PZC werkt met i czav f/ WOONGOED nationale vacaturebank Teamcoach Bedrijfsbureau/ Werkvoorbereiding m/v(i fte) Project Engineer Onderhoud Procesverbetering Gwides PORTFOLIO MANAGER GRANEN/ (ZAAI) ZADEN (LID MT) Verbreed je horizon, pakje ruimte als MEDEWERKER ONDERHOUD EN GROENVOORZIENING voor 36 uur per week Werken bij Cargill is een kans om te ontwikkelen en te groeien... Cargill PZC werkt met ™Sebank ZEEUWS-VLAANDEREN PLAATWERKER Woongoed Zeeuws-Vlaanderen is een woningcorporatie met circa 6100 woningen in bezit en beheer, verspreid over 40 kernen in Zeeuws-Vlaanderen. Wij zijn een betrouwbare en klantgerichte organisatie die samenwerken en maatschappelijk ondernemen hoog in het vaandel heeft staan. Om het team Bedrijfsbureau/Werkvoorbereiding te versterken, zijn we op zoek naar een Als teamcoach ben je onder andere mede verantwoordelijk voor de uitvoering en beheersing van de teamresultaten en je coacht de medewerkers. Je draagt bij aan de beleidsontwikkeling en het opstellen van het jaarplan, je adviseert het management over optimaliseren van de kwaliteit van de werkprocessen en procedures van het team en je stelt de onderhoudsbegroting op. Bent u geïnteresseerd in deze vacature? Kijk dan op www.woongoedzvl.nl voor meer informatie. industriewater Goede arbeidsvoorwaarden; o.a. een bedrijfsauto - regio Rotterdam/Zeeland Bedrijf Evides Industriewater, onderdeel van Evides NV (sinds 1874), levert geïntegreerde diensten op (afval)waterzuiveringsgebied aan de industrie in Nederland en in toenemende mate in Europa. Ook heeft zij als doel om in 2025 klimaatneutraal te opereren. Met een sterke focus op de (petrochemische industrie richt zij zich op langjarige partnerships, waarbij men zich in de hele waterketen richt op de bouw, financiering en beheer van waterbehandeling- en afvalwaterzuiveringsinstallaties. Functie In deze veelzijdige en dynamische rol ben je verantwoordelijk voor advies en ondersteuning inzake onderhoud, beheer en optimalisatie van (proces)installaties. Je past de gekozen onderhoudsstrategie toe en volgt ontwikkelingen op de voet. Ook ga je analytisch te werk inzake (terugkerende) items waartoe een planmatige en projectmatig oplossing nodig is. Focus betreft voorts ontwikkeling en onderzoek op technologisch vlak; hiertoe maak je een plan en koppelt hier budget aan. Je rapporteert aan de Manager Maintenance Technical Support. Kandidaat (Technisch) HBO werk- en denkniveau, bijvoorbeeld Werktuigbouwkunde, gekoppeld aan relevante werkervaring binnen een productieomgeving. Kennis van mechanische aspecten, "static rotating equipment" is een grote pre. Tevens kennis van maintenance en procesinstallaties. Je bent organisatorisch sterk, hebt doordachte ideeën m.b.t. verbeteringen en weet die tevens om te zetten in praktische, effectieve maatregelen. Je hebt goede communicatieve en sociale vaardigheden, bent analytisch sterk en overtuigend. Consultant: Guido Klaassen, mobiel 06 55 38 40 24 www.yer.nl/job/8700200 CZAV in Wemeldinge (ZL) is de agrarische coöperatie in Zuid-Nederland met ruim 3.000 actieve leden in akkerbouw, bloembollenteelt, veehouderij en fruitteelt en een groeiend netwerk van samenwerkingsverbanden en deelnemingen in de gehele Benelux. Trader met leadership skills en visie op (internationale) handel Verantwoordelijk voor in- en verkoop van (zaai)granen, (zaai)zaden, peulvruchten, pootgoed en rundveevoeders. Directe aansturing van 3 medewerkers voor voorraadbeheer, logistiek en contractadministratie. Formuleren commerciële doelstellingen en aansturen van de buitendienst voor deze producten. Relatiebeheer met verwerkende industrie, toeleverende bedrijven, samenwerkingsverbanden, deelnemingen en belangenorganisaties. Info: Jan Borgers 06 22 412 514 Solliciteren en informatie: ceresrecruitment.nl y autoherstel VACATURE Ervaren plaatwerker Als autoschadehersteller voer je zelfstandig alle voorkomende werkzaamheden uit, van demontage tot het spuitklaar afleveren aan de autospuiter. Je bent een belangrijke schakel in het reparatieproces. Voor deze functie zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega die zowel goed in teamverband als zelfstandig kan werken en altijd gaat voor een optimaal eindresultaat. Je hebt een afgeronde beroepsopleiding in de autoschadeherstelbranche en bent al enige tijd werkzaam als plaatwerker. Wij bieden jou: Een prettige werksfeer met veel ruimte voor eigen inzicht Mogelijkheid voor het volgen van cursussen Een prima salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden Wij vragen van jou: Datje een afgeronde opleiding autoschadehersteltechniek 3 hebt Dat je minimaal 2 jaar ervaring hebt als plaatwerker Datje goed in teamverband kunt functioneren Dat je bereid bent om cursussen te volgen Een flexibele en positieve bijdrage aan het team Interesse? Stuur een e-mail met je CV en motivatie naar dick.vanzandwijk@abszierikzee.nl, of neem contact op met Dick van Zandwijk, 06-46250243. Vestiging: ABS Autoherstel Zierikzee Functie: Autoschadehersteller plaatwerker Dienstverband: Vast Aantal uur: 40 Opleidingsniveau: MBO Werkniveau: Ervaren Datum vacature: 13 augustus 2018 bij het Uitvoeringsbedrijf Openbare Ruimte op Schouwen-Duiveland Kijk voor meer informatie op www.schouwen-duiveland.nl Gemeente Schouwen-Duiveland Heb jij werkervaring in de productieomgeving van de (voedingsmiddelen)industrie en een VAPRO of vergelijkbaar diploma richting procestechniek? Cargill is met regelmaat op zoek naar talent zoals Proces Operators voor onze fabrieken in Sas van Gent en Bergen op Zoom. Interesse? Solliciteer dan op www.cargill.nl/nl/carrière. Is deze functie niet voor jou, kijk dan zeker ook eens op onze website voor andere interessante vacatures zoals monteur, hoofdoperator of andere operations en engineering posities. www.cargill.nl Woongoed Zeeuws-Vlaanderen, lokaal betrokken, regionaal verbonden. Postbus 269 4530 AG I Terneuzen een plek om jouw carrière optimaal te ontwikkelen terwijl je je bezighoudt met zinvol werk dat een positief effect heeft over de hele wereld. Cargill heeft meer dan 150 jaar ervaring met het leveren van voedings-, landbouw-, financiële en industriële producten en diensten aan de wereld. We hebben 155.000 werknemers in 70 landen. In Sas van Gent en Bergen op Zoom werken ongeveer 700 mensen. In de productie verwerken we maïs en tarwe tot onder meer zetmeel, eiwitten, glucose en alcohol. Deze grondstoffen worden daarna verder verwerkt in toepassingen in de voedingsindustrie zoals snoep, dranken, zuivel, koekjes, soepen en nog veel meer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 22