J? -r Ci V V A J-J- van Laere Joos A EN 27 Johannes Cornelis de Vos André de Baere Jacoba van Ham - van Kekem Cornelia Adriana Riemens - Hoebé Miel Mahu zv Georgette Louise Verbist - de Moor Constant Verbist Johan Truus Samijn-van Tiel DANKBETUIGING Henk van der Burght Cor Marcus IN MEMORIAM Björn de Brouwer OVERIGE BERICHTEN f DE VLIEGER Janneke den Besten Ditsy den Besten zaterdag 29 september 2018 en toch telkens weer zullen wij je tegenkomen. Zeg nooit: "Het is voorbij" Slechts je lichaam werd ons ontnomen niet wie je was en ook niet wat je zei... Vandaag op 27 september hebben we afscheid moeten nemen van weduwe van Clinge, 19 januari 1934 t Terneuzen, 27 september 2018 Familie de Moor - Schudding Familie Verbist - de Saegher Correspondentieadres: Churchilllaan 994, 4532 JH Terneuzen Gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 2 oktober van 19:00 tot 19:30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 6 oktober om 10:30 uur in de Emmaüskerk, Alberdingk Thijmstraat 2 te Terneuzen. Aansluitend zal de crematie in stilte plaatsvinden. Enige en algemene Kennisgeving. Je hebt nu je rust gevonden al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet kunnen helpen dat was onze grote smart. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in Ter Schorre, uit ons midden is weggenomen, mijn maatje, onze vader, schoonvader, opa en opi partner van 04- 10- 1938 Biervliet 127-09-2018 Terneuzen Sas van Gent: Truus Terneuzen: Hennie en Adrie Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 27 september 2018. Corr. adres: Familiehuis De Geslootene Boom o.v.v. Familie de Vos Kleine Markt 5-6 4551 BG Sas van Gent De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 2 oktober om 13.30 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Terneuzen. Johan is opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, waar u maandag 1 oktober om 18.30 uur afscheid van hem kunt nemen. Watje in je hart bewaart Raak je nooit meer kwijt. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van mijn man en (o)pa Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. S. de Baere-Cuelenaere, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sluis, september 2018 De leegte en het gemis zijn bij ons achtergebleven na het overlijden van Voor het medeleven en steun in deze moeilijke tijd willen wij iedereen hartelijk bedanken. Dit hebben wij bijzonder op prijs gesteld. Bedankt voor alle kaarten, telefoontjes, bloemen en een luisterend oor. Uit aller naam: Stefan van FJam Zaamslag, september 2018 Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, welke wij mochten ontvangen na het overlijden van onze pa en opa willen wij u hartelijk danken. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van Unit 2 - De Blaauwe Hoeve en De Baronie - St. Jansteen. Kinderen en kleinkinderen Hulst, september 2018 Wij willen u hartelijk danken voor alle blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en betrokken opa Jenny van der Burght - van de Velde Kinderen kleinkinderen Terneuzen, september 2018 Langs deze weg willen we u allen hartelijk bedanken voor de kaarten en vele andere blijken van medeleven, die wij ontvingen na het overlijden van Uw belangstelling was voor ons een grote steun. Familie Marcus Vogelwaarde, september 2018 22 april 1922 1 2 augustus 201 8 De belangstelling en het meeleven van u en van velen met het heengaan van onze moeder, oma en overgrootmoeder heeft ons goed gedaan. Het sterkt ons bij de herinnering aan haar leven. Hartelijk dank daarvoor. Mede namens de klein-en achterkleinkinderen: Annet en Bram Henk en Karin Bergen op Zoom, september 201 8 Langs deze weg willen wij ieder die ons op wat voor manier ook heeft geholpen bedanken, na het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Zoveel mensen die ons in deze moeilijke tijd hebben gesteund en nog doen. Wij zullen dit nooit vergeten! Ria Mahu-Ferket, kinderen en kleinkinderen In liefdevolle herinnering 29-9-2006 29-9-2018 Lieve Björn, Jouw leven moesten wij loslaten. In ons leven houden wij jou voor altijd vast. Voor altijd in ons hart. Papa, Mama, Boyan Carmen UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 623359 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Kapellestraat 5, 4351 AL Veere COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u I Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 63