAL
1 EUROSPORT
ÉÉN
BBC1
TV5
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
16.30 RTL GP: WTCR - China Ningbo
17.00 RTL Transportwereld 17.30 RTL
Autowereld
18.00 RTL GP MAGAZINE
19.00 STOP! POLITIE
20.00 IDIOTEN OP DE WEG
20.25 EElTOPGUN
Actiefilm van John Scott en
Tony Scott (VS 1986) met
Tom Cruise (Lt. Pete
Maverick' Mitchell) en Kelly
McGillis (Charlotte 'Charlie'
Blackwood).
22.35 EElTHE LEGEND IS BORN:
IPMAN
Actiefilm van Herman Yau
(Hongkong 2010) met To
Yu-Hang en Siu-Wong Fan.
Het is 1905 en in Foshan
gaat de jonge lp Man naar
de martial-artsschool waar
hij de Wing Chun-techniek
leert. Jaren later komt
het tussen lp Man en zijn
adoptiebroer lp Tin-Chi tot
een confrontatie.
00.45 NACHTPROGRAMMA'S
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
18.00 Kopen, klussen, cashen 18.30 All
You Need Is Love 20.00 Crime Scene
Investigation 20.55 Crime Scene Inves-
tigation 21.50 Crime Scene Investiga
tion 22.45 Crime Scene Investigation
23.40 The Blacklist 00.35 Some Velvet
Morning: Drama. Fred ligt in scheiding
met zijn vrouw Velvet en klopt na vier
jaar afwezigheid bij haar aan, in een
poging haar terug te winnen.
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
16.50 Drone Masters 17.45 Golden
Boys 18.40 De Roelvinkjes: Effe geen
cent te makken 19.30 Lachen om
Home Video's 20.30 The Boss:
Komedie. 22.35 Mr. Frank Visser doet
uitspraak 23.30 Ik wil mijn been ampu
teren 00.40 Cloud 9: Tv-avonturenfilm.
Een snowboardster neemt lessen van
een voormalig kampioen, die haar in
spireert om de top te bereiken. 02.10
AstroTV
06.00
FORMULE 1 GRAND PRIX
VAN JAPAN: RACE
Liveverslag van de race
met commentaar van
Olav Mol.
12.50
HOOFDKLASSE
HOCKEY: BLOEMEN-
DAAL-ROTTERDAM
(HEREN)
Liveverslag van het duel.
14.50
SOUTHAMPTON-
CHELSEA
Liveverslag van het
Premier League-duel.
17.15
LIVERPOOL-
MANCHESTER CITY
Liveverslag van de kraker
uit Engeland.
19.50
RONDO
Live talkshow met o.a.
Jack van Gelder, Youri
Mulder en Wim Kieft.
20.45
VALENCIA-
BARCELONA
Liveverslag van het
Primera División-duel.
advertentie
06.00 South Park 09.05 How I Met
Your Mother (marathonuitzending)
14.25 Modern Family (marathonuit
zending) 21.55 How I Met Your Mother
22.55 Modern Family 23.55 Friends
(marathonuitzending) 05.15 South Park
05.35 Most Ridiculous
08.45 Ochtend- en dagprogramma's
15.15 Wielrennen: Parijs-Tours (Frank
rijk) 17.00 Wielrennen: Gran Premio
Bruno Beghelli (Italië) 18.00 Nieuws
18.05 Motorsport: Grand Prix Thailand
18.30 Motorsport: Grand Prix Thailand
18.55 Snooker: European Masters in
Lommei (België) 22.00 Wielrennen:
Parijs-Tours (Frankrijk) 22.55 Nieuws
23.00 Autosport: Wtcr (China) 23.30
Nachtprogramma's
OMROEP ZEELAND
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 22.00
Omroep Zeeland 22.10
Kustmarathon 2018
22.20 Zeeland Veilig
22.30 Omroep Zeeland
22.40 Kustmarathon
2018 22.50 Zeeland
Veilig 23.00 Omroep
Zeeland 23.10 Kust
marathon 2018 23.20
Zeeland Veilig 23.30
Omroep Zeeland 23.40
Kustmarathon 2018
23.50 Zeeland Veilig
00.00 Nachtpro
gramma's
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's
18.10 Dagelijkse kost
19.00 Het Journaal -
Sportweekend 20.00
Dublin Zoo 20.25
Kalmte kan u redden
21.25 Professor T. 22.20
Het journaal 22.40
Sporza: WK Motorcross
22.55 Great American
Railroad Journeys 23.55
De zevende dag 01.55
Nachtprogramma's
CANVAS
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 12.30
Rolkrant 19.30 Vranckx
20.05 Rituals 20.55 Se-
cret Cities 21.50 Belpop
22.45 No Offense: Kort
film. 22.55 Hampi: Kort
film. 23.15 Canvaslus
Nachtprogramma's
DISCOVERY
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.10
Mad Dog Made 19.05
Junkyard Empire 20.00
Salvage Hunters: The
Restorers 21.00 Tele-
scope 22.00 Alaskan
Bush People 23.00 This
Is A.1.00.30 Nachtpro
gramma's
NATIONAL
GEOGRAPHIC
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 16.00
Secrets of Area 5117.00
Lost Cities of The Ama-
zon: The Legend is Real
18.00 The Incredible Dr.
Pol 19.00 Storage Wars
- Canada 19.30 Under-
world Inc. 20.30 Nazca
Lines: The Buried Se
crets 21.30 Air Crash In
vestigation 22.30 Drain
the Oceans 23.30 WW
II: Heil Under the Sea
00.30 Nachtpro
gramma's
07.00 Ochtend- en dag
programma's 13.30 Bar-
gain Hunt 14.00 BBC
News 14.15 Money for
Nothing 15.00 Escape
to the Country 15.45
Points of View 16.00
Songs of Praise 16.35
Eat Well for Less? 17.35
Pointless Celebrities
18.20 BBC News 18.35
BBC Regional News and
Weather 18.45 Country-
file 19.45 Doctor Who
20.45 Strictly Come
Dancing: The Results
21.30 Still Open All
Hours 22.00 The Cry
23.00 BBC News 23.20
BBC Regional News and
Weather 23.30 Match of
the Day 2 00.40 Nacht
programma's
BBC 2
07.15 Ochtend- en
dagprogramma's
15.00 Alec Guinness:
Talking Pictures 15.45
The Man in the White
Suit: Komedie. 17.05 Ani-
mal Park 17.15 Super
Giant Animals 18.15 King
Arthur's Britain: The
Truth Unearthed 19.15
Grammar Schools: Who
Will Get In? 20.15 Philip-
pines: Island Treasures
21.00 The Mediter-
ranean with Simon
Reeve 22.00 Last
Chance Lawyer New
York City 22.45 Mock
the Week 23.15 No Ac-
tivity 00.10 Nachtpro
gramma's
JL
The Mediterranean
with Simon Reeve
21.00, BBC2
ARD
05.30 Ochtend- en dag
programma's 19.20
Weltspiegel 20.00
Tagesschau 20.15 Tatort
21.45 Anne Will 22.45
Tagesthemen 23.05 Ttt
- titel thesen tempera-
mente 23.35 Druck-
frisch 00.05
Nachtprogramma's
ZDF
05.35 Ochtend- en dag
programma's 19.00
Heute 19.10 Berlin direkt
19.30 Terra X: Faszina-
tion Universum 20.15
Herzkino: Rosamunde
Pilcher: Wo dein Herz
wohnt: Romantisch
drama. 21.45 Heute jour-
nal 22.00 Anne Holt:
Der Mörder in uns 23.30
ZDF-History 00.00
Nachtprogramma's
WDR
06.40 Ochtend- en dag
programma's 21.45
Sportschau Bundesliga
am Sonntag 22.15 Zei-
glers wunderbare Welt
des FuBballs 22.45 Für
immer Kult 23.30 Rudis
Lacharchiv 01.15 Nacht
programma's
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.50
L'invité 19.00 A la roots
19.49 Raymond Loewy,
Ie designer du rêve
américain 20.43 Journal
(France 2) 21.12 Samia:
22.22 Journal (RTS)
22.51 Wülu 00.31 Nacht
programma's
601 zondag 7 oktober 2018
PZ