Sarie Roose V J? Eddie Dees FAMILIEBERICHTEN 25 COLOFON Familieberichten t Eddie Dees zv OVERLEDEN Addie Pieters O Addie Harthoorn-Lous Sara Elizabeth Madonna Sophia van Waes-van Wijnsberghe Hubertus Eduardus van Waes tis klaar maandag 24 september 2018 Wij konden niet bij ons houden Zij die van ons hield Maar zij die van ons hield houden wij bij ons Dankbaar om al wat zij voor ons betekent, melden wij u het overlijden van mevrouw weduwe van de heer Alfred Hamerlinck f 25.03.2006 geboren te Waterlandkerkje op 17 september I944 en overleden in het AZ Zeno te Knokke op2l september 2018. Eede: Patrick Hamerlinck Waterlandkerkje: Paul en Lucie Willems-Pieters kinderen en kleinkinderen Adegem: Mare en Conny Grootaert-Van de Velde en kinderen Maldegem: DierkenAnn Grootaert-Van Haverbeke en kinderen De families Pieters, Hamerlinck, Goethals en De Vos Correspondentieadres: Rijksweg 17 4529 JA Eede Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Addie tijdens de uitvaartdienst op woensdag 26 september 2018 om 15.30 u. in aula De Nachtzon,Aardenburgkalseide 296 te Maldegem, gevolgd door de crematie. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaartdienst. De bijzetting van de as in het columbarium te Eede, vindt plaats in familiekring. Met dank aan en waardering voor de buren, de dokters en het personeel van het AZ Zeno te Knokke. U kan Addie een laatste groet brengen en het rouwregister tekenen bij uitvaartverzorging 'De Nachtzon',Aardenburgkalseide 296 te Maldegem, dagelijks van 14.00 u tot 18.30 u. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, worden verzocht deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve nicht Wij wensen Kees, de kinderen en Siem veel sterkte toe. D. Lous C.E. Lous-Dekker Kees en Janine Petra en Nico Ik ben op reis al weet ik niet waarheen maar ergens stond geschreven dat ik deze weg moest gaan en al aarzel ik soms even langs die eindeloze baan toch weet ik: Iemand ging me voor en daarom ga ik door. Na alle fijne jaren die wij samen met haar mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van Schoondijke, 29 mei 1931 t Schoondijke, 21 september 2018 Zij was zo dankbaar, dat blijft bij ons. Bewoners, medewerkers en cliëntenraad De Okkernoot Correspondentieadres: De Okkernoot Prins Bernhardstraat 2, 4507 BE Schoondijke Sarie is thuis. Als u dat wenst, kunt u persoonlijk afscheid nemen. Wij nemen afscheid van Sarie op donderdag 27 september om 10.30 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 in IJzendijke. Aansluitend is de begrafenis op de begraafplaats aan de Dr. Huizingastraat in Schoondijke. Na de begrafenis is er een koffietafel in het Maurtishof. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt li deze advertentie als uitnodiging beschouwen. je hebt nu rust gevonden, al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet kunnen helpen, dat zoas onze grootste smart. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten weduwe van Zij overleed op 20 september 2018, een dag vóór haar 88e verjaardag. Moerbeke-Waas (B): Johan en Ingrid van Waes Lokeren: Cindy en Manu Emily. Tybo Moerbeke-Waas(B): Davy Correspondentieadres: Polstraat 1, B-9180 Moerbeke-Waas U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaart centrum naast het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op woensdag 26 september van 10.15 tot 10.30 uur, voorafgaand aan de uitvaart. De afscheidsdienst wordt gehouden om 11.00 uur in de aula van genoemd crematorium. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Terneuzen, 12 januari 1957 Terneuzen, 21 september 2018 Esther en Bart Henk en Afke Fenna, Renske Daniël en Angelique Bellamystraat 65 4532 GM Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 28 september om 13.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker en collega Met grote inzet en toewijding is hij 18 jaar voor ons bedrijf werkzaam geweest. Wij zullen zijn collegialiteit en betrokkenheid in dankbare herinnering houden en wensen zijn familie en dierbaren veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Directie en medewerkers Mourik Vlissingen B.V. Vlissingen, 24 september 2018 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 1 3.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl pzc.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25