O O) CD O 9 Tiental sleept nog een punt uit het vuur tegen Quick Boys (3-3) Boere HSV granova Van den Bergh eerder ook rood, waar door Hoek nu in vier van de zeven offi ciële duels die het speelde met tien man is geëindigd. „Daar moeten we aan werken", zei De Nooijer. „Ik heb wel het idee dat wij heel snel geel krijgen. Of dat door de naam Hoek komt, ik weet het echt niet. Maar wij krijgen ze wel heel erg makkelijk." Het moet anders, wil de ploeg iedere week zo sterk mogelijk voor de dag kunnen komen en bovenin mee blijven draaien. Dat kan echt wel, zei Lionel Fitsch, die zich goed herstelde na zijn eigen doelpunt en bij de 2-2 en 3-3 even zijn vuist balde. De verdediger had ge noten van de topper en van de menta liteit van zijn ploeg. „De manier waarop we er vandaag voor hebben ge vochten, dat heb ik nog niet eerder ge zien in dit elftal." HSV HOeK „Dit is de beste ploeg waar we tot nu toe tegen gespeeld hebben", zei verde diger Lionel Fitsch. Toch had de thuis ploeg zomaar aan het langste eind kun nen trekken. Want Hoek-Quick Boys was een duel met meerdere verras sende wendingen. Het was ook een wedstrijd waarin Jordi de Jonghe weer liet zien in topvorm te zijn. De keeper van Hoek was ijzersterk in één-tegen- éénduels, moest drie goals slikken, maar dat waren twee strafschoppen en een bizar eigen doelpunt van ploegge noot Fitsch. Na 19 minuten stond het al 1-1, door benutte penalty's van Keivin Maynard (0-1) en Rik Im- pens. Niets aan de hand voor Hoek, tot Fitsch de bal met een volley terug wilde spelen op De Jonghe. „De bal stuitte en iemand riep dat ik 'm eruit moest halen." Terug spelen dus en dat deed Fitsch ook. „Alleen raakte ik die bal met mijn wreef net iets beter dan verwacht. Hij vloog zo over Jordi heen. Op dat moment kon ik echt Ik heb wel het idee dat wij heel snel geel krijgen. Of dat door de naam Hoek komt, ik weet het niet na 81 minuten. Het was een treffer van grote schoonheid. Jonathan Constansia gaf de bal vanaf links voor, rechtsback Fabian Wilson kwam instormen en kopte snoeihard raak (2-2). Het doel punt gaf Hoek een boost, de ploeg voelde dat er meer in zat en was heel dicht bij een voorsprong. De Jager krulde de bal op de onderkant van de lat, bij de daaropvolgende scrimmage kreeg hij de bal niet over de doellijn en miste ook Impens. Het was het startsein voor een dol dwaze slotfase, waarin Thomas van Renterghem rood kreeg omdat de bal tegen zijn hand werd aangeschoten. Precies hetzelfde als in de eerste helft bij Vandepitte, alleen kwam de aan voerder er zonder kaart vanaf. Van Ren terghem niet, hij moest vertrekken en mist het duel van volgende week bij Stedoco. De derde strafschop van de middag werd ook benut, deze keer door Tejan, die Quick Boys de zege leek te bezorgen. Leek, want diep in olessuretijd schoot Reguillo Vande pitte met links nog de 3-3 binnen. Flinke tegenvaller Zo pakte Hoek een verdiend punt en liet het zien niet onder te hoeven doen voor misschien wel titelkandidaat nummer één. Dat de formatie van De Nooijer dat deed zonder de geblesseer den Gert-Jan van Leiden, Kim van den Bergh en Sven Mbikulu en de geschor ste Zinho Chergui gaf de prestatie ei genlijk nog wat meer kleur. Een flinke tegenvaller was wel het uitvallen van Jelle Klap, al na elf minuten met een op het oog zware enkelblessure. De spoe ling is dus wat dunner bij Hoek en de ploeg moet ook iets aan de kaartenlast gaan doen. Na zes competitieduels staat de teller op 19 gele kaarten en drie rode prenten. In het be kerduel met Gemert kreeg wel door de grond zakken." Na dat doelpunt kon Hoek in aan vallend opzicht lange tijd weinig uitrichten. In het restant van de eerste helft ontbrak het voorin aan chemie en overleg en was Hoek de bal vaak heel snel en onnodig kwijt. Na rust was Kay Tejan, de sterke rechtsbuiten van Quick Boys als eerste gevaarlijk, daarna beet Hoek wat meer van zich af. De beste kans was na 65 minu ten voor Kyle Doesburg. De topscorer werd bediend door Ru ben de Jager, deed alles goed, maar schoot vervolgens van vijf me ter hoog over. Dat had de 2- 2 móeten zijn en dat doel punt viel uiteindelijk pas maandag 1 oktober 2018 PM 5 Tom Boere (foto) maakte gistermiddag zijn vijfde treffer van dit seizoen voor FC Twente. In het thuisduel met Jong PSV benutte de spits na 62 minuten een strafschop, zijn vierde rake penalty alweer. FC Twente won het duel met 2-1 en is gedeeld koploper in de Keuken Kampi oen Divisie. Voor het derde duel op rij wist het HSV van Rick van Dron- gelen niet te scoren en dus ook niet te win nen. Na de forse nederlaag tegen Jahn Regens burg (0-5) en het gelijkspel tegen Greuther Fürth (0-0) ein digde ook de beladen stads derby tegen FC St. Pauli in een doelpuntloos gelijkspel. Van Drongelen speelde de volle 90 minuten. HSV bezet nu de derde plaats. Hoek laat zien met de besten mee te kunnen Hoek - Quick Boys 0-1 16. Maynard (pen.) 19. Impens (pen.) 1-1 1-2 26. Fitsch (e.d.) 81. Wilson 2-2 2-3 90+2. Tejan (pen.) 90+3. Vandepitte 3-3 Opstellingen De Jonghe Van der Helm Wilson Bloemendaal Fitsch Ket Vandepitte Maynard Van Renterghem Ravensbergen Klap Mahmoed 11. De Jager Baten Tiebosch 89. Bosman 63. Wijkhuijs Kuyvenhoven Impens Tejan Constansia Kaars Nyemb 85. Steltenpool 72. Mombarg De Kruijs Doesburg 54. Van Nieuwkerk Scheidsrechter: E.P.W. Thijs Toeschouwers: 1.000 Een magistraal eigen doelpunt, drie strafschoppen, een rode kaart, een knotsgekke slotfase, maar geen winnaar; het is het duel tussen Hoek en Quick Boys (3-3) in een no tendop. Een week na het gelijkspel in en tegen Noordwijk (1-1) wist de ploeg van Dennis de Nooijer ook de ongeslagen koploper in bedwang te houden. Na zes duels staat Hoek op elf punten en hoewel het seizoen pas net onderweg is, mag wel voor zichtig de conclusie worden getrok ken dat de promovendus in de derde divisie met de besten mee kan. Barry van der Hooft Hoek - Dennis de Nooijer, trainer Hoek De 93ste minuut van Hoek-Quick Boys. Aanvoerder Reguillo Vande- pitte schiet met de links de 3-3 nog binnen, fotcscamileschelstraete Dolle vreugde bij Fabian Wilson en Jonathan Constansia na de 2-2. Rechts Rik Im- pens. Terneuien a

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 37