4 9 20 MEE ANGELA KIJKT TV SLASH NIEUWE MUZIEK In de pauze van de Guns N' Roses-reünie komt de iconische gitarist Slash (53) met het derde albuH van zijn band The Conspirators. En hij heeft nieu over Guns N' Roses: „We willen absoluut nieuwe m gaan opnemen." uziek SYLVIA KORT KOPPIE Er zijn genoeg redenen aan te wijzen waarom het (nog) niet wil lukken met RTL Late Night met Twan Huys. Neem de onderwerpkeuze waar geen lijn in valt te ont dekken, de vaak weinig aansprekende gasten en een presentator die zijn draai nog niet heeft gevonden. Maar goed, het programma is bezig aan zijn vierde week, dan kun je zeggen dat het opstartproblemen zijn en het de tijd moet krijgen om te groeien. Willibrord geopereerd Inbrekers belagen Rihanna JWS et gefronste wenkbrauwen tuurt Slash naar zijn mo biele telefoon. „Where are my jucking kids mompelt hij tegen het scherm. Daarna tegen zijn gast: „Mijn zoons zijn met z'n tweeën op stap in Am sterdam. De jongste is 14, zijn broer 15. Ik moet ze vertrouwen. Denk ik." Een berichtje komt binnen. „Hmm... de spelling is in elk geval in orde. Dat lijkt me een geruststellend te ken." De gitarist van Guns N' Roses heeft zich vandaag geheel volgens zijn eigen imago gekleed in louter Alle muziek gaat door dezelfde mal. Opgelegd door de tirannieke muziekindustrie zwart. Alleen zijn vast hoed is vervangen doe ballcap. Een zwarte ui zijn borst bungelt een met gekromde hoorns aan een zilve ren ketting. Zijn pilote nzonnebril n de Amster- blijft het hele gesprek damse hotelsuite op. I Slash (Saul Hudson, 53) moet la chen om zijn eigen be torgdheid. „Ik voel me vaak zo hypoc riet met mijn waarschuwingen aan die twee. Ze weten best wat ik alleinaai heb ge daan toen ik jong was. zouden we naar jou lu| oudste laatst nog. Tja, vanaf mijn 13de mijn heb mijn school niet el maakt. Dat laatste zou| absoluut niet toestaa: ding is zó'n belangrij Waarom zei de Quote van de dag Ik hoop dat ik na de operatie mijn benen weer in mijn nek kan Nu Jeroen Pauw zo recht tegenover Twan Huys staat, valt bovendien op hoeveel all- rounder hij is als interviewer. Scherp, ad rem, invoelend, humoristisch, cynisch - hij be heerst het hele palet, zonder dat je als kijker het idee krijgt dat hij zich in een rol wringt. Dat gevoel is bij Huys toch ietsje anders. Al geldt natuurlijk ook hier: hij moet nog groeien. Met het verhuizen van het reclameblok naar een later tijdstip is het lek natuurlijk niet bo ven bij Late Night. Verre van. Maar alle kleine beetjes helpen. Nu de rest nog. Maar er is nóg een probleem dat in de weg zit om de kijkers vast te houden. En daar kan RTL wél onmiddellijk iets aan doen. Ik doel op het reclameblok dat al na het eerste gesprek door het programma heen dendert. Ik kan me niet meer herinneren of dat bij Humberto Tan ook het geval was, maar hier is het in elk geval killing. Het is net alsof de zender de rode loper uitrolt voor Jeroen Pauw en de kijkers met straffe hand naar NPO1 dirigeert. Want hoeveel mensen zitten nog braaf een commercial break uit? Zeg dat de helft gaat zap pen, wat nog een voorzichtige schatting is. Die groep valt dan recht in de promo van Pauw, die vrijwel altijd betere onderwerpen en betere gasten heeft. En zelfs als dat niet het geval is, blijf je plakken omdat Jeroen met zijn jaren lange ervaring van een vederlicht of saai on derwerp nog een aantrekkelijk gesprek weet te bakken. Neem dinsdagavond. Pauw had Tom Kleijn en Roué Verveer aan tafel vanwege de veroor deling van Bill Cosby. Ook bepaald geen broekscheurende opening, maar toch stukken actueler en interessanter dan het alternatief op 4: Coen Sander over hun radio-uitzending vanuit een luchtballon. Al is dat altijd nog beter dan roep toeter Prem in De Wereld Draait Door, maar dat terzijde. Reclame donderdag 27 september 2018 TELEVISIE Willibrord Fre- quin heeft een zware operatie ondergaan. In middels is hij weer thuis. Fre- quin, bij RTL 4 te zien in Beter Laat Dan Nooit, vertelt niet wat hij mankeert. „Het was een zware tijd, maar het gaat weer goed." MUZIEK Rihanna heeft in haar huis in Hol lywood opnieuw bezoek van in brekers gekre gen. De popster was op dat mo ment niet thuis. In mei hield een stalker zich een half etmaal op in het optrekje van de zange res. GO Guns N was in deze ti nergens d Stefan Raatgever 44 —Slash Misschien her kent u haar niet meteen, maar het is toch echt Sylvia Hoeks, de Nederlandse ac trice die binnen kort te zien is in de film The Girl in the Spider's Web. Hoeks (35) noemt zichzelf op haar Instagram- account geksche rend a legal alien, verwijzend naar de tekst van En- glishman in New York van Sting. FOTO GETTY IMAGES

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 20