26 Jeanny Elzinga-Lathouwers TauCJranciscus Maria Tiet ers TauC Tiet ers Jo Laffeber OVERLEDEN Jan Cevaal Erken het: de HEER is God hij heeft ons gemaakt, hem behoren wij toe, zijn volk zijn wij, de kudde die hij weidt. Psalm 100: 3 Bedroefd, maar dankbaar voor haar verlossing. Precies 1 jaar na het overlijden van onze lief hebbende zoon, is na een lange lijdensweg over leden mijn lieve vrouw, onze lieve (schoon)moeder en lieve oma Geldrop, Vlissingen, 13 juli 1943 13 september 2018 Oostkapelle: Jan Elzinga Westkapelle: Eddie en Wanda Jarno, Marije Ronald Biervliet: Marion en Guy Daphne, Dieter Middelburg: Johan en Elsbeth Pepijn, Roosmarijn Ter Reede, ivoning 7 zullen wij nooit vergeten. Wij zijn Dr. V. von Meijenfeldt, alle verpleegkundigen en verzorgenden van woning 7 zeer dankbaar voor jullie kennis en kunde, jullie enorme inzet en liefdevolle zorg. Vronesteijn 19 4336 AC Oostkapelle Er is gelegenheid de familie te condoleren en persoonlijk afscheid te nemen van Jeanny op woensdag 19 september van 12.00 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Zo ben je bij om, zo ben je weg. Verdrietig, maar ook vervuld van trots en mooie herinneringen, laten wij weten dat zeer plotseling van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opa in de leeftijd van 66 jaar. Anneke Marieke en Dennis Luuk Koen Goes, 13 september 2018 Rooseveltlaan 66, 4463 GK Goes Paul is overgebracht naar rouwcentmm 'De Bevelanden', te Goes, waar geen gelegenheid is tot bezoek. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Paul te nemen op woensdag 19 september om 14.30 uur in crematorium 'Het Zeeuwse Land', Kandtweg 2 te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting. Voor bloemen zorgen we zelf. Paul Pieters Verbijsterd en verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van onze dierbare broer, zwager en oom Jan en Hanny Rini en Bcp Ad en Marjo Piet en Ria Lia Cees en Suzanne Eugéne en Els Marianne en Frits, in herinnering Jacqueline en Harrie, in herinnering Kees en Marjan Corine en Antoine Neven en nichten zv Lourus Sinke Treur niet om mij Maar gedenk mij met een glimlach Want er is nog zoveel licht Veeg de tranen uitje ogen Breng een lach op je gezicht Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Rita Laffeber-Janssens Hij overleed in de leeftijd van 83 jaar. Kloosterzande: Rita Hulst: Saskia en Godfried Isolde en Casper Pjotr Hulst: Christel en Jolanda Anne-Floor Bastiaan 13 september 2018 Correspondentieadres: Pastoor Smuldersstraat 71 4587 AH Kloosterzande U kunt afscheid nemen van Jo in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b in Hulst, op maandag 17 september van 18.30 tot 19.15 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 18 september om 10.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de thuiszorg van ZorgSaam en de huisartsenpraktijk de Groenendijk voor de liefdevolle verzorging. Jo Laffeber Alles, alles wat ik begrijp, begrijp ik alleen omdat ik liefheb L. Tolstoj Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa sinds 5 november 1999 weduwnaar van Aarnoutina van Oosten Middelburg, 31 mei 1945 t Haarlem, 12 september 2018 Willem Jan Marjolijn Hannah, Douwe, Jelle Annechien Correspondentieadres: Familie Cevaal p/a Monuta Haarlem Postbus 2600 2002 RC Haarlem Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. De Goese Atletiekvereniging AV'56 is geschokt en in diepe rouw door het onverwachte overlijden van ons zeer gewaardeerde erelid Paul was meer dan 50 jaar een drijvende en stimulerende kracht in onze vereniging. Hij was een kei in het organiseren van wedstrijden en evenementen en zette zich daar met tomeloze energie voor in. Paul heeft grote verdiensten voor onze vereniging en ook voor de Zeeuwse en de nationale atletiek gehad. We herdenken Paul met diep respect en wensen Anneke, Marieke, Koen en verdere familie alle sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Bestuur en leden van Goese Atletiekvereniging AV'56 zaterdag 15 september 2018 Tot ons groot verdriet is overleden onze lieve broer, zwager en oom Lou echtgenoot van Boukje Sinke - Kieft Kloetinge Dordrecht 12 april 1941 12 september 2018 Burgh-Haamstede: Guido Sinke Eva Sinke - Vlaander Middelburg: Marius Sinke Janny Sinke - de Witte Woensdrecht: Anne-Marie Schotel - Sinke Lex Schotel Vlaardingen: Ineke Sinke Cor de Bildt Heinkenszand: Joke Jongejan - Sinke Arie Jongejan Middelburg: Marianne Sinke Willem Minnaard Kinderen en kleinkinderen Middelburg, 15 september 2018 Verdrietig maar wij kijken terug op vele mooie en gezellige momenten samen met onze buurman. De Buurtjes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 62