Jacques de Maat 26 Daniël Cornelis Koster Leo Horowitz Paul Verhuyck Paul Verhuyck zv OVERLEDEN Jan den Hamer Frank Wijnen Daan Thea van Tiel - Boone Corine Kisling zaterdag 29 september 2018 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor uw belangstelling en blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omi Bep Bode-Rietveld Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sas van Gent, september 2018. Ik heb het leven liefgehad jullie allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Dankbaar voor de mooie jaren die hij ons heeft gegeven hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, opa en overgrootopa weduwnaar van Sara Cornelia den Hamer-Doggen in de leeftijd van 89 jaar. Ko en Jolanda Kristy en Danny - Milan, folie, Djaylani Björn en Muriël - Zoë, Lauren Quincy en Tessa Pirmin Maria en Frank Sanne en Koen Jannes en Laura Peter en Ria Terneuzen, 27 september 2018 Correspondentieadres: Jacob Hobeinstraat 1 4553 AT Philippine W Dinsdag 2 oktober is er van 10.00 -10.20 uur gelegenheid om afscheid te nemen en de familie te condoleren in uit vaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het uitvaartcentrum. De vele brieven en kaarten die wij hebben ontvangen na het overlijden van helpen ons door deze moeilijke tijd, waarvoor onze hartelijke dank. Het is een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Irma Horowitz-Asch Monique en Aart, Sarah, Hannah Nicole en Adri, Eelco Na jarenlange vriendschap is plotseling onze dierbare vriend veel te vroeg overleden. Wij denken met veel genoegen terug aan de vele mooie momenten die we samen met hem mochten hebben. Wij wensen Joke, Boy en Anna heel veel sterkte toe om dit verlies een plek te geven. Cor Andrien Hendrik-Jan Conny Silvester Michelle Wim Liduin kinderen Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, geheel onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve broer, schoonbroer en oom Hoek, 16 januari 1939 Hoek, 25 september 2018 Cor t en Marie t Koster - Zegers Wies en Aukje Koster - Mooldijk Janny en Joop dejonge - Koster Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: VI ietstraat 1 4535 HA Terneuzen De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 1 oktober om 14:00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Daan, van 13:15 uur tot 13:45 uur, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na het afscheid is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Denk aan mij terug. Maar niet in dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon. Hoe het was toen ik alles nog kon. Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde gekomen is, delen wij u mede dat na een slopende ziekte, die hij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen een einde is gekomen aan het leven van partner van Hulst, 12-06-1941 t Terneuzen, 26-09-2018 Thea van Tiel - Boone Annet en Mark Stefan Michael Geert en Els Lise en Huub Maud en Thomas Job Kees en Mireille Cees Junior Pieter Cato Correspondentieadres: Mr. F.J. Haarmanweg 43, 4538 AN Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Jack op dinsdag 2 oktober van 18:00 tot 18:30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 3 oktober om 14:00 uur in de aula van het Monuta crematorium, naast het voornoemde uitvaartcentrum. Aansluitend is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de aula van het crematorium. Zonder jou is het leven een sprakeloos nachtfeest zonder jou is de zin een ruïne Hans Lodijzen In liefde losgelaten echtgenoot van Hij overleed op 26 september 2018 op 78-jarige leeftijd Graauw: Corine Verhuyck-Kisling Hombeek (B): Thomas en Nadja Helena, Felix, Elisabeth Antwerpen (B): Stefan en Fabienne Roman We nemen afscheid van Paul op dinsdag 2 oktober om 14.00 uur in het kerkgebouw van Graauw, Dorpsstraat 50. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren. "Bloemen noch kransen", zou Paul zeggen. Wel kunt u een donatie doen aan 'Dierenasiel Terneuzen' waarvoor collectebussen in de kerk zullen staan. Correspondentieadres: Dorpsstraat 48, 4569 AK Graauw Met ontsteltenis vernamen wij het overlijden van ons bestuurslid Hij was van 1999 tot 2012 medebestuurder van het parochiebestuur van Graauw en daarna tot zijn dood lid van de parochiekerncommissie Graauw. In die laatste functie vertegenwoordigde hij Graauw enkele jaren in het bestuur van de parochie H. Maria, Sterre der Zee. Wij zijn hem dankbaar voor zijn wijsheid, humor en bescheidenheid. We zullen hem blijven herinneren om zijn belangstelling voor de parochiegeschiedenis van Graauw en zijn ijver voor het behoud van het kerkgebouw en haar kunstbezit. Parochiekerncommissie Graauw Bestuur van de parochie H. Maria, Sterre der Zee

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 62