II 8 Jirï van den Hemel weken uit roulatie Twee keer prijs voor Krabbendijke De kickbokser uit Oost-Souburg verliest bij een gala in Almere. De spanning krijgt tijdens zijn partij de overhand. Erwin Franse is eerste leider in klassement Zoë Mulder derde bij wereldbekerrace Weer podiumplaats Mathia in België NEDERLAAG OP GALA ALMERE VC Vlissingen-trainer John Karelse kan voor lopig geen beroep doen op Jiri van den Hemel. De achttienjarige rechtsback kampt met letsel aan de binnenste knieband. „Ik moet vanaf nu zes weken met een brace rond mijn been lo pen", zei Van den Hemel gisteren. „Woensdag gaan ze kijken of er iets met mijn meniscus is, maar daar ga ik even niet vanuit. Al met al is dit een zware tegenvaller." Van den Hemel kwam afgelopen zomer over van JVOZ en verscheen bij twee competitie duels van de zondag-hoofdklasser aan de af trap. Tegen Unitas raakte hij in de eerste helft geblesseerd, al speelde Van den Hemel de wedstrijd wel uit. Jan-Willem van Vooren, de nieuwbakken spits van FC Dauwendaele, is na het eerste volledige competitieweekeinde uitgeroepen tot Speler van de week. CTV en de PZC kozen, in het kader van de jaarlijkse Voetbal Awards, voor de speler die driemaal scoorde tegen Zaamslag. Daarmee trok hij de lijn door uit de poulefase van de districtsbeker, waarin hij ook al negen keer een doelpunt maakte. Pim Bruins, de coach van Krabbendijke, was de Trainer van de week. Krabbendijke mag zich voor even de Club van de week noemen. De zaterdag-tweedeklasser was verrassend te sterk voor Bruse Boys. De mooiste goal werd gemaakt door Raymond Rovers van Colijnsplaatse Boys. Bouzambou Milan Vader Bij zijn partij van za terdag, in het Top sportcentrum van Almere, zaten dui zenden mensen op de tribune. Daar door liep de spanning iets te hoog op bij kickbokser Anis Karkach. „Ik haalde niet het maximale uit mezelf. Het lukte me niet om die verkeerde spanning uit te schake len", vertelde de 22-jarige Soubur ger, die daardoor verloor. „Anders had ik echt van deze jongen kun nen winnen. Het was nu best wel close." Karkach voelde zich goed. En tja, spanning hoort erbij. Maar toen hij tegenover Zahid Zairov stond, er- vaarde hij dat hij mentaal iets te kort kwam. „Ik merkte dat ik som mige trappen of slagen van hem niet weg kon slikken. Normaal, tij dens trainingen, voel ik die nau welijks en ga ik gewoon door. Nu lukte me dat niet. En ik had ook het idee dat ik snel moe werd, ter wijl mijn conditie heel goed is. Ik werd min of meer door mezelf in de steek gelaten. Daardoor werd het een strijd met mezelf." A-niveau Karkach, die uitkomt voor Kar kach Gym, stapte weliswaar niet als winnaar uit de ring, maar was blij met de ervaring van boksen Als ik iets meer ritme krijg met het vechten op dit niveau, zal het nog beter gaan op een groot gala. Het was pas zijn vijfde partij als professional, op het A-niveau. „Ik kan deze ne derlaag accepteren omdat ik weet waardoor het kwam", vertelde hij. „Het was een prima partij, het kon alle kanten op. Als ik iets meer ritme krijg met het vechten op dit niveau, zal het nog beter gaan. Dit was in elk geval weer een leermoment." Vóór het zogenoemde WFL-gala in Almere kickbokste hij zes maan den niet. „Het lekkerste is als je elke Topscorer ■m VLISSINGEN In wedstrijd vijf kwam Erwin Franse zondag niet tot scoren voor Goes (2-1-zege op HBS), maar in de eerste vier wed strijden had de vleugelflitser al ge noeg gescoord om de eerste koplo per te worden in het PZC-topsco- rersklassement. Franse heeft zes keer gescoord in de derde divisie, waarmee hij een puntentotaal van twaalf heeft. Daarmee heeft hij twee punten voorsprong op Abdoe Abdenbi van Vlissingen, die vijf keer heeft ge scoord in de hoofdklasse en daar mee op tien punten staat. De bo venste plaatsen worden overwe gend bezet door spelers van de hoogst spelende clubs. Dat is niet zo vreemd, want die ploegen spelen al enkele weken in competitiever band. De rest begon pas afgelopen weekeinde. Mountainbikester Zoë Mulder uit Heinkens- zand is zondag bij een wereldbekerwedstrijd in Antwerpen derde geworden op het onder deel Eliminator. Dit is een afvalrace. De achttienjarige Mulder moest bij de Belgi sche stadswedstrijd alleen twee rijdsters uit Noorwegen voor zich dulden. Karter Mika Mathia uit Serooskerke is bij de zesde race van het Belgisch kampioenschap in Strijen eerste geworden in de klasse X30 IAME senior. Hij werd ook nog tweede over all. Tijdens de kwalificatie reed de negentienja rige Walchenaar nog teleurstellend, maar in de wedstrijd zelf had hij zijn zaken wel goed op orde. Hij reed al snel voorin mee en stond zijn goede positie, mede door een goede tank stop, niet meer af. dinsdag 25 september 2018 VOETBAL i/OETBAL 30 Zaalvoetballer Saïd Bouzam bou speelde gisteravond in Valetta, de hoofdstad van Malta, zijn der tigste interland. De Vlissinger kreeg van bondscoach Max Tjaden veel speeltijd, maar scoorde niet. Het vriend schappelijke duel met Malta eindigde in 7-2 voor Neder land. Bij rust was het al 6-1. Vanavond staan de twee ploegen nog maals tegen over elkaar. 3 Bij een interna tionale wed strijd in Polen is de Middel burgse moun- tainbiker Milan Vader zondag vierde gewor den. De rijder van Habitat, re cent nog deel nemer aan het WK in Zwitser land, lag op koers voor een podiumplaats, totdat in de laatste ronde zijn ketting brak. Karkach kan klappe Roeland van Vliet Oost-Souburg -Anis Karkach (22) Erwin Franse AbdoeAbdenbi Daniël Wissel V.1".i"'I Kyle Doesburg Jan-Willem van Vooren Jonathan Constansia '1 .-;.a 1 r v -■» Rik Impens Goes Vlissingen Goes Hoek r r' Dauwendaele .ïnvue«5.< a*ri t --t Hoek Hoek CD co co 3ediv zon HBzon 3edivzon 3e div zat 3A zat _CO CS O O) 6 5 4 3 CD CS CS n 0 (J +-> 2 12 2 10 2 8 J.C.V *,v. ie. V tv., 3 1,5 4,5 3ediv zat" 3ediv za Ronald Zwager De Westhoek Gijs van Duijvenbode 4Bzat 2Ezat Joy dos Santos Arnemuiden k amtrnm Terneuzense Boys Miroslav Peric 2Ezat Niels Luteijn Richard Dek ■aKMK.K' Sinan Coban Sebastian la Grand Luuk van Duijn Zeelandia Middelburg VCK 2Ezon 3A zat 3A zon 4A zat H kerke/Kwdamme Duiveand 4Bzat Wouter Ghijs Marvin Cornelis Hoofdplaat Hoofdplaat 5A zon 5A zon Red Buil Zoë Mulder (in het oranje) mocht op het podium klimmen in Antwerpen. MOUNTAINBIKE KARTEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 40