■r FAMILIEBERICHTEN 25 hanna Francina Dierings - Behage Jf Jacques de Maat V. ~Jo~ zv OVERLEDEN Andries Jan Daniël Westerbeke Patricia van Binsbergen - Meynell Theo Vink Frank Wijnen Joke Wijnen-Traas Lieve ome Frank Nooit meer hier, maar altijd bij ons DANKBETUIGING Rudi Henk van de Voorde maandag 1 oktober 2018 Daarom, noch wie plant, noch wie hegiet, betekent iets, maar God, die de wasdom geeft. I Korinthiërs 3:7 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Neeltje Adriana de Kraker Boschkapelle, 17-8-1930 Zaamslag, 28-9-2018 Zaamslag N.A. Westerbeke-de Kraker Philippine Ina en Kees Nelleke en Jordy - Stefan Jennie en Erdin9 Coen - in herinnering - Wilco Zaamslag Vogelwaarde Middelharnis Zaamslag Jack en Linda Wim en Jolanda Jens Stijn Cor en Marieke Daniël en Jeanine Lieven Jan Jonas André en Marja Christel Mauries Amanda Polderstraat 58a 4543 AC Zaamslag De dienst van Woord en gebed, waarvoor u wordt uit genodigd, wordt gehouden op woensdag 3 oktober om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraaf plaats aan de Veerstraat. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in 'De Rank', Zaagstraat 2. In haar rotsvaste overtuiging, dat Ma nu thuis is bij haar Heer en Heiland, geven wij u kennis van het overlijden van weduwe van Cornelis Maris van Binsbergen Golf van Biskaje, 25 januari 1922 t Goes, 29 september 2018 Lydia John en Angelina t Julia f en Sjaak Miriam en Menno Rhoda en Hans Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Alexandra Markusse Uitvaartverzorging bv Postbus 2283, 4460 MG GOES De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op donderdag 4 oktober om 14.00 uur in de "Bethelkerk", Tulpstraat 2 te Goes, waarna aansluitend om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de foyer van voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen. Diepbedroefd om wat zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde, steun en zorg waarmee zij ons heeft omringd, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, "ons moeders", schoonmoeder en trotse oma echtgenote van Michiel David Dierings Groede, 14 december 1938 Terneuzen, 28 september 2018 Michiel Johan en Diane Sven (In liefdevolle herinnering) Quinty en Damian Toni en Boglarka Zeeweg 11 4504 SJ Nieuwvliet De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 4 oktober om 14:00 uur in de Grote Kerk, Markt 1 te Groede. Aansluitend zullen wij Jo begeleiden naar haar laatste rustplaats. Hierna is er gelegenheid het gezin te condoleren in de Grote Kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, schoonbroer en oom Waterland Oudeman(B): Carlos en Thilda Maeyens-de Maat Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zuiddorpe: George en Marie-José de Clercq-de Maat Kinderen en kleinkinderen St. Kruis: Antoine en Annie de Maat-de Vos t Kinderen en kleinkinderen Sas van Gent: Arnold t en Jeanine de Maat-de Vos Kinderen en kleinkinderen We wensen Thea, haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Rustig weggegleden uit het leven. Onze vader en opa weduwnaar van Susanna Vink-Bassant Boschkapelle, 4-5-1938 fTemeuzen, 21-9-2018 Kinderen en kleinkinderen correspondentieadres: R.Vink Oosthof 9 4587 EP Kloosterzande De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: Vaarwel, wees tevreden en geniet. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn maatje, mijn lieve vader, onze broer, onze zwager en onze zorgzame oom echtgenoot van Hij overleed op 27 september 2018 in de leeftijd van 63 jaar. Joke Boy Anna Broer en zus Zwagers en schoonzussen Neven en nichten Luna® C orrespondentieadres Familie Wijnen, Kempensdam 214411 DG Rilland De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 4 oktober om 11.30 uur in aula De Drie Zwanen van crematorium Zegestede, Ionweg 12 te Roosendaal. Aansluitend is er gelegenheid om in dorpshuis Luctor et emergo, Hoofdweg 45, 4411 AP Rilland, samen met de familie het glas te heffen op het leven van Frank. Kom gekleed zoals Frankje heeft gekend. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Angelique en Kees, Coen en Michael, Linsey en Mathijs, Kelie, Birgitte en Dennis, Nicky, Joey, William en Jenny, Milan Grote dank aan iedereen die ons met een gebaar, woord of gedachten steunt met het verwerken van het verhes van onze lieve en unieke Jullie steun is hartverwarmend en overweldigend. Ineke Jansen Janiek Keun Familie Keun Oktober 2018 Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steun betuigingen na het overlijden van mijn geliefde broer, onze oom en oud-oom Pieter van de Voorde Neven en nichten Achterneven en achternichten Onze dank gaat uit naar Dr. Harskamp, Dr. Samandar en het personeel van ZorgSaam Thuis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25