Johannes Cornelis Jeremiasse Johannes Comelis Jeremiasse 11 CAROLINE DOOMS Carolien Doorns Carolien Doorns VLISSINGEN, f VLISSINGEN, 28 december 1965 22 september 2018 Ons liefste zusje, Caroline Doorns, is niet meer. Haar ouders Jan Doorns f Anna Elisabeth Doorns f Haar broers en zusters Corrie en Jo Weijermans Nelly en Rinus Swennen Ans en Bas Hoogesteger Netty en Jan Adriaenssens f Tiest Doorns f Bep en Rinus Grootjans Joke en Rinus Slabbekoom Jan en Jeannet Doorns Jack en Sonja Doorns George en Brenda Doorns Mensen die afscheid willen nemen van Caroline: Zij is opgebaard in haar woonlocatie: Joost de Moorstraat 25 te Vlissingen. De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 28 september om 09.30 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematie is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Wij bedanken de medewerkers van team Torentrans voor de liefdevolle zorg die Caroline van hen decennia lang mocht ontvangen. Een speciaal woord van dank aan het team Joost de Moorstraat van Arduin. Zij hebben onze zus Caroline met zeer veel liefde en compassie in haar laatste weken verzorgd. Correspondentieadres: J. Doorns Boulevard de Ruijter 106 4381 KC VLISSINGEN Want hij verwachtte de stad met fundamenten, waan'an God de ontwerper en bouwmeester is. Hebreeën 11:10 In dit geloof is toch nog geheel onverwacht van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Goes, 09-01 -1937 f Goes, 21 -09-2018 echtgenoot van Pietemella Kole Goes: Nellie Jeremiasse - Kole Utrecht: Marianne en Johan Groenewoud - Jeremiasse Goes: Marten en Anneke Jeremiasse - de Rooij Joost, Mare Kreekslagweg 2, 4465 BK Goes De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op donderdag 27 september om 13.30 uur in kerkgebouw De Levensbron, Mansholtlaan 1 te Goes. De begrafenis zal daarna in besloten kring plaatsvinden. Voor de plechtigheid is er van 12.00 tot 13.00 uur in De Levensbron gelegenheid tot condoleren. Onze grote dank, voor de liefdevolle verzorging van Hans, gaat uit naar de artsen, de geestelijk verzorgster en het verzorgend personeel van Ter Valcke. Op donderdag 27 september nemen wij afscheid van Om die reden is onze vestiging Fiets en Fitness XXL de gehele dag gesloten, wij vragen uw begrip daarvoor! Op 21 september j.1. is één van de grondleggers van Fiets en Fitness XXL, tevens ons oud-werkgever dhr. Hans Jeremiasse overleden. De laatste jaren was een periode van achteruitgang en inleveren van allerlei vitale functies, met name het laatste half jaar was niet gemakkelijk, we hebben dan ook diep respect en veel bewondering hoe hij omging met de omstandigheden waarin hij verkeerde. Namens het team spreken wij ook een groot woord van dank uit over hoe hij alles in het werk heeft gezet om 'onze onderneming' te ontwikkelen tot een gezond, dynamisch en toonaangevend bedrijf in de tweewielerbranche. Wij zullen hem gedenken als een mensen-mens, bij alle relaties stond Hans bekend als een warme persoonlijkheid en hij was ook altijd in voor een praatje. Tevens was Hans frequent te vinden op allerlei bekende bijeenkomsten, deed hij veel vrijwilligerswerk en maakte hij deel uit van de vele brancheorganisaties, ondernemersverenigingen en commissies. Wij wensen mevr. Jeremiasse, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met het verwerken van het verlies van deze fijne en veelzijdige man, vader en opa. Team Fiets en Fitness XXL by Jeremiasse dinsdag 25 september 2018 PM Als er slechte dagen komen, is het kostbaarste bezit de herinneringen aan de goede dagen Toch nog onverwachts hebben we afscheid moeten nemen van Lieve Carolien, we zullen je missen Team Joost de Moor Team Torentrans Dagbesteding Zeepbel en Knipoog Stichting Arduin Helaas hebben wij afscheid moeten nemen van Carolien woonde al sinds 1981 bij ons, eerst op Vijvervreugd en later binnen andere locaties van Arduin. Wij zullen onze altijd vrolijke Carolien erg missen. Ons medeleven gaat uit naar haar familie, medebewoners en begeleiders op de woon- en werklocaties. Namens Raad van Bestuur en management Stichting Arduin

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43