Onderhandelen i Gissen naar oorzaak brand Acht maanden cel voor dealende Hagenaar li i 2 MAAN LEO Column Wie zich een beetje ver diept in de wereld van vrouwen en de arbeids markt weet: vrouwen kunnen niet onderhandelen. Er zijn boeken over volgeschreven. Zelfs het feit dat vrouwen structureel 8 procent minder verdienen dan mannen voor hetzelfde werk wordt toege schreven aan een gebrek aan on derhandelingsvaardigheden. Het idee is dat vrouwen best meer zouden kunnen verdienen, maar dat ze te schijterig zijn ernaar te vragen. trotse feministe met kop en schouders boven de bange, be scheiden dametjes uitstak. Dat ik me zou onderscheiden van de massa. Dat ik een geweldige on derhandelaar zou zijn, mocht dat moment komen. Het moment is gekomen. Ik ben een illusie armer. Deze week moest ik zakelijk on derhandelen. U raadt het al: ik ben in iedere mogelijke valkuil geval len. Ik had geen mes tussen mijn tanden maar een mond vol watjes. Volgens velen is het grootste pro bleem dat vrouwen aardig gevon den willen worden. En ja, ook ik was bang over te komen als een in halige psychobitchfrom heil toen ik om meer salaris vroeg. En dan het beruchte oplichterssyndroom. Dit is de waangedachte dat je niet slim genoeg bent, niet genoeg ervaring hebt, slechter bent dan andere mensen, ook al is dat niet het ge val. Ook hier bleek ik niet im muun voor. Ernstige onzekerheid overviel me toen ik mijn eigen waarde moest inschatten. Om het drieluik van onderhandelingson bekwaamheid te vervolmaken is daar nog het denken in relaties: onmiddellijk bekroop mij het idee dat ik beter kon investeren in een goede relatie op de werkvloer dan in mijn eigen loonstrookje. DESTELLING Vandaag: Als het niet anders kan, plas ik wild Eens Oneens Toos Henk Paul Kusters Aantal Zeeuwse WW-uitkeringen blijft dalen D66-kamerlid komt naar Goes TERNEUZEN Uitkijkpunt voor bouw Nieuwe Sluis De brandweer werd 's nachts ge alarmeerd door een passant bij het tankstation tegenover het pand, vertelt Van der Perk gisterochtend. Die rukte massaal uit, onder meer uit vrees dat de brand over zou slaan. Bovendien lagen er gasfles sen op het terrein. Die werden als eerste veiliggesteld. „Toen de brandweer aankwam, sloegen de vlammen uit het dak", zegt Van der Perk. „De ramen waren gespron gen. Ik weet niet hoeveel kuub wa ter ze er in gepompt hebben, maar ze bleven maar blussen." Zowel brandweer als Van der Perk kunnen alleen maar gissen naar de oorzaak. Er is zóveel verbrand, dat dat niet te achterhalen is. „Mis schien kortsluiting in de koelkast", mompelt Van der Perk. Een in schatting van de schade kan hij niet maken. Binnen stonden veel ge reedschappen zoals een liftje, boren en isolatiemateriaal. „En mijn boekhouding is weg." De brand werd rond 01.35 uur ge meld. De brandweer schaalde op naar grote brand en zette onder meer vier blusvoertuigen, een lad derwagen, een hoogwerker en een waterwagen in. Om alle blusvoer tuigen te kunnen voorzien van vol doende water werd vanaf de Korte Kruisweg water gepompt naar de incidentlocatie. Rond 04.10 uur was het vuur bedwongen. MIDDELBURG De34-jarige Hage naar A. el H. is donderdag in Mid delburg veroordeeld tot acht maan den cel voor de handel in hard drugs. De helft daarvan is voor waardelijk. Er was tien maanden cel waarvan geëist, waarvan de helft voorwaardelijk. El H. werd ervan verdacht in de tijd dat hij nog in Terneuzen woonde te hebben gehandeld in harddrugs. Dat zou zijn gebeurd in de maan den april en mei van dit jaar. El. H. erkende naast zijn handel in co caïne ook de laatste twee weken in heroïne te hebben gehandeld. Vol gens El H. voelde hij zich daartoe gedwongen uit angst klanten te verliezen. Ook bekende El H. dat hij was gaan dealen omdat zijn uitkering niet genoeg was om zowel zijn huur als zijn huurwagen te betalen. Alleen het laatste kostte hem voor twee maanden lease al 1500 euro. Met het lagere vonnis volgt de rechtbank de landelijke uitspraken in soortgelijke zaken. 3 dagen op loopafstand van het strand in Renesse goede afloop: door eerlijk te zijn over mijn onzekerheid en juist dat als troef in te zetten, heb ik toch iets moois weten te bereiken! Mis schien wel juist omdat ik niet kei hard onderhandelde. Ik had geen mes tussen mijn tanden maar een mond vol watjes Meer weten? Bel 070 3 0 76 700 of kijk snel op nrv.nl vrijdag 21 september 2018 Ik heb altijd gedacht dat ik als Reageer op pzc.nl Gisteren: Handen af van de traditionele babbelaar 380 reacties VLISSINGEN Het aantal WW-uitkerin gen in Zeeland lag eind augustus 4 procent lager dan in juli. In vergelijking met een jaar geleden daalde het aantal WW-uitkeringen met meer dan een kwart: 26 procent. Eind augustus waren er in Zeeland 4.700 lopende WW-uitkeringen. De krapte op de arbeids markt zet door en wordt in alle sectoren steeds meer voelbaar. Landelijk bleef het aantal WW-uitkeringen in verge lijking met vorige maand ongeveer gelijk. GOES D66-Kamerlid Rens Rae- makers komt maandag 24 september naar Goes voor een bezoek aan Odyzee, school voor spe ciaal onderwijs. Tussen 15.30 en 16.00 uur is Raemakers in hotel Terminus voor een vra- gensessie. Die bijeen komst is vrij toegankelijk, maar aanmelden wordt wel op prijs gesteld. Dat kan via wsversluijs@gmail.com of a.vd.ree@zeeland.nl Raemakers gaat in Termi nus in op de Zeeuwse jeugdzorg en de proble matiek bij zorginstelling Arduin, waar de inspectie deze week ingreep. Het uitkijkpunt voor de Nieuwe Sluis bij Terneu- zen is gisteren geopend. 'Slechts' vijf meter hoog is het uit steigermateri aal opgetrokken bouw werk. Het biedt wel een goed zicht op de voor bereidende werkzaam heden voor de Nieuwe Sluis en vanaf half 2019 op de bouwput. Het uit kijkpunt is vrij toeganke lijk. 'Betreden op eigen risico', waarschuwt op drachtgever Vlaams-Ne derlands Scheldecom- missie (VNSC). De Nieuwe Sluis (427 meter lang, 50 meter breed en 16,44 meter diep) moet in 2022 af zijn. De brand die in de nacht van woensdag op donderdag op het bedrijventerrein in Sint Philips- land woedde, heeft de loods van dakdekkersbedrijf Ruud van der Perk verwoest. De twee naast gelegen loodsen van BR Bouw bleven vrij van brand, maar lie pen wel rook- en roetschade op. Michiel Bouwman Sint Philipsland Hampshire Hotel - Renesse •S 2 overnachtingen incl. ontbijt 1 x 3-gangenmenu t.w.v. 22,50 p.p. Gratis Wi-Fi en parkeren bij het hotel Op 15 min. van het strand en duinen Tip: bezoek Neeltje Jans hoteldeal I dagelijks tot 23:00 uur 088-0331506 Gelukkig kent dit sprookje een Véél voordeel op al onze 132 rondreizen naar Azië De korting geldt voor al onze groeps- en privéreizen naar Azië. Boek nu uw rondreis en profiteer tot 150 per persoon korting. Vertrekken t/m oktober 2019. Kijk voor de voorwaarden op NRV.nl. Prijs incl. korting. Excl. reserveringskosten 25,- en calamiteitenfonds 2,50 per boeking.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 2