5 BOEK NU! UNIEK Zwitserse Alpen met bus en trein! c 088 io 30 800 effeweg.nl 4 Van Persie slaat toe vanuit de rug van Jergensen, zijn toekomstige plek 1-0 8,6 ALLEEN bij Effeweg.nl! Supervoordelige busreizen! Daar sjokte de net gewisselde Jens Toornstra richting de spelerstun nel. Ver voor het einde van de wed strijd en ver weg van de reserve bank waar hij zo van gruwelt. Toch dient de diepste middenvelder van Feyenoord ernstig rekening te hou den met een plek in de dug-out. De Deen Nicolai Jorgensen is immers terug en een basisplaats is voor de Scandinaviër een kwestie van tijd. Robin van Persie zakt dan een posi tie om in de rug van Jorgensen te gaan opereren. Voor Jens Toornstra is er nog één ontsnappingsroute weg van de bank, de plek van linkerspits waar Sam Larsson gisteren enige voor uitgang boekte maar dan wel afge meten tegen zijn zeer lage niveau van de voorbije weken. Toornstra slaagde er ooit in om Dirk Kuyt, toch echt koning, keizer en admi raal tegelijk in de Kuip, mokkend op de reservebank te houden. Maar Van Persie uit het huidige Feyen oord krijgen, dat lijkt een onmoge lijke opgave. De routinier is nog zo bepalend bij Feyenoord, dat de Rot terdammers helemaal niet zonder de linkspoot lijken te kunnen. Te gen FC Utrecht liet Van Persie te gen zijn natuur in enkele kansen ombenut, maar zijn rake kopbal kort voor tijd was toch goed voor drie punten. De samenwerking met Steven Berghuis is een speciale, maar ook met Jorgensen was de klik er met een weer. De Deen kreeg een fraaie kopkans van Van Persie, maar knikte naast. Van Persie mocht uit halen na voorbereidend werk van de Deen. Bij de winnende treffer was de Deen de ideale bliksemaf leider voor Van Persie. Jeremiah St. Juste was nu de aangever en Van Persie mocht vogelvrij raak knik ken: ï-o. De spits kon na afloop weer la chen waar hij eerder, voor het eerst sinds zijn terugkeer op de Neder landse velden, puur chagrijn had getoond. Van Persie was er van overtuigd dat Timo Letschert hem in zijn nek had gespuugd. Na afloop trok de aanvaller de be schuldigingen weer in. „Ik dacht dat ik iets voelde in mijn nek, maar hij beloofde dat het niet zo was", zei Van Persie. „Daar kunnen we een streep onder zetten." Voor Letschert was dat geen op luchting. Integendeel. De verdedi ger, die goed speelde in de Kuip, had zich geërgerd aan de beschuldi gingen van de recordtopscorer van Oranje. „Dacht hij eerst dat het Willem Janssen was? Hij zei zoveel, maar er klopt allemaal niets van. Ik heb hem niet gespuugd. Als dat zo was, had de VAR mij toch een rode kaart gegeven? Het zal mij ook worst wezen of Van Persie heeft ge zegd dat hij mij nu wel gelooft. Ik weet zelf wat ik wel en niet heb ge daan." Feyenoord weet op zijn beurt dat het, stroef of niet, in het spoor blijft van PSV en Ajax. Donderdag wacht het op papier niemendalletje tegen de amateurs van Gemert in het be kertoernooi. Normaal gesproken een mooi moment voor Jorgensen om weer een stap dichterbij topfit- heid te raken, ware het niet dat het duel op het kunstgras van Helmond Sport wordt afgewerkt. De onder grond waar Jorgensen een hart grondige hekel aan heeft. Het zou de degradatie van Lars son of Toornstra nog even kunnen uitstellen. 8 DAAGSE EXCURSIEREIS Inclusief treinritten Glncier Express, Tösch - Zermntt en Mont Blanc Express GEEN AANBETALING! Hotel Good Night Inn 3* 449,- 459,- 499, 529,- 549,- 499,- maandag 24 september 2018 GO De talisman zakt een linie Robin van Persie komt de enige en dus winnende treffer binnen tegen FC Utrecht. Aanvoerder Willem Janssen moet lijdzaam toe kijken. FOTO PIM RAS Robin van Persie. Bij Feyenoord klampen ze zich vast aan de rou tinier. Ook tegen FC Utrecht duwde hij zijn ploeg weer rich ting drie punten, dit keer in de positie van schaduwspits achter Jorgensen. Mikos Gouka Rotterdam Feyenood - FC Utrecht 87. Van Persie 1-0 Opstellingen Bijlow Jensen St. Juste Klaiber Botteghin Jensen Van der Heijden Janssen Malacia Guwara Toornstra Van Overeem 62. Jorgensen Gavory Clasie 88. Gortier Vilhena Gustafson Berghuis Tannane Van Persie Dessers 88. Tapia 71. Venema Larsson Kerk Scheidsrechter: Higler Toeschouwers: 45000 Reisbeoordeling: Zeer goed! 428 beoordelingen €UU9 Deze spectaculaire reis brengt u naar de hoogste toppen van Europa, op een heel bijzonder manier. Er zijn namelijk maar liefst drie treinreizen inbegrepen! Een unieke manier om het Zwitserse Alpenlandschap te ontdekken is per panoramatrein van de Mont Blanc Express. U rijdt door een ruig alpenland schap en krijgt een grandioos uitzicht op de gletsjer van de Mont Blanc, de hoogste berg van Europa. De Glacier Express behoort tot één van de mooiste treinreizen ter wereld INBEGREPEN met spectaculaire uitzichten op besneeuwde bergen en dalen. We brengen een bezoek aan de stad Montreux, de reusachtige Aletschgletsjer en Zermatt met de imposante berg Matterhorn. Deze eeuwige besneeuwde berg beklimmen we per trein. Geniet van deze busreis naar Zwitserland met de meest fantastische uitzichten die u nooit meer zult vergeten! 7 hotelovernachtingen 7 maal ontbijtbuffet 7 maal diner Stadsrondrit Brig met de Simplon Express Treinrit Glacier Express (Brig - Disentis v.v.) in de panoramawagon met lunchpakket Treintje van Tösch naar Zermatt v.v. Treinrit Mont Blanc Express (Martigny - Le Chatelard) Begeleiding door chauffeur/reisleider Vervoer per Comfort Class touringcar Accommodatiebeoordeling 8,3! In het centrum van Brig bevindt zich het rustig gelegen hotel Good Night Inn. Het hotel beschikt over een restaurant, bar, kiosk, kapsalon en een lift. De moderne kamers zijn voorzien van douche of bad, toilet en föhn, televisie, telefoon en kluisje. VERTREKDATA EN PRDZEN 23,30 nov 7 dec 1 4 dec, 4 jan 469, 519,- 29 mrt529,- 13 apr«529,- 18, 27 apr 549,- 11,18 jan 25 jan 1, 8 feb 16, 23 feb 2, 8, 15, 22 3 apr Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf en per persoon. Exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 32