10 OVERLEDEN Angelique Vis-Raas Pieter Geertse -Piet- Rosalia Barentsen-de Koning Piet Geertse Piet Geertse Voor altijd in ons hart 28 december 1967 - 20 september 2018 Angelique, mijn lieve vrouw, onze lieve mama, heeft besloten haar weg te gaan. Een weg die haar uiteindelijk de rust en stilte bracht waar zij zo naar verlangde. Hans Tristan Jasper Lizzy Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Langeweg 3, 4431 CE 's-Gravenpolder Angelique Vis-Raas Lieve Angelique Angelique Piet Geertse J Watje in je kart kewaart raakje nooit meer kwijt Na alle fijne jaren die wij met kaar mockten beleven, kekken wij tock nog onverwackt afsckeid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Roos - Roos - weduwe van Aarnout Barentsen 14 septemker 1930 f 20 september 2018 Henk -in liefdevolle herinnering- en Anja Vincent en Wiepke, Collin, Glenn, Finn Manon en Sjors, Tijn, Ise Wim en Anita Arnold en Bianca V Guido en Vivian Peter enjolanda Myrthe enJimmy C orrespondent ieadres Familie Barentsen Dijkstraat45 4388 CK Oost-Soukurg Er is gelegenkeid tot afscheid nemen op donderdag 27 septemkervam2.3o tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Diskoeckstraat 620 te Vlissingen. Vervolgens vindt om 14.00 uur de uitvaartdienst plaats in de aula van ket crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelkurg. Aansluitend is er gelegenkeid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van ket crematorium. dinsdag 25 september 2018 PM <2 Je stoel blijft leeg Je stem blijft zwijgen Maar in ons hart zal je altijd blijven. Intens verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante 's Heerenhoek Adrie en Ineke Raas Pierre en Anja Lobke en Brechje Pascal, Jordy en Sascha Je kon de zon niet meer zien schijnen, het leven lachte je niet meer toe. Voor jou werden de dagen steeds donkerder, je was zo ontzettend moe. Nu heb je eindelijk de rust gevonden, waar je zo naar verlangde. Ook al zijn wij overmand door verdriet, deze rust is je zo gegund. We zullen altijd van je blijven houden en je bewaren op een speciaal plekje in ons hart Jaap en Janet Tineke en Cok Saskia Els Soms komen herinneringen stiekem uit mijn ogen en rollen over mijn wangen Rust zacht, lieve Lieve Hans, Tristan en Naomi, Jasper, Lizzy Wij zijn er voor jullie Fons en Bianca Rob en Miranda Rudy en Jeanette Oscar en Jacqueline Frank en Patricia en de kinderen Er is een tijd van komen en er is een tijd van gaan. Die tijd is nu gekomen ik groet alle bekenden en die me lief zijn. Adieu Na een rijk en vol leven is van ons heengegaan mijn lieve, goede man en onze lieve en zorgzame vader en opa 21 januari 1940 t 23 september 2018 Echtgenoot van Korrie Geertse-Louws Gijs en Anouk Rembrandt Storm Jade Minette en Ard Robert-Jan Alexander Pieter Esmee Lana De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u van harte wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag Tl september a.s. om 15.30 uur in de aula van het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid voor een persoonlijke ontmoeting met de familie in de koffiekamer. Correspondentieadres: Scheeweg 10, 4389 VE Ritthem. Toch nog onverwachts is overleden onze lieve broer, zwager en oom Wij wensen Korrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Vrouwenpolder: Leintje Schout - Geertse Jaap Schout (in herinnering) Heemskerk: Joke van Klaveren - Geertse Ruud van Klaveren Grijpskerke: Koos Davidse - Geertse Adrie Davidse Grijpskerke: Hans Geertse Annie Geertse - Willemse Serooskerke: Cocky Wattel - Geertse Kees Wattel Nichten en neven 23 september 2018 Angelique Lieve Angie, Voor altijd in ons hart 07 Paula en Jos Roos, Isa, Sarah We zijn heel verdrietig door het plotseling overlijden van onze geliefde zwager en man van onze oudste zus in de leeftijd van 78 jaar. Vlissingen: Zoutelande: Middelburg Oostkapelle Oostkapelle Aagtekerke Aagtekerke Gulpen Alabama, USA: Frederiek Louws Aarnout Louws en Nel Lous (in herinnering) Jaap en Anneke Louws Tinus en Janny Louws Wim en Connie Louws Nellie Louws Levien en Beppie Louws Willy Volmer-Louws en Arie Volmer (in herinnering) Peter en Cheryl Louws We wensen onze zus Corrie en haar kinderen en kleinkinderen sterkte toe. Heden is overleden Intitatiefnemer, mede-oprichter en oud-bestuurslid van onze vereniging. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe de komende periode. Namens het bestuur en leden van de Grijpskerkse Ringrijders Vereniging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 42