1 0-2 UNIEK Zwitserse Alpen met bus en trein! BOEK NU! c 088 io 30 800 effeweg.nl 4 Middenvelder PSV maakt zich in no time onmisbaar 8,6 ALLEEN bij Effeweg.nl! Supervoordelige busreizen! Nog maar twee maanden geleden leek het onwaarschijnlijk: een bondscoach die zijn auto naar een competitiewedstrijd stuurt in een week waarin hij Pablo Rosario (21) in zijn voorselectie heeft opgeno men. Begin augustus verloor PSV immers na strafschoppen van Fey- enoord de strijd om de Johan Cruijff Schaal. Toen was de conclu sie dat er 'iets' ontbrak op het mid denveld van de landskampioen. Een speler 'die het spel zou kunnen versnellen naar voren', zoals ook trainer Mark van Bommel het om schreef. Nog diezelfde week kocht PSV daarom Ryan Thomas. Die was beoogd om rechts op het midden veld aan de slag te gaan. Op de plek dus van de nu alom geprezen Rosa rio. In Breda is het deze zaterdag Ro sario zelf die ballen snel vóóruit in speelt. En die behalve Thomas (zware blessure) ook een andere aankoop, Erick Gutierrez, wederom op de bank houdt. Dat de bonds coach is komen kijken, noemt hij 'leuk.' En zijn plek in de voorselec tie van Oranje 'een stukje erken ning.' Rosario: „Iedereen begint daar natuurlijk over en ja, het voelt inderdaad alsof het plotseling snel gaat. Maar eerlijk: als je in een sterk team speelt, zoals ik nu, dan gaat al les makkelijker." Film Met zijn opmars is ook een film uit 2012 weer actueel. Documentai remaker Jack Janssen volgde tussen 2010 en 2012 de puber Pablo en zijn familie in de zoektocht naar een profclub. De docu 'De prijs van de hemel' voert langs Ajax, PSV en Feyenoord, maar beeldt ondertus sen veel méér uit. De kijker ziet Ro sario als kind van gescheiden ou ders uit de Dominicaanse Repu bliek met heel veel broertjes en zus jes. Hij groeit op met heel weinig, moet al jong veel zelf regelen. Als ventje van basisschoolleeftijd reist hij alleen met de trein tussen Am sterdam en Rotterdam om te kun nen trainen bij Feyenoord. Daar haalt zijn vader hem na een aantal maanden weg na een geschil over reiskostenvergoeding. PSV haalde hem in 2016 voor de selectie van Jong PSV op bij Almere City. Bij die club was Pablo gaan spelen toen hij bij Ajax in 2014 niet door mocht in de jeugd. Voor wie de docu nog wil zien: De openingsscène beklijft meteen. Pablo en zijn vader in de auto en pa die in aandoenlijk Nederlands met levenslessen strooit. Hij vertelt ook over zijn droom: „Ik wil dat de ko ningin op een dag bij jou komt en je een kusje geeft en een ketting. Dat het Nederlands elftal in de finale is gekomen en heeft gewonnen dank zij jou, Pablo. Dat de koningin je een ketting geeft en zegt: Je bent nu ridder van Oranje. Je begrijpt wat ik bedoel, hè Pablo?" Nee, nu hij daadwerkelijk dicht bij Oranje is, heeft hij de documen- - - - - taire niet opnieuw bekeken, zegt Pablo in Breda. Bescheiden glim lach: „Ik hem 'm destijds twee keer gezien, maar ik vind het moeilijk om naar mezelf te kijken. En wat het ook is: Ik sta nog steeds maar aan het begin, heb alles nog te be wijzen." 8 DAAGSE EXCURSIEREIS Inclusief treinritten Glacier Express, Tasch - Zermatt en Mont Blanc Express GEEN AANBETALING! INBEGREPEN Hotel Good Night Inn 3* 23, 30 nov999 1, 8 febsz9'- 16, 23 feb 999^ 2, 8, 15, 22, 29 mrt529,- 529,- 549,- maandag 1 oktober 2018 GO Het gaat hard met Rosario 80 minuten. Zolang kijkt Ronald Koeman toe bij de hete derby in Breda. Daarna stiefelt de bonds coach de tribune af. De beslis sende 0-2 van Donyell Malen ziet hij niet meer, maar Koeman pikt nog net mee hoe Pablo Ro sario twee keer een gevaarlijke NAC-aanval onderbreekt. En vanaf het middenveld een schietkans voor Hirving Lozano inleidt. Maarten Wijf els Breda ÊnergieFlex Pablo Rosario (link) duelleert met Gervane Kastaneer van NAC. MARCEL VAN DORST j NAC-PSV 0-1 48. De Jong 0-2 90+2. Malen Van Leer Opstellingen 6 Zoet 7 Sporkslede 5,5 Dumfries 6 Koch 5,5 Schwaab 7 Mets 5 Viergever 6 88. El Allouchi Angelino 7 Carolina 6 Rosario 7 Nijholt 6 Hendrix 6 72. Korte Pereiro 5 Kali 6 63. Malen Rosheuvel 5,5 Lozano 5 Mühren 5,5 84. Ramselaar Kastaneer 6 De Jong 6,5 Te Vrede Bergwijn 6 90+3. Mauro Junior - Scheidsrechter: Higler Toeschouwers: 18.926 €UU9 r- Reisbeoordeling: Zeer goed! 428 beoordelingen Deze spectaculaire reis brengt u naar de hoogste toppen van Europa, op een heel bijzonder manier. Er zijn namelijk maar liefst drie treinreizen inbegrepen! Een unieke manier om het Zwitserse Alpenlandschap te ontdekken is per panoramatrein van de Mont Blanc Express. U rijdt door een ruig alpenland schap en krijgt een grandioos uitzicht op de gletsjer van de Mont Blanc, de hoogste berg van Europa. De Glacier Express behoort tot één van de mooiste treinreizen ter wereld met spectaculaire uitzichten op besneeuwde bergen en dalen. We brengen een bezoek aan de stad Montreux, de reusachtige Aletschgletsjer en Zermatt met de imposante berg Matterhorn. Deze eeuwige besneeuwde berg beklimmen we per trein. Geniet van deze busreis naar Zwitserland met de meest fantastische uitzichten die u nooit meer zult vergeten! 7 hotelovernachtingen 7 maal ontbijtbuffet 7 maal diner Stadsrondrit Brig met de Simplon Express Treinrit Glacier Express (Brig - Disentis v.v.) in de panoramawagon met lunchpakket Treintje van Tasch naar Zermatt v.v. Treinrit Mont Blanc Express (Martigny - Le Chatelard) Begeleiding door chauffeur/reisleider Vervoer per Comfort Class touringcar Accommodatiebeoordeling 8,3! In het centrum van Brig bevindt zich het rustig gelegen hotel Good Night Inn. Het hotel beschikt over een restaurant, bar, kiosk, kapsalon en een lift. De moderne kamers zijn voorzien van douche of bad, toilet en föhn, televisie, telefoon en kluisje. VERTREKDATA EN PRDZEN 7 dec459,- 1 4 dec, 4 jan 469,- 11, 18 jan 499,- 25 jan€519,- 3 apr499,- 8, 13 apr. 18, 27 apr Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf en per persoon. Exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 32