Coban meldt zich in de top O O) 0) O 10 ZE Friese atlete start in Kustmarathon El Hattach definitief terug bij Groene Ster Awards voor Jobse, De Nooijer en Martis KICKBOKSEN SEMI-PROF Veronique Hagenaars uit Sint Maartensdijk maakt zich op voor de stap naar de A-klasse. „Mooiere gevechten, betere tegenstanders, meer prijzengeld." Twee gevechten in november staan tussen haar en dat doel. Er is een bijzondere atlete aan het deelne mersveld van de Kustmarathon toegevoegd. Hinke Schokker uit het Friese Eastermar heeft een startbewijs gekregen voor de wedstrijd van zaterdag. Schokker (34) is onervaren als hardloopster, maar verrast al iedereen dit jaar. Recent liep ze de marathon van Berlijn, haar eerste wedstrijd over 42,195 kilometer, in een tijd van 2.50 uur. Eerder in september baarde ze nog meer opzien met haar overwinning in de 100 kilometer van Winschoten. Die liep ze in 8.34 uur. Met haar persoonlijke record van 2.50 uur op de marathon is Schokker meteen een kandidate voor de overwinning aan staande zaterdag in Zoutelande. Khalid El Hattach is weer speelgerechtigd voor Groene Ster Vlissingen. De zaalvoetbal ler speelde deze zomer een maand voor het Indonesische SKN FC Kebumen, waarmee hij deelnam aan het AFF Futsal Club Champion- ship. Na zijn terugkeer sloot hij aan bij zijn oude club Groene Ster, dat nu te horen heeft gekregen dat de internationale overschrijving van El Hattach is goedgekeurd. Daardoor is hij per direct inzetbaar voor de eredivisionist. Groene Ster speelt aanstaande vrijdag de uit wedstrijd tegen Futsal Apeldoorn, maar de kans is groot dat El Hattach eerst ritme op gaat doen bij het tweede team. Alex Jobse mag zich de speler van de week noemen. De aanvaller is onmisbaar bij Seroos- kerke en scoorde twee keer in het duel met Nieuwdorp. De speelster van de week is Nata- scha van der Veer van Sparta/JVOZ. Ze was zaterdag een plaag voor de verdediging van Zuidland (8-3-zege). Hoek hield koploper Quick Boys in de derde divisie op een gelijk spel (3-3) en is de club van de week, terwijl Dennis de Nooijer zich door dat resultaat de trainer van de week mag noemen. Hij staat met de promovendus op een keurige vierde plaats in de derde divisie. Het doelpunt van de week kwam op naam van FC Axel-aanvaller Urmeion Martis. Tegen MZC'11 (0-4) schoot hij de bal diagonaal in de kruising. Halsteren Driebanden Arens VLISSINGEN Sinan Coban was zondag de gevierde man bij HVV'24. Hij bezorgde zijn ploeg ondanks een 3-0-achterstand hal verwege met een loepzuivere hat trick toch nog een punt in de derde klasse tegen RBC Roosendaal (3-3). De aanvaller bracht zijn seizoensto taal daarmee op vijf treffers, wat hem in het PZC-topscorersklasse- ment 7,5 punten oplevert. Daarmee nestelde hij zich tussen de spelers uit de derde divisie en de hoofd klasse, die al meer wedstrijden heb ben gespeeld. Koploper Erwin Franse kwam na mens Goes niet tot scoren in Volen- dam (5-1-nederlaag), waardoor Ab- doe Abdenbi langszij kon komen. Hij scoorde één keer voor Vlissin gen tegen Papendorp en staat ook op zes doelpunten. Daniël Wissel, de onfortuinlijke spits die uitviel met een knieblessure, staat derde met vier treffers in de derde divisie. Daarachter volgt Coban. Topscorer Shd-V ht ,V ,V ■V v'w. 93 AalsaflH Voor Veronique Hagenaars (20) is kickboksen een manier van leven. Binnenkort hoopt ze de stap naar de A-klasse te zetten. Haar ultieme droom: in de ring staan op een Glory Gala en het opnemen tegen de allerbesten in haar sport. „Ik probeer altijd goed te blijven kij ken." De inwoonster van Sint Maar tensdijk komt net terug uit een blessure. Een ingescheurde biceps. Het gebeurde zomaar, op de trai ning, meteen na de vakantie. „Waarschijnlijk iets te fanatiek be gonnen." In november moet Hagenaars er staan. In de finale van de Rings League. Twee gevechten moet ze op die avond winnen. En dan, de stap omhoog: de A-klasse. „Mooi ere gevechten, betere tegenstan ders, meer prijzengeld." Hage naars heeft zich altijd doelen ge steld. Tien jaar is ze nu bezig met kickboksen. Tegenwoordig als semi-prof. Ze is fanatiek als weinig anderen. „Ik leg de lat voor mezelf altijd hoog." Het is een beetje de aard van het beestje. Hard en vaak trainen is voor haar geen opoffe ring. „Ik moet bewegen, elke dag." De ambitie om altijd het beste uit zichzelf te halen, werkt soms ook wel eens averechts. „Ik wil het altijd goed doen, in elke training. Als het dan een keer niet lukt, kom je jezelf ook wel eens gigantisch tegen." dinsdag 2 oktober 2018 ATLETIEK ZAALVOETBAL Khalid El Hattach begon zijn carrière bij Groene Ster en is nu terug, foto paulten hacken VOETBAL Mika Mathia heeft na een zinderende finale beslag weten te leggen op het kampioenschap van Strijen. De karter uit Serooskerke begon de slotdag van het kampioenschap met twee punten achterstand op de koploper. Er werden drie races gereden, waarin hij achtereenvol gens tweede en twee keer eerste werd. Mathia reed in iedere race ook de snelste ronde. In de laatste race wist hij de nummer één van het klassement in de laatste bocht nog te passe ren. Daarmee liet hij zien over lef en talent te beschikken en werd hij ook verdiend eindwin naar in het kampioenschap van Strijen. Mathia rijdt dit seizoen nog één race, in het B.E.K.C. kampioenschap 2018 in het Belgische Genk. GO I Door treffers van Francis Kabwe Manen- gela en Tom de Bonte won Hal steren met 2-0 van Baronie. De ploeg van trai ner Ruud Pen- nings is alleen koploper in de hoofdklasse B. 2-6 Het vooruit ge speelde duel in de eerste divi sie driebanden tussen 's Lands Welvaren 2 en Post Luchtka- nalen eindigde in een zware 6-2-nederlaag voor de thuis ploeg. Alleen Rudy Persyn wist zijn partij te winnen. i Wielrenster Maureen Arens stapt over naar het Limburgse Development- team van WCL De Bergklim- mers. De nieu welinge uit Kruiningen komt nu nog uit voor Willebrord Wil Vooruit. Bij die ploeg werd ze derde in het Vlaams kampi oenschap. Maanden investeren in dat ene gevecht ■WKN TV. «N Erwin Franse 3edivzon HBzon Abdoe Abdenbi Daniël Wissel Vlissingen - - Goes 3edivzon V' Sinan Coban HVV'24 3A zon Hoek Kyle Doesburg nsstwinamt Riklmpens ■MMHEBMMi Gijs van Duijvenbode 3edivzat F-'"-' 3e di v zat 4Bzat MWHKI 4A zon De Westhoek Arjen Versluijs HMEWCmmNiiaNI Ronald Zwager Duiveland 4Bzat 4B zat 2Ezat Simonvan Dongen ia 1 wir.iKwi; Alex Jobse KSUaHBM Niels Luteijn SKNWK Serooskerke ZeelandiaMb 2Ezon Jan-Willem van Vooren Can Kiran '"""onv Dauwendaele Terneuzen 3A zat 3Azon L, .r.-j>TvF' a Ben van den Aarssen Sint Maartensdijk Veronique Hagenaars moet er in no vember staan, foto's leoadriaansen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 42