COLOFON Familieberichten N 15 OVERLEDEN Hans Franken Jacques de Hond Henny Pharasijn Maria Sara Sterkenburg - Verburg Niemand kende zijn strijd en het stille verdriet van het willen en niet kunnen. Op 23 september 2018 overleed zacht en kalm Henny Petrus Valentina echtgenoot van Georgette van Broeck Hij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Hulst: Georgette Pharasijn-van Broeck St. Jansteen: Miranda en Hans Mart Kapellebrug: Patricia en Tuur Kapellebrug: Renata en Moes Louise, Emma, Paulien Tivoliweg 74, 4561 HM Hulst Zoals Henny zelf heeft gewild, hebben we in besloten kring afscheid van hem genomen. donderdag 27 september 2018 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Lid van onze Raad van Toezicht Veel jaren was hij, als betrokken bestuurder, nauw met ons verbonden. Onze gedachten gaan uit naar Gertje, kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Wij wensen hen veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Raad van Toezicht, College van Bestuur en personeel Stichting Prisma Shalom Rust zacht pap. Dat je nu je rust mag krijgen, die je tijdens je leven niet hebt kunnen vinden. Plotseling afscheid moeten nemen van onze levenslustige vader, schoonvader en opa Amsterdam, 8 mei 1940 Goes, 24 september 2018 Mirjam Boaz, Ezra Ellen en Pieter Kasper, Emiel, Nicole Michael en Lay Jordan, Fort, Feeyer Correspondentieadres Prinsenlaan 95 4336 HK Middelburg De begrafenis, waarbij u allen welkom bent zal plaatsvinden, vandaag donderdag 27 september omstreeks 13.15 uur op de Joodse Begraafplaats aan de Vredehoflaan 950 te Vlissingen. Geen bloemen. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Sint Laurens, Koudekerke, 1 november 1929 21 september 2018 Koudekerke: Frits Sterkenburg Oostburg: Marja en Jan van de Linde-Sterkenburg Peter en Mariska, Daan, Anna Judith en Niels, Levi, Kyra Robert Dishoek: Lia en Rob Pilgram-Sterkenburg Sabine en Sjoerd, Jake, Lynn Cyndi en Edwin, lens, Tim Brouwerijstraat 23, 4371 EJ Koudekerke. Volgens haar wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43