Agenten teleurgesteld: niet sneller schakelen Zes jaar cel geëist tegen oud-finalist 'Holland's Got Talent' T\ Profiteer t/m 1 oktober van MEGA kortingen! Tot korting 088 - 70 70 600 112 15 Flippers in nieuwe auto's zijn vastgelijmd E- Dubai, Oman Abu Dhabi 10%' Nog meer uit ons assortiment met flinke kortingen: Een auto met meer vermogen en grip op de weg dan de Volkswagen Touran, waarmee de politie tot nu toe reed. De Mercedes B-klasse, die sinds dit jaar wordt ingevoerd als de nieuwe noodhulpauto, belooft een flinke verbetering te zijn. Politieagenten die voor het eerst in de nieuwe Benz stapten, keken verlekkerd naar de flippers aan het stuur, waarmee de automatische versnellingsbak handmatig kan worden bediend. Een techniek die is overgewaaid uit de Formule t. Maar een nadere inspectie leerde dat de flippers onbruikbaar zijn ge maakt met een flinke dot kit. Speculaties Is er sprake van fouten bij de aanbe steding? Is de politie bang voor sto- ringen aan het schakelsysteem? Worden de rijkunsten van agenten niet vertrouwd? Op het intranet van de politie wordt druk gespecu leerd. Politiewoordvoerder Sherlo Esajas geeft het antwoord: „Er is voor een automaat gekozen, zodat politiemensen hun aandacht maxi maal op de weg kunnen houden. In het optiepakket van de automaat worden de flippers automatisch meegeleverd. Omdat we willen dat agenten niet bezig zijn met schake len, zijn de flippers onklaar ge maakt." Neemt niet weg dat de meeste agenten blij zijn met hun nieuwe auto, die vlot op de too zit en sneller rijdt dan 220 kilometer per uur. De vering is dusdanig aangepast dat met hoge snelheid over verkeers drempels kan worden gereden. Uit de slachtofferverklaring van de ouders van een van de jongens die is misbruikt door Lars de R. (26), werd in de rechtbank Alkmaar duidelijk hoe ver woestend de gevol gen zijn. „We heb ben het nog steeds erg moeilijk om de walgelijke gebeurtenis sen te kunnen bevatten die zich gedurende lange tijd hebben afgespeeld. Het is voor ons ook moeilijk te begrijpen hoe we allemaal zo voor de gek werden gehouden, zo misleid zijn", staat onder meer in de verklaring. De uit Krommenie afkomstige De R., in 2009 als 17-jarige gitaar virtuoos finalist in Holland's got Talent, staat terecht wegens mis bruik van dertien jongetjes in Nederland, India en Kroatië. Zijn jongste slachtoffer was 4 jaar oud. De R. bekent zeker tien kin deren te hebben misbruikt. Een van zijn slachtoffers is nu 14 jaar. Hij werd jarenlang misbruikt, vanaf zijn 5de tot zijn 11de jaar. Uit de slachtofferverklaring van de ouders blijkt hoe De R. te werk ging. Via sociale netwerken legde hij contact met de ouders van de toen jongen en liet het contact groeien tot vriendschap. „Volgens het bewijs dat de politie ons liet zien, begon Lars daarna met de seksuele aanvallen op ons zeer jonge zoontje, aanhoudend en zeer waarschijnlijk elke keer dat hij de kans kreeg alleen met hem te blijven, zelfs voor zeer korte tijd. Wat voor monster kan iemand zijn? Denkend aan die seksuele aan vallen op ons jonge ventje is erg moeilijk, niet alleen voor ons als ouders, maar voor het hele gezin." Lars de R. gaf voor de rechter uitgebreid antwoord op alle vra gen. Hij ontdekte al vroeg dat hij op jonge jongens valt en zegt daar uit nieuwsgierigheid aan toegege ven te hebben. Hij verklaarde 'wellicht uit egoïsme' niet altijd door te hebben gehad dat hij de kinderen dwong tot seks. korting. van 1029 nu v.a. Stip MANIA dagen nnn méér aanbiedingen op onze website reizen nl vrijdag 28 september 2018 GO De nieuwe politieauto's van Mer cedes hebben flippers aan het stuur om te schakelen zoals in de Formule 1. Agenten waanden zich al Max Verstappen, totdat ze tot hun teleurstelling merkten dat de flippers zijn vastgelijmd. Koen Voskuil Den Haag 4 De nieuwe politieauto: een Mercedes B- klasse. foto politie De schakelflippers zitten bij het stuur. Kijk op de site bij /video hoe de nieuwe auto's van de politie eruitzien. Tegen een voormalig finalist van Holland's Got Talent, Lars de R., is gisteren zes jaar cel en tbs met dwangverpleging ge- eist wegens misbruik van der tien jongetjes. Victor Schildkamp Alkmaar p StlPS MANIA dageRIB 10% Ook met verlenging in Dubai mogelijk geldig t/m maandag Cruise van Europa en Dubai van 1699 nu v.a. 1529 Semi All Inclusive Cruise Canarische Eilanden van 769 nu v.a. 692 Cruise van Italië naar de Caribbean All Inclusive Cruise Middellandse Zee Groepsrondreis Klassiek Sri Lanka van 1419 nu v.a. 1277 van 549 nu v.a. 494 van 949 nu v.a. 854 Kerstshoppingcruise Düsseldorf Keulen Cruise van Italië naar Mexico Groepsrondreis Java Bali Kerstcruise over de Rijn Rondreis Hoogtepunten van Israël -€10 p.b. nu v.a. 105 van 1899 nu v.a. 1709 van 949 nu v.a. 854 van 499 nu v.a. 449 van 659 nu v.a. 593 8-daagse topcruise per 4* Costa Mediterranea Abu Dhabi Sir Bani Yas Island Muscat Vliegreis per Emirates Airbus A380 Cruise o.b.v. volpension (S) I Fooien t.w.v. €84 p.p. inbegrepen van de r Beoordeeld met een 9.1! zie stipreizen.nl/crcuab stipreizen.nl Trijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut/kamer excl. Calamiteitenfonds van €2,50 reserveringskosten €25/€35 per boeking. Onze prijzen en kortingen zijn onderhevig aan vraag aanbod en beschikbare voorraden en zijn een momentopname. Dat betekent dat ten tijde van boeking de kortingen en prijzen dagelijks kunnen variëren. Op onze website vindt u te allen tijde de juiste prijzen en kortingen. Kortingen zijn reeds in bovenstaande prijzen verwerkt en alleen geldig op stipreizen.nl of via ons Contact Center. Op deze reizen zijn de ANVR reizigersvoorwaarden van toepassing. Bekijk alle voorwaarden op stipreizen.nl/actievoorwaarden. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 15