5 Ook deze recreatiehuisjes staan vlakbij de zee KIJK VERGELIJK Als er vrienden komen logeren, slapen wij in het stapelbed wel meer het strandgevoel willen hebben door de beplanting aan te passen. We hebben veel drijfhout van vrienden hebben gekregen. En we hebben een meerpaal, boottou- wen en netten. Dat vinden wij leuk, het gevoel dat je echt aan zee zit." Charlotte: „We hebben een logeer kamer met stapelbed. Als er vrienden komen, slapen zij meestal in ons bed en wij in het stapelbed. Ik ben ook blij met de keuken. Die is een slag moderner dan thuis in Baarlo." Ed: „Lotje ligt graag op de bank te lezen en ik kan ervan genieten als ik al tandenpoetsend rondkijk als ik op de bank zit. Of als ik, voordat ik de deur dichttrek, nog even naar binnen kijk. Dan denk ik: 'Ja, dit is fijn'. Voor ons is dit chalet groot genoeg, maar voor de oude dag zou het fijn zijn ge weest als het een halve meter breder was. Dan konden we makkelijker langs het bed. En de gordijnroedes zijn te lang, maar als je ze inkort, zou den we een gat overhouden. Dus we nemen het voor lief." Zonlicht Charlotte: „Eigenlijk kwamen we naar een ander chalet kijken, dat veel groter is. Maar mijn zus adviseerde me om op verschillende tijdstippen te gaan kijken om te zien hoe het zonlicht valt. Een gouden tip, daar zaten we de hele dag in de schaduw." Ed: „Hier kunnen we in maart en april al in de tuin zitten. We zitten heel beschut." Charlotte: „Op tafel staat een oude koffiekan uit het huisje van mijn ou ders aan zee. Toen zij dat in 1964 kochten van een oude dame, liet zij die achter. Ik hoopte hem ooit te krij gen, aangezien ik van geschiedenis houd. Mijn vader gaf hem vlak voor zijn overlijden aan mij. Toen Ed en ik dit chaletje kochten, ging hij weer mee. In mijn beleving staat hij nu weer op de juiste plek. Twee jaar gele den vond ik een identiek theekanne tje op de rommelmarkt in Zierikzee. Dat kocht ik meteen, want dat sym boliseerde het heden en de toekomst, hier in mijn eigen huisje aan zee." Even voorstellen vrijdag 28 september 2018 M Charlotte en Ed denken erover om zich permanent in Zeeland te vesti gen. FOTO'S ERNESTA VERBURG Brouwershaven Adres: Centrum 3 Prijs: €99.000 k.k. Bouwjaar: 1993 Kenmerken: Vanuit dit vierpersoonsap- partement op de be gane grond van een appartementenge bouw op Landal Port Greve ren je zo het Grevelingenmeer in. Er is ook een ber ging. Kamperland Adres: Roompot Beach Resort chalet 1455 Prijs: €45.000 v.o.n. Bouwjaar: 2018 Kenmerken: Deze nieuwe stacaravan met centrale verwar ming, dubbelglas, vaatwasser en tuin met overdekt terras ligt op een rustige plek op het park. Zonnemaire Adres: Zuidweg 18 17 Prijs: €175.000 k.k. Bouwjaar: 2009 Kenmerken: Vanuit deze luxe recreatie woning fiets je zo naar het Grevelin genmeer of het Noordzeestrand. Met eigen parkeerplaats op een perceel van 361 m2 eigen grond. 44 —Charlotte van de Vorst Ed van de Vorst (61) is jeugdverpleegkun- dige (0-4 jaar) op het consultatiebureau. Hij studeerde net als Charlotte antropolo gie aan de universiteit in Nijmegen, waar ze elkaar leerden ken nen. Charlotte van de Vorst (59) was tot een paar jaar terug studieadviseur en be- leidsadviseur aan de economische faculteit van Tilburg University. Ze is daarnaast sinds 21 jaar aerobicsin structeur. Ze hebben vier labra- doodles: Meggie, Whoopi, Emma en Rosa. Ouwerkerk Adres: Oostweg 2 91 Prijs: €180.000 k.k. Bouwjaar: 1978 Kenmerken: Nette bungalow met geïso leerde berging aan de rand van bunga lowpark Salvator- hoeve. Met tuinhuis en twee slaapka mers. Veel privacy op kavel van 624 m2. Ouwerkerk Adres: Oostweg 2 93 Prijs: €150.000 k.k. Bouwjaar: 1970 Kenmerken: Deels verbouwde bungalow met twee slaapka mers vlakbij Ooster- schelde en bos- en krekengebied. Op kavel van 320 m2, met parkeerplekken. h u s aan zee i i, Sr.QN'iB» 'iow 00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 49