Lij da Maria Kindt V Pieter Jobse Pieter Jobse 12 Piet Jobse CAROLINE DOOMS Christina Bravenboer Jacobus Pieter Klaassen zv OVERLEDEN VLISSINGEN, 28 december 1965 f VLISSINGEN, 22 september 2018 Ons liefste zusje, Caroline Doorns, is niet meer. Haar ouders Jan Doorns f Anna Elisabeth Doorns f Haar broers en zusters Corrie en Jo Weijennans Nelly en Rinus Swennen Ans en Bas Hoogesteger Netty en Jan Adriaenssens f Tiest Doorns f Bep en Rinus Grootjans Joke en Rinus Slabbekoom Jan en Jeannet Doorns Jack en Sonja Doorns George en Brenda Doorns Mensen die afscheid willen nemen van Caroline: Zij is opgebaard in haar woonlocatie: Joost de Moorstraat 25 te Vlissingen. De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 28 september om 09.30 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematie is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Wij bedanken de medewerkers van team Torentrans voor de liefdevolle zorg die Caroline van hen decennia lang mocht ontvangen. Een speciaal woord van dank aan het team Joost de Moorstraat van Arduin. Zij hebben onze zus Caroline met zeer veel liefde en compassie in haar laatste weken verzorgd. Correspondentieadres: J. Doorns Boulevard de Ruijter 106 4381 KC VLISSINGEN Andre de Jaeger -Ko op de leeftijd van 82 jaar. Angelique Vis-Raas dinsdag 25 september 2018 Met verdriet geven wij u kennis dat in de gezegende leeftijd van 96 jaar van ons is heengegaan onze vader, trotse groot- en overgrootvader sinds 24 juni 2017 weduwnaar van Catharina Tannetje Brand Oostkapelle, 21 maart 1922 Domburg, 23 september 2018 Oostkapelle Jan Matthieu Joyce en Martie Terneuzen Aart en Anita Karin en Sherah; Benthe Peter en Marjolein Ellen en Gert-Jan Oostkapelle Firn Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum "Simnia" woning 6 voor de goede zorgen. Correspondentieadres: M.F. Visserstraat 17 4356 BA Oostkapelle De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 27 september om 11.00 uur in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle. Hieraan voorafgaand is er van 10.30 tot 10.50 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. De begrafenis zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Met veel verdriet namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Vrouwenpolder W. Jobse j" en Joh. Jobse-Sturm "f Oostkapelle Jac. Jobse "f en W. Jobse-Corbijn Domburg (Simnia) S. Wondergem-Jobse en G. Wondergem "f Neven en nichten Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze dierbare zwager en oom. weduwnaar van Katrien Jobse-Brand K.H. Brand in herinnering C. Brand-Joziasse T. Hoogedeure-Brand M.A Hoogedeure in herinnering E. Brand H. Joziasse-Brand W. Joziasse in herinnering H. Brand in herinnering J.H. Brand-Dieleman J.A. Brand K.M. Brand- de Vrieze Neven en nichten. Onze gedachten gaan uit naar kinderen en kleinkinderen. Heel veel liefde ons gegeven, alles deed je goed Waarom dan toch dat vechten, waarom al die pijn We hopen dat het antwoord er nu voor je zal zijn Dank voor al je goede zorgen en voor je grote moed We zullen je nooit vergeten, je blijft altijd in ons hart Op 22 september 2018 is onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder overleden weduwe van Westdorpe, 24 januari 1926 Sas van Gent, 22 september 2018 Betty en Chiel van Langevelde - de Jaeger Ursula en Martijn van Es - van Langevelde Joep en Suze Dank aan de huisartsen Sas van Gent en het personeel van de Redoute en Thuiszorg Zeeuwsch-Vlaanderen voor de goede zorgen. Correspondentieadres: Singel 68, 4554 CP Westdorpe De afscheidsplechtigheid waarvoor u bent uitgenodigd zal plaatsvinden op zaterdag 29 september om 10:30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. U kunt de familie schriftelijk condoleren. Onze lieve zus en tante is overleden. Dankbaar voor haar liefdevolle zorgzaamheid en aandacht. Tineke Theo Bravenboer Tineke Bravenboer - Polderman f Manon Bravenboer en partner Roel Huisman f Eline en Bodil Viviane Bravenboer en partner Melissa en Ricardo Je handen hebben voor ons gewerkt, Je hart heeft voor ons geklopt, Je ogen hebben ons tot het laatste moment gezocht. Verdrietig, maar met vele mooie herinneringen, hebben wij in liefde afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa, broer en zwager Middelburg: Jopie Klaassen-Pouwer Nieuwdorp: Armin en Marjolein Klaassen Michey Cynthia Jaimy Borssele: Marco en Lieneke Klaassen Tyson en Sophie Lyzenka en Martijn Middelburg: Ingmar Klaassen Middelburg: Johan en Suus Klaassen 21 september 2018 Correspondentieadres: Olmenhof 24 4334 CN Middelburg Wij willen u uitnodigen voor de crematieplechtig heid op donderdag 27 september om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in de koffiekamer. Liever geen bezoek aan huis. Wij willen het verplegend personeel van thuiszorg en de Binnenhaven van Zorgstroom hartelijk bedanken voor de liefdevolle verzorging van Ko. Je stoel blijft leeg Je stem blijft zwijgen Maar in ons hart zal je altijd blijven. Intens verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante 's Heerenhoek Adrie en Ineke Raas Pierre en Anja Lobke en Brechje Pascal, Jordy en Sascha

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44