Hans Franken Hans Franken Johan Frans Jozef Franken N 13 filr\OVERLEDEN Jan Cornelissen Hans Franken Jacques de Hond Wilco van Leeuwen, 39 jaar Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze secretaris/penningmeester Hans heeft zich jarenlang ingezet voor het bevorderen van de leefbaarheid in onze regio. Wij wensen de nabestaanden veel kracht toe bij het dragen van dit verlies. Bestuur en donateurs van de STICHTING DE LEVENDE DELTA, Namens deze, J.J. Geleijnse Voorzitter Non nobis domine non nobis, sed nomini tuo da gloriam Met verdriet in ons hart vernamen wij het droeve nieuws van het overlijden van ons gewaardeerde lid, officier en oud kanselier Wij nemen afscheid van Hans vol bewondering voor de manier waarop hij zijn ziekte heeft gedragen en afscheid van ons heeft genomen. Wij zullen hem erg missen. Middelburg, 26 september 2018 Commanderij St. Jan OSMTH Commandeur Lenneke Straijer-Slager Kanselier Victor Slenter Wit kan niet verbleken, onze liefde evenmin Verdrietig dat we hem moeten missen, maar dankbaar voor zijn leven vol liefde, zorgzaamheid en trouw, is rustig van ons weggegaan mijn man, onze (schoon)vader en opa Hans Hij overleed in de leeftijd van 74 jaar. Goes: Gertje Franken Zutphen: Collin en Joke Franken Dagmar Arwen Kapelle: Ernest en Marjoleen Franken Micka Annika Goes, 25 september 2018 Anna Paulownaplein 1, 4461 RC Goes Er is gelegenheid om afscheid van Hans te nemen op zondag 30 september van 13:00 tot 15:00 uur in Uitvaartcentrum van Gentevoort, Verrijn Stuartweg 28 te Goes. De uitvaartdienst zal gehouden worden op maandag 1 oktober om 12:30 uur in de R.K. H. Maria Magdalenakerk aan de Singelstraat te Goes. U bent hiervoor van harte uitgenodigd. De begrafenis zal hierna in besloten kring plaatsvinden. Condoleren uitsluitend schriftelijk achterin de kerk. Onze dank gaat uit naar dr. J.J. van Straalen en Allévo. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze goede en enthousiaste vriend Jacques de Hond In ons team laat hij een grote leegte achter. Onze gedachten gaan uit naar zijn nabestaanden. Bestuur en vrijwilligers van de Stichting Synagoge Middelburg Als bestuur van de Joodse Gemeente Zeeland ontvingen wij het trieste bericht van het overlijden van Jacques de Hond Jacques was altijd zeer actief, o.a. als oprichter van het Joods Monument Vlissingen en als oud voorzitter van ons bestuur. Voor het vele goede werk dat hij lange tijd heeft gedaan, zullen wij hem steeds met dankbaarheid gedenken. Bestuur JGZ Middelburg donderdag 27 september 2018 PM ConnnnnDtBU vam Sr Jam Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Jan was sinds 2016 bij ons werkzaam als taxichauffeur. Wij wensen de familie veel kracht en sterkte toe om dit verlies te verwerken. Directie en medewerkers TCR Group Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Lid van onze Raad van Toezicht Veel jaren was hij, als betrokken bestuurder, nauw met ons verbonden. Onze gedachten gaan uit naar Gertje, kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Wij wensen hen veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Raad van Toezicht, College van Bestuur en personeel Stichting Prisma Shalom Rust zacht pap. Dat je nu je rust mag krijgen, die je tijdens je leven niet hebt kunnen vinden. Plotseling afscheid moeten nemen van onze levenslustige vader, schoonvader en opa Amsterdam, 8 mei 1940 Goes, 24 september 2018 Mirjam Boaz, Ezra Ellen en Pieter Kasper, Emiel, Nicole Michael en Lay Jordan, Fort, Feeyer Correspondentieadres Prinsenlaan 95 4336 FIK Middelburg De begrafenis, waarbij u allen welkom bent zal plaatsvinden, vandaag donderdag 27 september omstreeks 13.15 uur op de Joodse Begraafplaats aan de Vredehoflaan 950 te Vlissingen. Geen bloemen. Met veel verdriet en in liefde gedenkend hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve kleinzoon en onze neef Moedig heeft hij gestreden tegen zijn slopende ziekte. Een strijd die hij niet langer kon winnen. Hij is in vrede gegaan, liefdevol omringd door zijn naaste dierbaren. Rust nu maar uit Opa P.L. Dees Oma J. Dees-Leendertse Chris en Janny Rahel Jacco Joke en Wim Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 41