I 5» 12 Xnja cCe Xraa Ton Aertssen Betsie van Flierenburg Betsie van Flierenburg Dag Mientje Mimi Mimi Huibregtse-Minderhoud Anthonius Adrianus Mimi Huibregtse-Minderhoud Mimi Huibregtse-Minderhoud Every step and each moment were all so worthwhile I always remember your smile Enya Verdrietig delen wij u mede dat mijn lieve vrouw en onze lieve mama en oma is overleden Westkapelle, 21 maart 1941 t Domburg, 30 september 2018 Adri Huibregtse Maja en Frank Audenaerde-Huibregtse Yannic Joël Judith en Rob Bunders-Huibregtse Dr. H.C.M. Ghijsenstraat 7 4357 ES Domburg De crematie vindt plaats in besloten kring. Mimi Huibregtse-Minderhoud Mimi Huibregtse Mimi Huibregtse dinsdag 2 oktober 2018 Hij heeft de regie uit handen moeten geven... Met verdriet in ons hart laten wij u weten, dat hij in bijzijn van ons allen bewust afscheid heeft genomen, mijn liefste en zorgzame man, onze pa, trotse opa en overopa 1-8-1931 Goes 30-9-2018 Goes Kapelle Oost-Souburg Goes D. A. Aertssen - Voois Joke en Stephan Gerben en Jacqueline Nadine en Koen Jos en Marja Joey en Diana Jerry en Wendy Jan-Bas en Marleen en achterkleinkinderen Beukenstraat 190, kamer 3011 4462 CB Goes Er is gelegenheid om van Ton afscheid te nemen op woensdagavond 3 oktober van 19.00 - 19.30 uur in uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 5 oktober om 13.45 uur in uitvaartcentrum Peter Butler, waarna we Ton uitgeleide doen voor de crematie die in stilte plaats zal vinden. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Sint Maarten in de Groe. Lieve Betsie Jij ging slapen Jij was moe sloot jouw beide ogen toe In de hemel houdt de Heere nu iedere nacht, over jouw getrouw de wacht Dit hebben we niet zien aankomen en we gaan je enorm missen cliënten en personeel Joost de Moor Stichting Arduin Helaas hebben wij afscheid moeten nemen van Betsie was een bijzonder sterk omaatje, wij zullen haar erg missen. Ons medeleven gaat uit naar haar familie, medebewoners en begeleiders op de woon- en werklocaties. Namens Raad van Bestuur en management Stichting Arduin Onze dappere zus, schoonzus en tante is overleden. Wat zullen we haar missen! Vlissingen: Lien en Pierre en kinderen Leiden: Leni en Lu ka Toch nog onverwachts is overleden onze schoonzus en tante Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Mientje Brasser- Huibregtse t Aarnout Brasser Wim en Vivian Brasser Tara en Troy Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Annie en Pier Lineke en Jan Jan en Janiene Lia (t) en Peter Karin Met veel verdriet, maar met mooie herinneringen heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve nicht Bedankt voor je vriendschap. tante Mien (en ome Lou t) PM Met verdriet moeten wij afscheid nemen van onze lieve vriendin We wensen Adrie en de kinderen veel sterkte toe. Wim en Marjan Minderhoud Na heel veel jaren vriendschap en na een zomer vol gedachten moeten wij afscheid nemen van onze lieve vriendin Wij wensen Adri, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Westkapelle: Tanne van Rooyen en Ander in herinnering Willem en Sien Minderhoud Piet en Nellie Hengst Na jarenlange vriendschap hebben we afscheid moeten nemen van We wensen Adri en familie veel sterkte toe. Jo en Nel van Rooijen Daar alleen kan liefde wonen, daar alleen is het leven goed, waar men vrij en ongedwongen alles voor elkander doet! Dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij kennis van het plotselinge overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en vriendin sinds 2001 weduwe van Arie Teunis de Kraa 8-10-1937 t 29-09-2018 Leo van der Hout Carla en Edwin Stephan Arie en Arina Michiel en Thijs Margriet en Marco Muriël en Raoul Industrieweg 20, 4382 NA Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 5 oktober van 11:00 tot 11:45 uur in de Sint-Jacobskerk, Grote Markt 2 te Vlissingen. Aansluitend zal de dankdienst voor haar leven plaatsvinden, gevolgd door de begrafenis om 13:00 uur op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren in het uitvaartcentrum, Monuta Adrienne Klein, aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. We willen Anja graag begraven met het symbool van de liefde en haar eren met rode rozen. U kunt hetzelfde doen door een rode roos voor haar mee te brengen. Correspondentieadres:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44