4-3 7 O O) CD O 9 Verdedigend kan de promovendus het niet bolwerken tegen JVC Cuijk. De formatie van trainer Rogier Veenstra gaat in Noord-Brabant voor de eerste keer dit seizoen onderuit: 4-3. DERDE DIVISIE EERSTE NEDERLAAG Wielrennen Skyrunning Dit keer geen knallende muziek na afloop in de kleedkamer van Goes. De spelers strompelden na het douchen zuch tend naar de kantine. Het elftal van trainer Rogier Veenstra stond twee keer voor tegen JVC Cuijk, scoorde drie keer, maar verloor alsnog (4-3- nederlaag). „Ik ben er goed ziek van", aldus aanvoerder Ruben Hollemans. De 1-1,2-2 en 3-2 waren identiek. Bij het eerste doelpunt, vier minuten na de openingstreffer van Daniël Wissel, werd er een voorzet vanaf links toege staan. Jeroen Schoonhoven stond vo gelvrij in het strafschopgebied. De spits kopte raak. De twee tegentreffers die volgden ontstonden aan de rechterkant van het veld. Linksback Roycel James zette tweemaal geen druk op de bal, waar door deze voor het doel geslingerd kon worden. Bij de 2-2, vijf minuten nadat Steve Schalkwijk de r-2 scoorde, kreeg Lars Loermans te veel ruimte van Jar- reau Manuhuwa. De invaller kopte raak. De 3-2 werd eveneens met het hoofd gemaakt door Loermans. Bij de tweede paal stond hij ongedekt. Klaas van Hecke lag op de grond met zijn ar men in de lucht. „Ik voelde wat", re construeerde de rechtsback. „Daardoor gleed ik uit. Ik dacht dat het een over treding was." Trainer Rogier Veenstra was na het laatste fluitsignaal licht geïrriteerd. „Zij gooien drie keer een bal voor het We voelden dat we dit duel konden winnen. Dat maakt het extra pijnlijk doel en scoren drie keer. Je mag een buitenspeler niet zomaar een voorzet laten geven. En in het centrum moet agressiever gedekt worden." Volgens Hollemans ontbrak er 'een stukje mannelijkheid' in het spel van Goes. „Als je laat voelen dat je er bent, hoefje niet eens het duel van je directe tegenstander te winnen." Veenstra was niet ontevreden over de start van de eerste helft. „Het was niet slecht. Wel waren we slordig." Hollemans meende dat Goes voor rust meermaals had moeten scoren. „Met meer scherpte hadden we 1-2 of 1-3 kunnen maken." Onder andere Schalkwijk was dichtbij een doelpunt. Hij raakte de lat. In de 64ste minuut was de aanvaller wel trefzeker. Na het doelpunt (r-2) dacht Veenstra dat de zege binnen was. Toch verloor Goes de controle en uiteindelijk het duel. Zes minuten voor tijd viel de bal voor de voeten van Furkan Alakmak. De ietwat zwaar ogende middenvelder schoot van bui ten het strafschopgebied de 4-3 raak. Niet zo bepalend Veenstra constateerde dat veel van zijn spelers niet hun niveau haalden. „Roycel (James, red) en Remon (De Vlieger, red) speelden minder dan de voorbije weken", was hij eerlijk. „Ook Erwin (Franse, red) was dit keer niet zo bepalend. Dat kan natuurlijk ge beuren." Over de manier waarop de Goese formatie het treffen verloor, was de coach minder coulant. „Er zijn ploe gen uit deze competitie beter dan Cuijk", stelde hij. „Dit was de minste tegenstander tot dusver. We voelden dat we dit duel konden winnen. Dat maakt het extra pijnlijk. Als je echt iets wilt betekenen in de derde divisie, moet je dit soort wedstrijden win nen." Zaterdag speelde Jong FC Volendam gelijk tegen ADO'20 (r-r). Goes was bij een zege dus koploper geworden. Dat mislukte. „We doen onszelf tekort", aldus Hollemans. „Als je een wedstrijd zo uit handen geeft, verdien je het niet om alleen aan kop te staan." maandag 17 september 2018 PM 1 Johnny van der Klooster uit Ka- pelle boekte aan het eind van het wielerseizoen toch nog een mooie zege. In Wolphaartsdijk was hij de sterk ste in de slot- koers van TMZ. Van der Kloos ter was er in de slotfase vandoor gegaan met Sil van de Ven en won vervolgens overtuigend. 12 De atleten Tim Pleijte (foto) en Huub van Noor den konden zich zaterdag niet mengen in de strijd om de we reldtitel Skyrun ning. Pleijte liep in het Schotse Kinlochleven een tijd van 3.52.27 uur, goed voor de 42ste plaats in het eindklasse ment. Hij was daarmee de tweede Neder lander. Van Noorden finishte in 4.01.23 uur en werd 56ste. Hij was de derde Nederlander. Goes is er met kop niet bij Len Wolters Cuijk -Rogier Veenstra, trainer Goes O 1«M JVC Cuijk-Goes j 0-1 3. Wissel 7. Schoonhoven 1-1 1-2 64. Schalkwijk 69. Loermans 2-2 75. Loermans 3-2 3-3 80. Franse 84. Alakmak 4-3 Opstellingen Kanters Meulmeester El Malki Van Hecke Grotenhuis 76. Kroon Lejic Tawfik 77. Hendrix Manuhuwa Aarab James Koesni De Winter Geutjes 87. Besuyen 30. Loermans Hollemans Chi De Vlieger 69. Booijen 46. De Kroo Alakmak Franse Schoonhoven Wissel Renirie Schalkwijk Scheidsrechter: D.H. de Vries Toeschouwers: 200 Na 22 duels verloor Goes voor het eerst een wedstrijd waarin Daniël Wis sel scoorde. Van de voorgaande 22 wedstrijden waarin de spits trefzeker was, won Goes er 19 en speelde het 3 keer gelijk. Aanvoerder Ruben Hollemans wint wél een kopduel van JVC Cuijk-speler Jeroen van Schoonhoven. Goes verloor het duel met 4-3, mede door drie goals van JVC Cuijk met het hoofd, foto rob koppers/orangepictures a

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 37