Lintje voor Kleinsma na jaar Annie balderman.nl Actiereizen met vertrekgaranties! 23 voluit en zonder consequenties op te schrijven wat ik zou doen met een middagshow bij Qmusic. Daarover waren we al even in gesprek. Ik be gon met een leeg A4'tje en begon steeds enthousiaster te tikken. Tot ik wist: ik ga die knoop doorhakken!" „Sowieso ambieerde ik al jaren een middagshow. Ik ben dol op de ener gie van dat tijdstip, de dag die was en mensen warm maken voor de avond die nog voor hen ligt. En bij Qmusic was de vraag of ik een programma wilde maken dat echt om de luiste raar draait en met hem of haar ge maakt wordt. En daar ligt misschien wel mijn kracht als radiomaker: die een-op-een gesprekken. Ik wil daar een zeker sfeertje neerzetten waar je telkens naar terugverlangt. Mensen moeten meer zin krijgen in hun avond. Of dat nou vrije tijd vieren is of juist nog even hard doorwerken." „3FM! Dat is zo lang mijn grote liefde geweest. Ik mocht er de grootste ar tiesten spreken, heb er zo veel vrien den gemaakt, deed daar alles wat ik wilde doen." „Ik wil er liever niets meer over zeg gen. Nee, ook niet over het nieuwe Serious Request. Dat voelt als rege ren over mijn graf heen. Ik denk dat het een goed idee is dat ze hun klop pende hart voor muziek blijven vol gen en dat daar een alternatief randje omheen zit." „Nee, ik moet mezelf echt even reset- ten. Dat is ook de reden dat ik naar New York City ga, in mijn eentje. Lekker met mijn koptelefoon op door Central Park struinen en inspiratie opdoen. Ik ben er wel aan toe, die re- setknop daar even diep indrukken." Kleinsma werd tijdens het slot applaus in het Amsterdamse DeLa- Mar Theater verrast door Joan de Zwart-Bloch, de burgemeester van haar woonplaats Blaricum. „Kleinsma is al veertig jaar van grote betekenis voor de Nederlandse to neel-, musical- en televisiewereld", sprak de burgemeester haar toe. „Zij weet met haar intense rolver- tolking het publiek te raken. Er is veel waardering voor haar professionali teit en de manier waarop zij jonge acteurs begeleidt. Ook zet ze zich al jaren belangeloos in voor diverse goede doelen." Ook theaterproducent Joop van den Ende sprak zijn goede vriendin toe. „Ze is een unieke persoonlijk heid die zowel in het theater als op televisie, in zeer uiteenlopende rol len, bewondering weet af te dwin gen", zei hij. „Ze eist veel van zichzelf maar weet ook een bijzondere band te scheppen met haar publiek." GROTE NEDERLANDSE ARTIESTEN! 8-daagse najaarsreis Gardameer, Verona en Venetië 8-daagse najaarsreis Venetië 8-daagse najaarsreis Florence, Pisa en Elba 5-daags All-inclusive Muziekspektakel Noord-Nederland maandag 1 oktober 2018 Domien Verschuuren: altijd de kri tieken lezen. FOTO NICKY BROOS Wat maakte je zo enthousiast dan? Wat hield je dan toch een tijdlang tegen? Gaat het daar nog goed komen? Ook op privévlak is een en ander gebeurd: de breuk met je vriendin. Ben jij iemand die zich daarna snel herpakt en doorgaat? Simone Kleinsma, na de matinee voorstelling gisteren, toont trots haar koninklijke onderscheiding. FOTO KOEN VAN WEEL Musicalcoryfee Simone Kleinsma (60) is gisteren benoemd tot Offi cier in de Orde van Oranje-Nassau. Ze kreeg de bijzondere onder scheiding na afloop van de jubile umvoorstelling van de musical Was getekend, Annie M.G. Schmidt, waarin ze precies een jaar de hoofdrol speelt. v.a. slechts Bij Bolderman —E 1 Brochureen (0318)58 09 58 aanbetalen niet verplicht! Vjsy noioerman fff boekingen: www.bolderman.nl Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. prjjs pp o.b.v. 2 pers. kamer exci Calamiteitenfonds reserveringskosten 5 dagen Van der Valk Landhotel Spornitz 8-daagse najaarsreis Praag en Bohemen Vertrekdata: 13, 22 okt. Vertrekdatum: 22 okt. Vertrekdatum: 22 okt. Vertrekdata: 13, 22 okt. Vertrekdatum: 22 okt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 23