Elizabeth van Sparrentak Bets Janse 24 Mike de Pree Maria Carolina Zonnevylle - Dyserinck Jan Mulder OVERLEDEN Na een leven waarin zij zowel geluk als verdriet kende, is ingeslapen 16 april 1924 f 21 september 2018 sinds 14 juli 2014 weduwe van Willem Janse Zierikzee Eliza en Maria Jöran Marit en Mattijs, Abel, Boris Persijn en Brechtje, Tijn Krista-Lize en Wilco, Ronja Eindewege Jan f en Juliëtte Kathelijn en Niels, Jasmijn, Faye, Douwe Daphne en Bas Zierikzee Peter en Els Elodie en Henry Josephine en Joost Ezra Liesbeth f Zierikzee, 21 september 2018. Correspondentieadres: 'tVrije42,4301 JZ Zierikzee De dienst van woord en gebed zal op woensdag 26 september om 13.30 uur plaatsvinden in de Gasthuiskerk aan het Havenplein 17 te Zierikzee. Na de dienst zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk. Elizabeth Janse-van Sparrentak Overleden mijn beste vriendin Coby den Boer Wie voor zichzelf leeft, leeft maar half, hij leefde voor anderen. "De Heer is mijn Herder" Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Tonie Mulder-Jansen Hij overleed in de leeftijd van 81 jaar. Tonie Mulder-Jansen Pauline en Peter Oele-Mulder Lisa, Sven, Niels 21 september 2018 Zevenbladhof 36, 4461 ZR Goes De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 26 september om 12.00 uur in de aula van crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Aansluitend is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van zorgcentrum NieuwSande voor de uitstekende en liefdevolle verzorging. maandag 24 september 2018 Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante We zullen haar missen. Zoutelande: A. Janse en L. Janse-Kleinepier Oostermeer: P. Janse-van der Meulen Westkapelle: M. Janse en J. Janse-Gabriëlse Neven en nichten Onverwacht en veel te vroeg is overleden onze vriend en medelid Wij wensen de familie en vrienden veel sterkte toe bij dit verlies. We missen Mike nu al. Namens vrienden en medeleden van S V. de Python Naar het Eeuwige licht en rust Bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa *Middelburg, fVlissingen, 19 januari 1931 21 september 2018 Rie Eline en Alex Kevin en Finn Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum Alexiaplein te Kamperland, zorgcentrum Ter Reede, Vondellaan 21woning 18 te Vlissingen en VWO Het Getij voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Mosselkreekstraat 61 4335 TG Middelburg De afscheidsdienst, geleid door Ds. J. Nauta, wordt gehouden op donderdag 27 september om 13.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is ervan 12.30tot 12.50 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Kees te nemen. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Kees hield van fleurige bloemen. Geen bezoek aan huis. Enige en algemene kennisgeving Na een welbesteed leven is onze innig geliefde Moeder, Schoonmoeder, Oma Zeeland en Over-Oma in alle rust in haar eigen huis overleden 28 september 1918 18 september 2018 Echtgenote van A.J. Zonnevylle (1915 - 2004) Leiderdorp: Jan Adriaan en Joan Zonnevylle - Rambonnet Géraldine (in herinnering) Naarden: Albert Jan en Lieneke Lisa, Gijs, Vincent Middelburg: Aernout Zonnevylle Dordrecht: Christiaan en Willemijn Olivier, Joséphine, Julius Amsterdam: Adriaan en Roos Leiderdorp: Michiel en Elsbeth Zonnevylle - Derkzen Londen: Caroline en Rogier Sterre, Pepijn, Phiene Zeist: Frédérique en Diederik Thijmen, Leonore, Florine Amsterdam: Willemijn Wemeldinge: Robert en Liesbeth Zonnevylle - Reigersman Loenen aan de Vecht: Rudolph en Maaike Sanne, Nina Amsterdam: Jan Adriaan Den Haag: Emilie Auckland (NZ): Maarten Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgehad. Onze grote dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Heijmans en naar diegenen die haar jarenlang bijzonder liefdevol thuis hebben verzorgd. Correspondentieadres: Beekestein 7, 2352 KL Leiderdorp

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 24