ZJ C in 89 Ontspannen in Duitsland LEZERSREIS NAAR GEMEENTEMUSEU DEN HAAG Azië Cruises reiskatern.nl 26 Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc BESTEL UW TICKETS VIA PZC.NL/CLUB 12- of 18-daagse cruise per 4* Costa Fortuna Exclusieve lezersreis Boek vóór 17 september op Kras.nl/LR53125 Meer dan 1000 m2 aan wellness beleving! MET PZC-VERSLAGGEVER JAN VAN DAMME donderdag 20 september 2018 IncL. vliegreis transfers Fooien inbegrepen! Cruise o.b.v. volpension IncL hotelnacht(en) in Singapore Waanzinnige Azië cruises Het betoverende Azië ontdekt u met Stip Reizen! Wat denkt u van de ]2-daagse cruise Singapore, Thailand Maleisië of maakt u reis liever een langere cruise? Kies dan voor de 18-daagse cruise Highlights van Zuidoost-Azië? De keus is aan u! Via 4 verschillende vaarroutes doet u diverse prachtige bestemmingen in onder andere Maleisië, Thailand en Cambodja aan, terwijl u geniet van de luxe aan boord van het veelzijdige cruiseschip. Geloof ons: een héél bijzondere reis die u niet snel zal vergeten! De reissom is nu vanaf €1349,- per persoon, inclusief vliegreis, cruise per Costa Fortuna 4*, transfer luchthaven - haven en hotelovernachting(en) in Singapore. U krijgt gegarandeerd waar voor uw geld! Met een comfortabele verblijf aan boord op basis van Volpension, hoeft u alleen nog maar te genieten! Gaat u met ons mee op cruise? Wij verwelkomen u graag. Bestemming Via 4 verschillende vaarroutes kunt u het prachtige Azië écht leren kennen. Bij alle reizen vliegt u naar Singapore, waarna u inscheept op het 4-sterrenschip Costa Fortuna. Gaat u voor de 12-daagse cruise Singapore, Thailand 8 Maleisië? Dan doet u afhankelijk van de vertrekdata en na twee fijne hotelovernachtingen in Singapore de veelzijdige west- of oostkust van Maleisië aan. De 18-daagse Cruise Highlights van Zuidoost-Azië begint met 1 hotelovernachting in Singapore waarna u gedurende 15 dagen en afhankelijk van de vertrekdata via 2 verschillende vaarroutes het prachtige Zuidoosten van Azië aandoet. Ontdek prachtige tempels, tropische stranden en een fascinerende cultuur. U kijkt gegarandeerd uw ogen uit! Costa Fortuna**** Het 4-sterren cruiseschip Costa Fortuna biedt u een comfortabel verblijf tijdens een van deze bijzondere cruises langs Azië. De vele faciliteiten aan boord van het schip maken dat het u aan niets zal ontbreken. Wat dacht u van een ochtend in het fitness center of een duik in een van de 4 zwembaden? Lekkervertoeven in bet 1300 m2 wellness center, een avondvullend programma meteen spetterend optreden in het theater of een gokje in het casino? De Costa Fortuna is van alle markten thuis. U zal zich geen moment vervelen aan boord van de Costa Fortuna 4* of tijdens uw bezoek aan de bijzondere bestemmingen! Inclusief Vliegreis Amsterdam - Singapore v.v. per Turkish Airlines (met overstap) 20kg ruimbagage p.p. Transfers 8- of 15-daagse cruise per Costa Fortuna 4*, in een huttype zoals beschreven Verzorging aan boord o.b.v. Volpension Havengelden Fooien/hotelservicebijdrage 1 of 2 hotelovernachting(en) in Singapore Optioneel bij te boeken: All InclusivePiüGusto drankenpakket aan boord van het cruiseschip a 206,50 p.p. (v.a. 18 jr) bij de 12-daagse reis AltlnclusivePiüGustodrankenpakket aan boord van het cruiseschip a 413 p.p. (v.a. 18 jr) bij de 18-daagse reis Voorwaarden Prijzen zijn op basis van 2 personen per hut/ kamer en onder voorbehoud van beschikbaarheid en wijzigingen, excl. niet genoemde maaltijden en drankjes, optionele excursies en entreegelden, reis- en annuleringsverzekering, 35 administratiekosten per boeking en 2,50 bijdrage Calamiteitenfonds. Meer informatie en boeken: Ga voor deze 4-sterren cruise naar onze website reiskatern.nl/pzc/STIP1809 of bel met Stip Reizen via 088 - 7070600 - Ma t/m vrij 09.00 - 21.00 uur - za 09.00 -17.00 uur - zo 10.00-18.00 uur jlwf Normaal 1899 nu v.a. Halle - Gerry Weber Sportpark Hotel**** Exclusief voor onze lezers: Kras.nl/LR53125 3 dagen nü vanaf Inbegrepen: verblijf in Gerry Weber Sportpark Hotel inclusief ontbijtbuffet, een welkomstdrankje en diner, onbeperkt entree wellnesscentrum en gratis parkeren. Vertrek: sep. t/m 22 dec. 2018 3 dagen Lezersprijs vanaf 89,- of bel 088-0885 886 o.v.v. reisnummer LR53125 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 pers. excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds /At. /fSR*. ANVR GS<V Verblijf in het westen van Duitsland, op een groot landgoed met diverse faciliteiten. Geniet van een gastvrij ontvangst met welkomstdrankje én -diner. Kom bij in de wellness, sla een balletje op de tennisbaan of speel golf op de nabijgelegen golfbaan. Even helemaal opladen, dan bent u bij Gerry Weber aan het juiste adres. Het biedt genoeg Faciliteiten om u de gehele dag te vermaken. Maar na een dag wandelen of fietsen is het ook heerlijk terugkomen. Geniet na op het terras van het hotel of kom even bij in het wellnesscentrum. Er is maar liefst 1000 m2 aan wellnessbeleving en voor hotelgasten is de toegang inbegrepen. Daarnaast kunt u bij het hotel gratis parkeren. Met welkomstdrankje en -diner In natuurrijke omgeving Klantbeoordeling 8,4 n CLUB Aan de kust van Zeeland vind je brede stranden, fraaie duinen, schilderachtige dorpjes en het befaamde Zeeuwse licht. Niet voor niets kwamen kunstenaars als Piet Mondriaan, Jan Toorop, Jacoba van Heemskerck en Ferdinand Hart Nibbrig hier inspiratie opdoen. Aan de hand van meer dan zestig werken van deze kunstenaars neemt de tentoonstelling Aan Zee u mee op reis langs een schitterend stukje Nederland. Exclusief PZC Club arrangement - Vrijdag 5 oktober 2018 - Busreis naar Den Haag met opstapplekken: Vlissingen, Middelburg, Goes Rilland - Ontvangst met koffie/thee en gebak - Toegang tot het Haagse Gemeentemuseum en exclusieve rondleidingen - Inclusief uitgebreide lunch EXCLUSIEF VOOR ABONNEES

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 26