EN 13 Aberdina Maria de Jonge-Beeke J.P.S. Mos-den Boer Co Dini Kramer-Quirijns COLOFON Familieberichten Every step and each moment we re a 11 so worthwhile 1 always remember your smile Enya Verdrietig delen wij u mede dat mijn lieve vrouw en onze lieve mama en oma is overleden Mimi Huibregtse-Minderhoud Westkapelle, 21 maart 1941 t Domburg, 30 september 2018 Adri Huibregtse Maja en Frank Audenaerde-Huibregtse Yannic Joël Judith en Rob Bunders-Fluibregtse Dr. FI.C.M. Ghijsenstraat 7 4357 ES Domburg De crematie vindt plaats in besloten kring. Mimi Huibregtse-Minderhoud Mimi Huibregtse Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, heb ik plotseling afscheid moeten nemen van mijn lieve man Wim van de Laar echtgenoot van Ema van Remortele Hij overleed op 28 september 2018 in de leeftijd van 74 jaar. Heikant: Ema van de Laar-van Remortele Julianastraat 30, 4566 AG Heikant Zoals Wim het wilde, heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toch nog onverwacht is zaterdagmiddag in haar slaap op 96-jarige leeftijd overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en 'ouwe oma' - Dien - Sinds 13 oktober 1975 weduwe van Huibrecht de Jonge St. Annaland, f Goes, 29 augustus 1922 29 september 2018 Goes: Goes: Heinkenszand: Vlissingen: Hoedekenskerke Hoedekenskerke: Goes: Hoensbroek: Adrie (in herinnering) en Jaap Sjaak en Lennie Piet en Magda Corrie en Bart Adriaan El la (in herinnering) en Peter Rien Ko Klein-en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van 'Ter Weel'en in het bijzonder aan dat van De Mooije Staak 4 voor de goede en liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. Goes, Zorgcentmm 'Ter Weel' Correspondentieadres: M.D. de Grootstraat 99,4461 WB Goes. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donderdag 4 oktober van 10.45 tot 11.15 uur in het uitvaartcentmm van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 12.00 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwkaart ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo wasje wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Een bijzonder mens is van ons heengegaan Ons Dien weduwe van Ad Kramer Valkenswaard, 30 september 1928 t Oostburg, 28 september 2018 Zuidzande: Thijs Kramer t en Soan Lan Ie Koudekerke: Abe Kramer en Emmy Hamerlinck Kirsten Sigrid Middelburg: Else en Ron Latumeten Levi en Kim Joseph en Monica Terneuzen: Ingrid Kroon en Han Haerens Roy en Lindsey Barendrecht: Ard Kramer en Wilma Spinnenwijn Laurens Noor Eveline Loïc f Correspondentieadres: Meulpad 16,4371 MZ Koudekerke De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 4 oktober om 14.00 uur in de Protestantse kerk te Schoondijke. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraaf plaats in Zuidzande. Voorafgaand aan de dienst is ervan 13.15 tot 13.50 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis de Stelle, afd. Boterbloem, voor de liefdevolle verzorging. dinsdag 2 oktober 2018 Met verdriet moeten wij afscheid nemen van onze lieve vriendin We wensen Adrie en de kinderen veel sterkte toe. Wim en Marjan Minderhoud Na heel veel jaren vriendschap en na een zomer vol gedachten moeten wij afscheid nemen van onze lieve vriendin Wij wensen Adri, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Westkapelle: Tanne van Rooyen en Ander in herinnering Willem en Sien Minderhoud Piet en Nellie Hengst Wanneer je ouder wordt en de laatste jaren verstrijken, dan merk je pas goed dat je krachten wijken. Je wilde zo graag, maar kon niet meer. Juist dat niet meer kunnen, deed je zo zeer. Intens verdrietig omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor haar liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze moeder sinds 9 maart 2005 weduwe van Dirk Mos in de leeftijd van 98 jaar. Piet en Irene Koewacht, 26 september 2018 Correspondentieadres: Verdistraat 10, 4561 VR Hulst Het afscheid heeft in besloten kring plaatsge vonden op maandag 1 oktober in rouwcentrum 'De Bevelanden' te Soes. Wij zijn dankbaar voor de goede verzorging die zij in 'De Lange Akkers' in Koewacht heeft ontvangen. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens S op menseniinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45