Eerbetoon aan Simon Garfunkel in Concertgebouw The Music of Simon Garfunkel €10 KORTING SIMOjk (5AIIFUNK Revivalband keert terug naar Amsterdam na megasucces HE MUSIC OF REVIVAL HAND Ga naar pzc.nl/avondjeuit Commerciële bijlage 3 oktober 2018 Bestel nu tickets op pzc.nl/simongarfunkel Bright Eyes, Mrs. Robinson en Scarborough Fair. De muziek van Simon Garfunkel is legendarisch. Nederlandse fans kunnen dit najaar hun hart ophalen. Op 4 december verzorgt de Simon Garfunkel Rivival Band samen met een strijkersensemble een uniek optreden in het Concertgebouw in Amsterdam. Het is een reprise van het concert The music of Simon Garfunkel dat de groep in 2016 en 2017 reeds met veel succes gaf in de muziektempel. De shows worden een jaarlijkse traditie want ook dit najaar treedt de band op in het Concertgebouw. Alle grote hits van het duo komen voorbij en de voorstelling is daarmee een ware ode aan de unieke stijl en de uitzonderlijke klasse van Simon Garfunkel. De kwaliteit van The Simon Garfunkel Revival Band is uitzonderlijk hoog. Ze benaderen het geluid van de 'echte' Simon Garfunkel op een verbluffende manier. Niet voor niets weten fans al jaren massaal de weg naar hun concerten te vinden. Om de voorstelling van de groep in het Concertgebouw extra cachet te geven, wordt ook dit jaar een extra segment strijkers aan de band toegevoegd, zodat de wereldberoemde evergreens van Simon Garfunkel nog specialer klinken. In combinatie met de bijzondere locatie maakt dit van de voorstelling in Amsterdam een onvergetelijke belevenis. Inmiddels hebben al meer dan 250.000 muziekliefhebbers in Europa de concerten van de muzikale talenten van de Simon Garfunkel Revival Band bezocht. Op verzoek van de vele fans in Nederland keren ze daarom - samen met het strijkersensemble - eenmalig terug naar het prestigieuze podium van het Concertgebouw. Op uitmuntende wijze vult het gezelschap een avond met de heerlijke muziek van het wereldberoemde duo Simon Garfunkel. Er bestaat onder kenners geen twijfel over: de zang van leadzangers Michael Frank en Guido Reuter komt vrijwel exact overeen met de stemmen van Paul Simon en Art Garfunkel. Ze bespelen daarnaast ook nog eens begenadigd meerdere instrumenten. Daarmee zijn alle ingrediënten aanwezig voor een spectaculair optreden. Tijdens The music of Simon Garfunkel vertolkt de tribute-band alle wereldberoemde hits van Simon Garfunkel. Onder meer Scarborough Fair en Bright Eyes, maar ook klassiekers als Mrs. Robinson, The Boxer, The Sound ofSilence en het opzwepende Cecilia. De 'echte' Simon Garfunkel gingen al in 1970 uit elkaar. Het duo gaf hierna nog slechts enkele concerten buiten Europa. Dankzij de Simon Garfunkel Revival Band kan het Nederlandse publiek nu eindelijk weer van hun grandioze muziek genieten. En bovendien in de prachtige ambiance van het Concertgebouw. De voorstelling The music of Simon Garfunkel op dinsdag 4 december in Amsterdam mogen fans dan ook zeker niet missen. Bright Eyes, Mrs. Robinson en Scarborough Fair. De muziek van Simon Garfunkel is legendarisch. Nederlandse fans kunnen dit najaar hun hart ophalen. Op 4 december verzorgt de Simon Garfunkel Revival Band samen met een strijkersensemble een uniek optreden in het Concertgebouw in Amsterdam. Het is een reprise van het concert 'The music of Simon Garfunkel' dat de groep in 2016 en 2017 reeds met veel succes gaf in de muziektempel. Dinsdag 4 december 2018 I Het Concertgebouw Amsterdam Bestel nu tickets op pzc.nl/simongarfunkel ill«- - I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 55