€10,- THE HOLLIES Ted Neeley terug in Jesus Christ Superstar Beleef het ultieme kerstgevoel Unieke concerten: 0/brw- RICE ANDREWLLOYD WEBBER TOT €10,- KORTING TOT 50% KORTING ^KORTING^J Uniek concert The Best of Hollies' Beleef een symfonische avond Holland zingt Hazes Ga naar pzc.nl/avondjeuit 3. Commerciële bijlage 3 oktober 2018 Jesus Christ Superstar - een interpretatie van de iconische film uit 1973 - komt terug en is vanaf april te zien in Groningen, Amsterdam, Den Haag en Breda. Overal ter wereld zorgt de show voor juichende reacties en uitverkochte zalen. En niet zonder reden. Jesus Christ Superstar is geliefd door de geweldige cast, het ijzersterke live orkest, de wervelende dansers, de excellente zangers en de ongeëvenaarde vertolking van Jezus door Ted Neeley. Mis het niet en bestel snel tickets voor de nieuwe tournee van Jesus Christ Superstar. De voorverkoop is van start gegaan! Vanaf april 2019 te zien in Groningen, Amsterdam, Den Haag en Breda. Bestel nu tickets op pzc.nl/jcs Ontsnap aan de dagelijkse realiteit en duik in een wereld vol sprookjesachtige muziek die door The New Romanian Choir The International Symphony Orchestra wordt vertolkt. De kerstconcerten zorgen al jaren voor volle zalen door heeL Nederland. De kwaliteit is dan ook ongeëvenaard en sluit aan bij de stijgende populariteit van klassieke muziek. A Christmas Carol Concert is een hommage aan de meest populaire en bekende kerstklassiekers en daarmee een feest der herkenning. Er is dit jaar fors geïnvesteerd in een nog intensere kerstbeleving die het publiek van de eerste tot de laatste minuut meeneemt naar een droomwereld in het teken van de feestdagen. Vanaf 9 t/m 17 december 2018 I Het Concertgebouw Amsterdam, Basiliek Oudenbosch, Grote Kerk Apeldoorn, De Doelen Rotterdam, World Forum Theater Den Haag, Martiniplaza Groningen. Bestel nu tickets op pzc.nl/christmascarol 14 maart 2019 I AFAS Live Amsterdam Bestel nu tickets op pzc.nl/hollies De grote namen uit de Nederlandse muziek komen bij elkaar in de Ziggo Dome voor het Muziekfeest van het Jaar! Vrijwel de gehele top van het genre zingt hun grootste hits, onder begeleiding van een groot symfonisch orkest. Onder anderen met André Hazes, Danny de Munk, Tino Martin, Willeke Alberti, Jeroen van der Boom en Jan Smit. Van meezingers, nieuw talent, hits en tranentrekkers tot uitstapjes naar Nederpop. Deze avond biedt een prachtig en afwisselend programma, een feest voor iedereen! 7 december 2018 I Ziggo Dome Amsterdam Bestel nu tickets op pzc.nl/muziekfeest André Hazes in duet met het hologram van zijn vader 22 en 23 maart 2019 I Ziggo Dome Amsterdam Bestel nu tickets op pzc.nl/hazes *Prijzen zijn exclusief transactiekosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 51