II Enjoyhotels 17 Senator Flake stemt voor check van beschuldiging na emotionele scène in lift alles inclusief De mooiste vakantiegebieden van Duitsland en België! alles-inclusief mmÊA 199,95 Kijk voor meer Enjoyhotels of informatie op www.enjoyhotels.nl of bel 0049 - 2953 9625 333 Kavanaugh had de zetel voor het le ven in het machtige hooggerechts hof al in zijn zak, zo leek het. Zelfs nadat Christine Blasey Ford in de Senaat op overtuigende wijze ver telde wat zij zich herinnert van wat in haar ogen een poging tot ver krachting was van de 17-jarige Ka vanaugh, leken de Republikeinen in de Senaatscommissie de proce dure om hem een van de belang rijkste banen van het land te geven door te willen zetten. Maar de Republikeinse senator JeffFlake stelde gisteren op het laat ste nippertje een extra voorwaarde: hij wil toch een extra FBI-onder- U vertelt alle vrouwen in Amerika dat ze er niet toe doen. U negeert hun verhalen zoek naar de beschuldiging van Ford en twee andere vrouwen die naar buiten zijn gekomen met ver halen over seksueel wangedrag door Kavanaugh in zijn jonge jaren. Flake stelt voor de stemming met een week uit te stellen om dat on derzoek te doen. Zijn ommezwaai kwam na een intense ontmoeting in de lift van het Capitool. Twee vrouwen klampten de toch al twijfelende senator aan en deel den de pijn en frustratie die de zaak losmaakt bij vrouwen die iets ver gelijkbaars hebben meegemaakt. „Ik ben seksueel misbruikt en nie mand geloofde me. U vertelt alle vrouwen in Amerika dat ze er niet toe doen, dat ze het maar voor zich moeten houden. Want als ze u ver tellen wat er is gebeurd, negeert u ze", riep een van hen naar Flake. Hij bevroor en wist alleen uit te bren gen dat hij naar de vergadering moest. Flake is een Republikein uit Ari- zona die vaker ingaat tegen de par tijlijn en de wensen van president Trump. Het lijkt erop dat zijn ver zoek om extra onderzoek ingewil ligd wordt. De benoeming van Kavanaugh is ontaard in een politiek drama. De getuigenis van psychologieprofes sor Ford werd ook door Republikei nen authentiek en geloofwaardig bevonden, ondanks gebrek aan on dersteunend bewijs. Zelfs presi dent Trump noemde haar 'overtui gend'. Maar de meeste Republikeinen blij ven erbij dat er onvoldoende bewijs is dat Kavanaugh zich heeft misdra gen. Democraten willen met het verhaal van Ford vooral proberen de benoeming te vertragen en uitein delijk voorkomen, benadrukken medestanders van Kavanaugh. Wat dat onderzoek ook oplevert, Kavanaugh is hoe dan ook bescha digd. Waar Christine Blasey Ford evenwichtig en behulpzaam optrad in de hoorzitting, reageerde Kavan augh witheet en emotioneel. Hij schreeuwde naar senatoren, huilde, ontweek vragen over zijn drankge bruik als tiener. Als Ford zich zo had gedragen, merkten veel analisten op, was ze nooit serieus genomen. Nederlandse vakantiehotels NIEUW Enjoyhotel Lanaken Maastricht - Belgisch Limburg Aankomstdata en prijzen Aankomstdata en prijzen 2018 Vraag nu onze nieuwe brochure 2019 aan! zaterdag 29 september 2018 GO Kandidaat-rechter Brett Kavanaugh reageerde gisteravond emotioneel en witheet op de beschuldigingen van poging tot verkrachting, fotoafp Toch extra FBI-onderzoek Er komt waarschijnlijk toch een extra onderzoek naar een be schuldiging van een poging tot verkrachting tegen de Ameri kaanse kandidaat-rechter Brett Kavanaugh. De getuigenis van de vrouw die 36 jaar geleden aangevallen zegt te zijn, leidde tot een politiek circus. Karlijn van Houwelingen Washington - reactie van boze vrouw s~t 11 r> 1 r-» /-» 1 1 r> 1 /~»-r NU VANAF Alles-inclusief 5-daagse autoreis Alles-inclusief daagse autoreis Nu ook in Belgie 5S& AIMncJusive A/Mnclusive Lanaken Maastricht Inbegrepen bij uw 5-daagse all-in vakantie 4 hotelovernachtingen Ontvangst met een warme lunch of koffie/thee met gebak Dagelijks ontbijtbuffet, warme lunch of lunchpakket en 3-gangen keuzediner Dagelijks alle consumpties gratis, van 17:00 tot 24:00 uur. Frisdranken, vruchtensappen,bieren, wijnen, jenevers en apfelkorn NIEUW! Koffiecorner: de gehele dag gratis koffie en thee Gratis mooie dagtocht per touringcar door het Sauerland Gratis boottocht over het stuwmeer (april - oktober) Iedere avond entertainment, o.a. Magie W0B0 show, live muziek, wandeling en quizavond. Hierbij wordt regelmatig een bitter garnituur geserveerd Gratis entree binnen- en buitenzwembad Gratis diverse auto-, fiets- en wandelroutes inclusief lunchpakket Gratis uitstapjes boekje t.w.v. 6,95 en gebruik infotheek Gratis gebruik (E-)bikes. Inbegrepen bij uw 5-daagse all-in vakantie 4 hotelovernachtingen Ontvangst met een warme lunch of koffie/thee met gebak Dagelijks ontbijtbuffet, warme lunch of lunchpakket en een 3-gangen diner of een dinerbuffet Dagelijks alle consumpties gratis, van 17:00 tot 24:00 uur. Keuze uit: frisdranken, fruitsap, bieren van de tap, rode witte huiswijn, jenever en weinbrand Koffiecorner: de gehele dag gratis koffie en thee Iedere avond enter tainment, o.a. Belgium night, wijnproeverij en... Gratis mooie dagtocht per luxe touringcar naar Valkenburg, inclusief verrassing! Gratis toegang tot de pas ge renoveerde 12de Eeuwse waterburcht van Pietersheim Gratis toegang tot het bin nenzwembad fitnessruimte Gratis fiets- en wandelroutes op maat uitgewerkt 2 Jeu de Boules banen bij het hotel aanwezig Gratis versnellingsfietsen (E-bike tegen meerprijs) Gratis VIP-pas van Maasmechelen Village Outlet Shopping. U ontvangt 10% korting in de 9 boetieks naar keuze Toegang tot het Holland Casino in Valkenburg Gratis Limburg vakantiepas boordevol kortingen in musea en at tracties in Belgisch én Nederlands Limburg Op maximaal 30 autominuten gelegen van o.a. de oudste stad van België Tongeren, Luik, Aken, Maastricht Hasselt Inbegrepen bij uw 5-daagse all-in vakantie 4 hotelovernachtingen Ontvangst met een warme lunch of koffie/thee met gebak Dagelijks ontbijtbuffet, warme lunch of lunchpakket en 3-gangen keuzediner Dagelijks alle consumpties gratis, van 17:00 tot 24:00 uur. Frisdranken, vruchtensappen,bieren, wijnen, jenevers en apfelkorn NIEUW! Koffiecorner: de gehele dag gratis koffie en thee Iedere avond entertainment, o.a. livemuziek, wandeling en wijnproeverij. Hierbij wordt regelmatig een bittergarnituur geserveerd Gratis mooie dagtocht per luxe touringcar door de Moezelregio Kortingskaartjes boottocht over de Moezel (april - oktober) Optioneel: leuke huifkartocht door de regio met lunch Gratis diverse auto-, fiets en wandelroute's inclusief lunchpakket Breng ook een bezoek aan het nabij gelegen Luxemburg Gratis gebruik alle hotel faciliteiten en versnel lingsfietsen Gratis uitstapjes boekje t.w.v. 6,95 en gebruik infotheek. 2,6,10,14,18,22,26,30 november199,95 P-P- 4,12,16 december175,00 p.p. 2,6,10,14,18,22,26,30 januari159,95 P-P- Voor verdere aankomstdata zie www.eniovhotels.Til Nog enkele data in 2018 beschikbaar! Wees er snel bij, want op op! Geniet uan de openingsaanbieding! 3,11,18,25 maart Voor verdere aankomstdata zie www.enioyhote1s.ii1 voor slechts 10,14,18,26 november199,95 P-P- 30 november, 4,8,12 december175,00 p.p. 2,6,10,14,18,22 januari159.95 P-P- Voor verdere aankomstdata zie www.enjovhotels.nl Nog enkele data in 2018 beschikbaar! Wees er snel bij, want op op! Voor alle Enjoyhotels geldt geen boekings-, en reserveringskosten, geen i-persoonskamer toeslag. Alle fouten voorbehouden en exclusief eventuele toeristen bijdrage. Nederlands gesproken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 17