abak 4) Malia Obama in en uit clip 22 M MI Na een roerige periode bij NPO 3FM en in zijn privéleven, debuteert dj Domien Verschuuren vanmiddag met nieuwe energie bij Qmusic. „Ik wil daar een sfeertje neerzetten waar je steeds naar terugverlangt." NGELA KIJKT 1 BOEREN arjan, wil je even met mij meelo pen?" Oei, als je moeder of schooljuf dat vroeger zei, wist je dat je in de problemen zat. De makers van Boer zoekt Vrouw hadden er voor de gelegen heid nog een dreigend muziekje onder ge zet, maar het was natuurlijk duidelijk: boer Jaap had 'tabak' van Marjan en haar directe vragen en priemende blik. het derdegraadsverhoor over zijn gevoel, ook nog eens het afsluitende etentje zou verpes ten. Dus moest ze voortijdig het veld rui men. Ik kan me niet herinneren dat er eerder een boer was die een vrouw al voor het einde van de dagdate wegstuurde, wel an dersom, dat er vrouwen uit zichzelf opstap ten omdat ze de boer bij nader inzien niet zagen zitten. zag als Marjan en Jaap. Het is verleidelijk om haar als kenau af te schilderen die zich veel te boud opstelde tegen de zachtaardige Jaap. Maar dat is natuurlijk niet eerlijk. Het zijn gewoon totaal verschillende types. Zij zet overal een bouwlamp op, ook op de meest prille gevoelens. Hij gedijt beter bij een meer omfloerste aanpak. Dat zie je terug aan de drie dames die mogen komen logeren. Kijk vooral het fragment in de keuken nog eens terug. Het was echt een stap voor Jaap om zo de confrontatie aan te gaan met Mar jan. Je ziet hem zichzelf vermannen, zijn broek ophijsen, een teug adem nemen en dan dat ene zinnetje eruit knallen. Gelukkig maar, zeker voor ons kijkers, want verder was het een weinig spannende aflevering. Het gaat bij Steffi en Wim tot nu toe van een leien dakje, net als bij Michelle. Er rende tot mijn verbazing geen enkele kerel gillend weg na haar ontboezemingen over kristallen en healings of het spiegelen-met-paarden, dus heeft ze de juiste uitgekozen. Bij Marnix weet ik het allemaal nog niet. Dat blijft toch een aparte met zijn quasi- poëtische teksten over 'onderbuikgevoelens' die nog moeten 'opborrelen' naar het 'ka mertje van zijn hart' en vrouwen die tot nu toe nooit het 'laatste treetje' van zijn inner lijke trap wisten te bereiken. Of dat gaat luk ken komende weken? Eén ding weet ik wel sinds gisteravond: zeg nooit tegen een boer dat je niet van erwtensoep houdt. Dat is een grotere afknapper dan een beugel. KanyeWest wordt YE Anita Doth weer ziek INTERVIEW DOMIEN VERSCHUUREN In een nieuwe gedaante bij Qmusic aan de slag. Ja, zo voelt het eigenlijk wel", vertelt Domien Verschuuren (30) daags voor een 'oplaadvakan- tie' in New York City. „Ik ga straks echt met iets heel nieuws beginnen en daar was ik aan toe." Zijn dagelijkse programma tus sen 16.00 en 19.00 uur bij het com merciële hitstation volgt op twaalf jaar 3FM, een zender die al enige tijd kampt met steeds droeviger luister cijfers. „Zeker niet! Ik wilde met volle over gave mijn ochtendshow aanpakken. Maar ik had 3FM op een gegeven mo ment wel uitgespeeld. Heel jammer voor de zender dat het zo slecht is ge- 3FM is zo lang mijn grote liefde geweest. Ik sprak er de grootste artiesten, maakte er zo veel vrienden en deed alles wat ik wilde gaan, maar ik deed mijn werk nooit met ook maar 1 procent minder ple zier." „Dat verhaal is een beetje uit zijn ver band gerukt. Het zat zo: ik probeer al tijd en overal kritiek te lezen om daar verbeterpunten uit te halen. Dat gaat zo ver dat ik bepaalde plekken op het internet bezoek, waar ik de meest on gegeneerde opmerkingen over me zelf tref. Daar zit ook een hoop bag ger tussen en die bereikte me even iets te veel, waardoor ik wat afstand moest nemen. Ik nam in overleg met BNNVARA twee dagen vrij. Het wa ren een paar leerzame dagen." „Ik zat een avondje achter mijn lap top, thuis in Utrecht. Ik besloot eens De video bij het nummer Wal king on airve rscheen vorige week al online, maar kwam pas afgelopen weekend in het nieuws. Talloze media beschre ven hoe Malia, gekleed in een wijde trui en een gebreid mutsje, losging met een micro foon en een mondharmonica. De band uit Boston is mogelijk geschrokken van alle aandacht, want sinds vrijdag ontbreekt de dansende oudste dochter van Barack Obama in de inmiddels bijna 380.000 keer bekeken clip. Op twee plekken slaat het num mer nu kort over. „Sorry voor het verstorinkje", luidde de enige opmerking van de band. Het is niet duidelijk hoe Malia aan de klus kwam. Mogelijk was het een vriendendienst; de vier bandleden zouden net als zij studeren aan de prestigieuze universiteit van Harvard. De muzikanten kunnen wel wat aandacht gebruiken, want erg bekend zijn ze niet. Hun po pulairste nummer is op Spotify iets meer dan tweeduizend keer afgespeeld, schrijft BBC News, net als hun enige andere clip die op YouTube staat. Angela de Jong is al jaren fan van Boer zoekt Vrouw en schrijft elke week een column over de aflevering van zondagavond. En hij had er al helemaal geen zin in dat zij, na die confrontatie over het roken en Maar ik kan me evenmin heugen dat ik in de BzV-geschiedenis ooit zo'n mismatch maandag 1 oktober 2018 GO RAP Kanye West gooit het over een andere boeg. De rapper en ontwerper wil voortaan Ye genoemd wor den, kondigt hij aan. „Het wezen dat voorheen bekendstond als Kanye", twit- terde hij. „Ik ben YE." Uitleg gaf hij verder niet. SHOW Bij voormalig 2 Unlimited zan geres Anita Doth is opnieuw borstkanker vastgesteld. „Ik ben opnieuw aan het vech ten", schrijft ze op Instagram. Bij de 46-jarige zangeres, werd in 2010 ook al borstkanker ge constateerd. V ■u De radiocolumn van Vincent Bijlo verhuist tijdelijk naar dinsdag. 'Ik moet de resetknop even diep indrukken9 Gudo Tienhooven Had je daar niet veel eerder moe ten vertrekken? Het leek daar de laatste tijd niet zo lekker te gaan, je meldde je zelfs ziek. Wat was er aan de hand? Wat was dan het moment waarop je zeker wist: ik verlaat 3FM? Voormalig 'first daughter' Malia Obama (20) heeft haar debuut gemaakt in een video clip. De studente, die normaal gesproken in de luwte leeft, was dansend te zien in een video van de Amerikaanse band New Dakotas. Inmiddels is ze er alweer uitgeknipt. Leon van Wijk A Malia Obama. fotoyoutube

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 22