Adagio FAMILIEBERICHTEN 27 -V Dina Janneke Geers - Goosen Astrid Plasschaert-Van den Hauwe Adrie Erasser Leopoldus Martinus Geers Jeffrey Dimitri Conny Roubos- de Broekert Piet Strobbe OVERIGE BERICHTEN DANKBETUIGING de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio Werner van Driessche DE VLIEGER Janneke den Besten Ditsy den Besten Esther Saman Kaatje den Hamer-Drabbe zaterdag 15 september 2018 zv Overleden is onze goede vriend We zullen zijn jarenlange vriendschap en dagelijkse komst naar zijn paarden erg missen. Jan en Inge Lampert Harm Koen en Mirella Wouter Biggekerke Afscheid nemen is alle mooie herinneringen meedragen. Dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van Zaamslag, 14-01-1941 t Terneuzen, 13-09-2018 Leo Geers Anneke en Jan Désirée en Lennart Chantal en Rick, Mees Christian en Simone Mark en Angelique Schoolweg 21D, 4531 CA Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 18 september van 19:00 tot 19:30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 19 september om 14:00 uur in de aula van het Monuta crematorium, naast het voornoemde uitvaartcentrum. Aansluitend bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium voor een informeel samenzijn. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Wij willen u hartelijk danken voor alle blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve zus Familie de Broekert Oostkapelle, september 2018 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van pa, opa en op aatje zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Kuitaart, september 2018. Hartelijk dank voor het medeleven en belangstelling bij het verlies van m'n ma en onze oma Marie-Jeanne, kinderen en kleinkind. Sluis, september 2018. o*G uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1,4337 HJ Middelburg 0118-612868 Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 Zonder Werner is alles anders... Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom willen wij langs deze weg onze dank betuigen. Wij zijn als familie werkelijk ontroerd door de enorme steun die wij hebben gekregen na het plotselinge overlijden van onze lieve De overweldigende belangstelling, de lieve reacties, de vele kaarten, berichtjes en bloemen hebben ons goed gedaan. Het is duidelijk dat Werner niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Marcha Hamelink Paul en Marita van Driessche-Bogaart Karola en Johnny - Julie, Sem Liesbeth en Stijn - Floris, Philou Frans - in herinnering - en Suzan Hamelink-Jansen Nelleke en Heino - Rafaël, Manuël Kuitaart, september 2018 info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl samen een... voor u en met u... UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 WWW.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (01 18) 623359 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Kapellestraat 5, 4351 AL Veere Voor altijd in ons hart.... Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve dochter, zus, schoonzus en onze tante Het heeft ons goed gedaan en zal ons kracht geven in de moeilijke periode die nog komen zal. Bennie Saman Marco en Tanja Fleur en Dion Sint-Jansteen, september 2018 Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steun betuigingen na het overlijden van onze liefdevolle moeder, betrokken oma en overgroot-oma Cor en Mieke den Hamer-Vermeulen Natasja en Richard - Björn, Myrthe Michael en Renske - Jelte, Benthe Dimphie Terneuzen, september 2018 COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 63