Feestdagen op de Rijn €444 26 ÉOREN DAG ZEELAND REFINERY Actief en ontspan in de Moezelstreek reiskatern.nl Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc UITNODIGING OPEN DAG PROGRAMMA ZATERDAG 13 OKTOBER Presentatie van verschillende afdelingen VAN 09.00-16.00 UUR over onze productieprocessen, verladingen, U bent op zaterdag 13 oktober van milieu- en innovatieprojecten harte welkom op de open dag bij Rondleiding over ons raffinaderijterrein Zeeland Refinery. Wij laten u graag Spuitvaardigheidstest voor jong en oud zien hoe wij aardolie verwerken tot bij de bedrijfsbrandweer brandstoffen zoals benzine, diesel, Presentatie van de specifieke vakgebieden LPG en vliegtuigbrandstof. van onze vaste onderhoudsaannemers Kinderhoek met kinderlaboratorium en schminken aannemers atorium en MELD U AAN VOOR DE RONDRIT online via www.zeelandrefinery.nl/aanmelden of telefonisch via 0800 - 0231 805 ZGGLBnD RGFIDGRy Boek vóór 15 oktober op Kras.nl/LR83400 Profiteer van diverse extra s Nu €55 extra korting 7-daagse riviercruise per 3*+ MS Allegro donderdag 4 oktober 2018 e i/dftyöuieueii Luxemburgweg 1,4455 TM Nieuwdorp (havennr. 6501) Zoekt u een combinatie van natuur en rust? Speciaal voor u heeft Kras dit leuke arrangement samengesteld. Met diverse wandelroutes, een goed gevulde picknickmand en onbeperkt toegang tot de wellness in het hotel kunt u zich geen beter weekend voorstellen! Hotel Lellmann4 In het wijnstadje Löf ligt het comfortabele Hotel Lellmann. De omgeving is vrij vlak, perfect voor mooie wandel- of fietstochten langs de rivier de Moezel. Maar ook een bezoek aan Koblenz en Trier zijn aanraders, zeker als u een cultuurlief hebber bent. U kunt weer nieuwe energie opdoen door te relaxen in het wellnesscentrum van het hotel. U slaapt in comfortabele bedden met alle moderne faciliteiten binnen handbereik. Speciaal voor deze lezersreis samengesteld: Comfortabel verblijf, dagelijks ontbijtbuffet, 1 x gevulde picknickmand, welkomstdrankje bij aankomst, diverse wandelroutes beschikbaar en onbeperkt toegang tot de wellnessfaciliteiten. Vertrek: september 2018 t/m maart 2019 Lezersprijs 3 dagen vanaf 85,- of bel 088-0885 886 o.v.v. reisnummer LR83400 Op de website staat vermeld wat niet is inbegrepen. Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 pers. excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds ANVR (LvV Normaal 499 nu v.a. Meer informatie en boeken: Ga voor deze 3-sterren-plus cruise naar onze website reiskatern.nl/pzc/STIP1810 of bel met Stip Reizen via 088 - 7070600 - Ma t/m vrij 09.00 - 21.00 uur - za 09.00 -17.00 uur - zo 10.00-18.00 uur H|l 7-daagse Kerstcruise of Nieuwjaarscruise Wilt u kerst dit jaar op een heel speciale manier vieren? Boek dan snel deze geweldige kerstcruise over de Rijn en vereer de sfeervolle steden Rüdesheim, Bonn, Andernach en Mainz met uw bezoek. Geniet van het volledig in kerstsfeer versierde schip en van heerlijke kerstdiners. Óf heeft u altijd al eens Oud Nieuw op het water willen vieren? Dan is dit uw kans... Stap aan boord en vaar het nieuwe jaar tegemoet. Onderweg doet u sfeervolle steden aan zoals Rüdesheim, Bonn en de jaarwisseling viert u in Keulen, waar u geniet van een heerlijk oudjaarsdiner. Aan boord van het MS Allegro geniet u van een comfortabel verblijf, waarbij ontbijt, lunch en diner zijn inbegrepen. U profiteert van een fantastische prijs-kwaliteitverhouding. Boek voor 16 oktober en profiteer van de €55,- extra korting. Viert u de feestdagen dit jaar met ons? Prachtige plaatsen langs de Rijn Geniet in Keulen van de gezellige marktdrukte, de duizenden lichtjes en struin over gedecoreerde pleinen en langs nostalgische marktkramen op zoek naar originele kerstcadeaus. Maak kennis met Andernach en haar lange geschiedenis. Het schip volgt een mooie vaarroute langs het prachtige Rijnlandschap. Dwaal in Rüdesheim lekker rond in de Middeleeuwse stadskern en breng in Mainz een bezoek aan de St. Stefanuskerk en de Dom. In Boppard kunt u de bewaard gebleven Romeinse vesting Bodobrica bezichtigen en in Bonn geniet u van het fraaie park met maar liefst 45 kilometer aan wandelpaden, een fleurige Japanse tuin en een prachtige botanische tuin. MS Allegro 3*+ Het comfortabele 3-sterren-plus cruiseschip MS Allegro, het enige échte Stip-schip, is van vele gemakken voorzien! Tijdens deze bijzondere riviercruise geniet u van de feestdagen, kerstsfeer en gezelligheid aan boord. Het comfortabele verblijf op basis van volpension (incl. ontbijt, lunch en diner) maken uw vakantie nóg aangenamer. Vrijwel dagelijks geniet u van een leuk entertainmentprogramma aan boord. Laat u lekker gaan op de dansvloer, bestel een heerlijk drankje aan de bar of maak een gezellig praatje met uw reisgenoten. Bent u slecht ter been? Geen probleem! Het MS Allegro is namelijk als één van de weinige rivierschepen uitgerust met een personenlift waarmee u alle dekken kunt bereiken. Een behouden vaart! Inclusief 7-daagse riviercruise per 3*+ MS Allegroin een huttype zoals beschreven Verzorging o.b.v. volpension (ontbijt, lunch en diner inbegrepen) Havengelden Vrijwel dagelijks entertainment aan boord Stip-begeLeiding aan boord Voorwaarden Prijs is op basis van 2 personen per hut en onder voorbehoud van beschikbaarheid en wijzigingen, vervoer naar en van uw opstapplaats, niet genoemde maaltijden en drankjes, reis- en annuleringsverzekering, €35 administratiekosten per boeking en €2,50 bijdrage Calamiteitenfonds. 1 x gevulde picknickmand Welkomstdrankje Wandelroutes Onbeperkt toegang tot de wellness Vier de feestdagen heel bijzonder! Incl. feestelijke diners aan boord Comfortabele busreis inclusief O.a. Andernach, Boppard Rüdesheim

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 26