ides 3 dagen Bergendiner 4 dagen Veluwe DNWG Werkzaamheden aan de drinkwaterleiding op Walcheren vanaf 1 oktober 2018 reiskatern.nl Bergen en de Veluwe Exclusieve Lezersreizen naar Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc waterbedrijf Wat is bruin water? Hoe gaat u om met bruin water? Planning en contact Evides Waterbedrijf produceert en levert drinkwater in Zuidwest Nederland. In opdracht van Evides werkt DNWG aan uw drinkwaterleidingnet. Vanaf maandag 1 oktober 2018 gaat DNWG in opdracht van Evides Waterbedrijf werken aan de drinkwaterleiding op Walcheren. Het werkgebied omvat Oost-Souburg, Vlissingen, Koudekerke, Dishoek en omgeving. Zo heeft u ook in de toe komst schoon en betrouwbaar drinkwater. Wanneer de werkzaamheden in uw buurt worden uitgevoerd, heeft u tijdelijk kans op bruin water en een wisselende waterdruk. De totale werk zaamheden duren naar verwachting ongeveer 6 maanden. Bruin water is kraanwater dat niet helder van kleur is. Het is niet erg als u het drinkt, het is niet schade lijk voor uw gezondheid. De kleur komt door ijzer en eventueel mangaandeeltjes uit de leidingen. Deze mineralen zitten ook in helder water en hebben zich eerder afgezet in het leidingnet. Ze kunnen loskomen als de stroomrichting of -snelheid plotseling verandert. U kunt het kraanwater gebruiken zoals normaal. Draai geen (witte) was op de werkdagen tussen 8:00 en 16:30 uur. Zet u buiten deze tijden de wasmachine aan, controleer vooraf of het water helder van kleur is, om eventuele vlekken te voorkomen. Laat de kraan goed doorlopen als u helder water wilt. Wilt u meer lezen over het project of weten wanneer wij bij u in de buurt aan het werk zijn? Check dan www.DNWG.nl/walcheren Heeft u geen beschikking over internet of heeft u vragen? Neem dan tijdens kantooruren contact op met het Front Office van DNWG op telefoonnummer 0113 74 11 00. De werkzaamheden staan ook vermeld op www.waterstoring.nl. Onze excuses voor het ongemak. Meer informatie? Kijk op www.waterstoring.nl Fletcher Hotel Marijke Aankomsten t/m december 2018 2 nachten incl. uitgebreid ontbijt diner In kunstenaarsdorp Bergen gelegen Hotel Mennorode, Elspeet Aankomsten t/m februari 2019 3 nachten inclusief uitgebreid ontbijt Midden in de bossen gelegen Meer informatie en boeken: Ga voor 3 dagen Bergen naar onze website reiskatern.nl/pzc/zoweg1826 en voor 4 dagen Veluwe naar reiskatern.nl/pzc/zoweg1827 of bel met Zoweg.nl 0900-2359693 0,70 per gesprek) Omgeving Bergen aan zee Het hotel staat midden in het kunstenaarsdorp Bergen, in de provincie Noord-Holland. Het hotel wordt omringd door strand, duinen, bos sen, heide en uitgestrekte polders. De steden Alkmaar en Heerhugowaard zijn vanuit het hotel binnen 20 minuten te bereiken. Maar ook Bergen zelf heeft genoeg te bieden met diverse musea en leuke restaurants. Fletcher Hotel-Restaurant Marijke Fletcher Hotel-Restaurant Marijke (gastbe- oordeling 7,8) is een knus en karakteristiek hotel. Het hotel beschikt over een a la carte restaurant, een brasserie, bar en solarium. De kamers beschikken over gratis wifi, bureau, een televisie, een badkamer met douche, toilet en föhn. De fietsliefhebbers kunnen bij het hotel een fiets huren. Inbegrepen: 2 nachten in een tweepersoonskamer 2 keer uitgebreid ontbijtbuffet 1 keer een 2-gangen diner Gratis gebruik van wifi Gratis wandel- en fietsroutes Prijs p.p. en o.b.v. 2 personen en beschikbaarheid, excl. 20,- reserveringskosten en 2,- p.p.p.n. toeristenbelasting Inbegrepen 3 nachten in een Comfort kamer 3 keer uitgebreid ontbijtbuffet Gratis gebruik van wifi en parkeren Gratis gebruik van de fitnessruimte Gratis wandel- en fietsroutes Prijs p.p. en o.b.v. 2 personen en beschikbaarheid. Excl. 20,- reserveringskosten en toeristenbelasting 1,85 p.p.p.n. Omgeving Veluwe Het hotel is prachtig gelegen midden in de bossen van de Veluwe. Vanuit het hotel wandel je zo het Kroondomein in, welke tot aan Paleis Het Loo loopt. Het is een ideale uitvalsbasis voor een uitstapje naar het Kröller-Müller Museum of een dagje winkelen in het gezellige Apeldoorn. Hotel Mennorode Het hotel (gastbeoordeling 8,1) ligt op een 10 hectare groot park, verscholen in de bossen van de Veluwe. De Comfort kamers zijn sfeer volle en ruime kamers met boxspringbedden, een flatscreen televisie, een badkamer met inloopdouche en Rituals beauty producten. In het hotel bevinden zich 2 restaurants, een bar en een heerlijk terras met mooi uitzicht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 32