954 zie stipreizen.nl/dubai-cruises StIP Gerard de Rooyweerin Dakar Rally Sterke lopers in Amsterdam AHOY, TROSSEN LOS... €75 /i 20 Van Male (30) be iindïgt interlandcarrière op hoogtepunt Dubai, Oman Abu Dhabi Dubai, Oman Abu Dhabi/ u va Een natuurtalent is Kitty van Male (30) nooit geweest. Maar dankzij haar ongekende werklust, haar ge voel voor de juiste positie kiezen, haar killersinstinct en niet te ver geten haar mentale weerbaarheid, beleefde Van Male een fraaie inter landcarrière. Gisteren maakte de spits bekend dat ze na 116 inter lands en 39 doelpunten stopt in Oranje. Op haar eerste WK afgelopen zomer in Londen speelde ze haar laatste interland. Met de wereldti tel en de topscorerstitel (acht goals) vindt de geboren Amstel veense het nu tijd voor een nieuw leven. „Ik weet van mezelf dat ik al leen met honderd procent inzet mijn niveau kan halen. Als die commitment er niet volledig is, moet je eerlijk zijn naar jezelf en naar je team", lichtte Van Male gis teren toe. Ze weet nog niet of ze na dit seizoen doorgaat bij haar club Amsterdam. „Dat beslis ik later. Eerst wil ik mijn studie afronden." Van Male omschrijft haar inter landloopbaan als een droomcar- rière met vallen en opstaan. „Ik heb alles gewonnen wat er te winnen valt. Van olympisch goud tot de Europese en wereldtitel." Toch is de aanvaller het meest trots op de periode dat ze niet bij de Oranje- Een grote teleurstelling kon ik omzetten in iets positiefs selectie zat. In 2014 viel ze op het allerlaatste moment af voor het WK in Den Haag. „Dat was een heel moeilijke periode, maar als mens heb ik toen ontzettend veel geleerd. Een grote teleurstelling kon ik omzetten in iets positiefs. Na anderhalfjaar heb ik me terug- geknokt in Oranje. Daar ben ik heel trots op." Nu is de 116-voudig internatio nal Van Male uitgeknokt. EINDHOVEN Gerard de Rooy (38) doet in januari weer mee aan de Dakar Rally in Peru. De trucker sloeg de prestigieuze rally dit jaar nog over. Hij gaf de voorkeur aan de African Eco Race, die hij vervolgens won. De Rooy: „Ik was graag weer naar Afrika gegaan, want daar ligt toch mijn hart, maar ik kan goed le ven met de keuze voor Zuid- Amerika. Ik zal er alles aan doen om een zo goed mogelijk resultaat te behalen voor de sponsors." De Rooy schreef de Dakar Rally in 2012 en 2016 op zijn naam. AMSTERDAM Het deelnemers veld van de komende marathon van Amsterdam is aangevuld met een aantal sterke lopers. Het zijn de Ethiopiër Mule Wasihun, de Kenianen Gideon Kipketer en Laban Korir en de Ethiopische Kaan Kigen Özbilen, die voor Turkije uit komt. Wasihun heeft met 2.05.39 de beste tijd achter zijn naam. Hij ein digde vorig jaar als vierde in de wedstrijd over de klassieke afstand van 42,195 kilometer, die dit jaar plaatsvindt op zondag 21 oktober. nu v.a. Klantenwaardering 9.1 €84 p.p All Indusive! 8-daagse cruise per 3*+ MS Horizon €77 p.p. reizen woensdag 3 oktober 2018 'Ik heb alles gewonnen wat er te winnen valt' A Kitty van Male viert een doelpunt in de recordzege op Italië (12-1), afgelopen zomer op het WK in Londen, foto getty images Op haar dertigste speelde Kitty van Male afgelopen zomer pas haar eerste WK. Met de wereld titel en de topscorerstitel op zak stopt de Amstelveense hockeyster nu op haar hoogte punt in Oranje. Natasja Weber Amstelveen - Kitty van Male (30) GO Dubai Cruise Toppersj Costa Ind. fooien t.w.v Cruise o.b.v. volpension Abu Dhabi Sir Bani Yas Island Muscat Ind. fooien t.w.v. O.a. Khasab Muscat Abu Dhabi Khasab Fuiairah Musea Stip Reizen is al jaren dé nummer 1 voor cruisevakanties naar de Verenigde Arabische Emiraten en Oman. U vaart per 4-sterren Costa Mediterranea naar o.a. Oman, Sir Bani Yas Island en Abu Dhabi. Bovendien heeft u volop de tijd om het overweldigende Dubai te gaan bezichtigen. U boekt tegen een zeer scherpe prijs deze Dubai-cruise, inclusief vluchten per topairline Emirates, alle transfers, 8-daagse cruise op basis van volpension, dus met ontbijt, lunch en diner aan boord én fooien t.w.v. €84 per persoon! Deze cruise is vorig jaar door onze klanten beoordeeld met een 9.1! k Dit is echt een reis die u niet mag missen! Ontdek de Emiraten en Oman per 3-sterren-plus MS Horizon en bezoek o.a. Dubai, 'het Noorwegen van het Midden-Oosten' Khasab, de hoofdstad van Oman Muscat, de parel van de Emiraten Fujairah en Abu Dhabi! Inclusief non-stop vliegreis per topairline Emirates, transfers en 8-daagse cruise o.b.v. All Indusive, d.w.z. inclusief alle maaltijden en drankjes. Dit drankenpakket kost elders ca. €225 per persoon en is bij ons standaard inbegrepen. En dat is nog niet alles, ook de fooien t.w.v. €77 zijn inbegrepen! Zo weet u vooraf waar u aan toe bent... Gegarandeerd vertrek! zie stipreizen.nl/crcuab Kijk voor alle cruises op onze website! zie stipreizen.nl/crpdub W Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut exd. Calamiteitenfonds van €2,50 reserveringskosten €35 per boeking. Onze prijzen en kortingen zijn onderhevig 0^ 0^ ^^M0^ 0 0^ 0^ aan vraa9 aanbod en beschikbare voorraden en zijn een momentopname. Dat betekent dat ten tijde van boeking de kortingen en prijzen M*\ gg w®' II MM "P 0L li li dagelijks kunnen variëren. Op onze website vindt u te allen tijde de juiste prijzen en kortingen. Kortingen zijn reeds in bovenstaande prijzen J g M m. M M m. M M m. M verwerkt en alleen geldig op stipreizen.nl of via ons Contact Center. Op deze reizen zijn de ANVR reizigersvoorwaarden van toepassing. Bekijk ^0^0^0 w ^0 w ^0 ^0\0^0 allevoorwaardenopstipreizen.nl/actievoorwaarden.Drukfoutenenprijswijzigingenvoorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 20