X X Guido de Maat V EN 15 Guido Guido de Maat Lieve Hans COLOFON Familieberichten zv OVERLEDEN Lia de Maat - Neve Guido Guido de Maat Guido de Maat Hans Franken Hans Francke Wat zo diep in je hart zit kun je door de dood niet verliezen. Chris Lies vrijdag 28 september 2018 Bezige handen liggen nu stil. Een leven lang gegeven, dat was je wil. Je strijd is gestreden, vol liefde en moed. Verbazingivekkend krachtig, 't is op. Zo is het goed. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame (schoon)vader en trotse opa echtgenoot van Hontenisse, 03-06-1956 t Kloosterzande, 26-09-2018 Lia de Maat - Neve Martijn en Kizzy Colin, Ruben Romana en Martijn Nova Een bijzonder woord van dank aan: Huisartsenpraktijk 'De Groenendijk', in het bijzonder dr. Seij en de medewerkers van ZorgSaam thuiszorg en ziekenhuis. Willem Alexanderstraat 13, 4587 BM Kloosterzande Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Guido op zondag 30 september van 19:00 tot 19:30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 1 oktober om 10:30 uur in de aula van het Monuta crematorium, naast het voornoemde uitvaartcentrum. Aansluitend bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium voor een informeel samenzijn. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Opa Guido waar ben je nu naar toe? Kun je nou nooit meer zien wat ik doe? Opa Guido ook al ben je nu een ster, ik zal je alles laten zien, al is het van heel ver. Dag lieve opa Colin, Ruben en Nova Mooie herinneringen voor altijd in ons hart rust zacht, we gaan je missen Pa Jos en Yvonne Eric en Julia Gino en Bernadette Arno en Sibylla Neven en Nichten, achterneefjes en achternichtjes Verdrietig nemen wij afscheid van onze broer, schoonbroer en oom; onze Vogelwaarde: Willy en Ineke Kloosterzande: Rita en Eduard Kloosterzande: Christian en Jan Terneuzen: Frank en Sonja Neven en nichten, achterneefjes en achternichtjes Lia, Martijn en Kizzy, Romana en Martijn, Colin, Ruben en Nova, wij zijn er voor jullie. Deze week bereikte ons het droevige bericht dat onze collega is overleden. Hoewel we wisten dat Guido zeer ernstig ziek was, komt zijn overlijden voor ons toch nog onverwacht. We gaan Guido missen. Met zijn sympathieke uitstraling, zijn vakmanschap en het immer streven naar perfectie laat hij bij ons allen een onuitwisbare herinnering achter. Guido rust zacht. Je collega's van Jonkheijm en van Hove Bouw B.V.; Robby, Robbert, Robin, Tom, Anton, Dennis, Wilfried, Angelo, Nicole, Frank "Voor ons even geen dans en muziek" Intens verdrietig en stil zijn wij door het overlijden van Guido was meer dan 40 jaar actief lid van onze vereniging, onze dansvloerlegger, onze technische man, echtgenoot van ons bestuurslid Lia en ere-lid van onze vereniging. We zullen hem nooit vergeten. We wensen Lia, de kinderen, kleinkinderen en overige familie heel veel sterkte toe bij dit enorme verlies. Bestuur, leden, dansleiding en orkest van Volksdansgroep "Hava Naguila", Vogelwaarde 'Dat heb ik nog wel in mijn schuur liggen... Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Vader en schoonvader van Romana en Martijn, leden van onze carnavalsvereniging. Als persoon, maar ook als iemand die altijd klaar stond voor onze vereniging, zullen we hem missen. Wij wensen Lia, Romana, Martijn Nova, Martijn, Kizzy, Colin Ruben veel sterkte met dit grote verlies. Carnavalsvereniging de Plakkers Warme en intensieve samenwerking hebben onze vriendschap vorm gegeven Bedankt voor jouw aandeel daarin. Philip van Doorne Evert-Jan van Exter Jaap Kloet Peter van Luijk Robert Scheepe Cees Krijger in herinnering Lieve Hans, Geen doel meer voor ogen Alleen nog duisternis Geen toekomst meer zien Enkel dat grote gemis Een oceaan van tranen Overvloed aan verdriet Je kon het niet verwerken Daarom datje het leven liet... Voor altijd in ons hart Peter en Tiny Serge en Brian Natalie en Ingrid Sally Afscheid nemen doe je samen SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 1 3.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43