HEERLIJK uit eten-weken Ontspannen in Duitsland pzc.nl/uiteten gegarandeerd de P*JL laagste prijs Keuze uit meer dan 400 restaurants Deze culinaire weken zijn een initiatief van HEERLIJK.nl, Diner Jaarkaart en de Persgroep, waartoe ook de krant behoort. Gezamenlijk willen wij u laten zien hoe leuk een avondje uit eten kan zijn! Kies uit een breed scala aan ruim 400 restaurants door heel Nederland, inclusief meer dan 30 sterrenrestaurants. De restaurants zijn aantrekkelijk geprijsd en u ontvangt korting tot wel 50 procent op een voortreffelijk menu. Verblijf in het westen van Duitsland, op een groot landgoed met diverse faciliteiten. Geniet van een gastvrij ontvangst met welkomstdrankje én -diner. Kom bij in de wellness, sla een balletje op de tennisbaan of speel golf op de nabijgelegen golfbaan. Boek vóór 17 september op Kras.nl/LR53125 Meer dan 1000 m2 aan wellness- beleving! Met welkomstdrankje en -diner In natuurrijke omgeving Klantbeoordeling 8,4 5 - Even helemaal opladen, dan bent u bij Gerry Weber aan het juiste adres. Het biedt genoeg faciliteiten om u de gehele dag te vermaken. Maar na een dag wandelen of Fietsen is het ook heerlijk terugkomen. Geniet na op het terras van het hotel of kom even bij in het wellnesscentrum. Er is maar liefst 1000 m2 aan wellness- beleving en voor hotelgasten is de toegang inbegrepen. Daarnaast kunt u bij het hotel gratis parkeren. Exclusief voor onze lezers: Kras.nl/LR53125 Inbegrepen: verblijf in Gerry Weber Vertrek: sep. t/m 22 dec. 2018 Sportpark Hotel inclusief ontbijtbuffet, een welkomstdrankje Lezersprijs en diner, onbeperkt entree 3 dagen vanaf 89,- wellnesscentrum en gratis parkeren. of bel 088-0885 886 o.v.v. reisnummer LR53125 (Sj) Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 pers. excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 66