Beoordeeld met een 9,5 door het onafhankelijke Webwinkelkeur koopjedealnl) TRAVELIN IÜ 1 miljoen tevreden klanten Qq Klantenservice 7 dagen per week open Achteraf betalen Gratis verzending bij 3 of meer artikelen Luxe 5-delige Koperkleurige Panneriset met Keramische coating Waterdichte Travelin Outdoorlaarzen; Geschikt voor alle weersomstandigheden Apple 13,3 inch Macbook Unibody (Refurbished, Grade A) Prachtige Vintage Vloerkleden Gemaakt van lekker zacht synthetisch wol Bestel vandaag nog jouw dagaanbieding op www.koopjedeal.nl/krant €119,99 nu slechts €39,99 €299,99 nu slechts €99,99 €099,00 nu slechts €349,00 €99;99 v.a. slechts €34,99 Aanbiedingen van vandaag 14 september Alleen bij Koopjedeal.nl: Veilig achteraf betalen met flPbenPoy Altijd gratis retourneren Geschikt voor alle warmtebronnen - zelfs inductie PFOA-vrije anti-aanbaklaag, vaatwasserbestendig en een zeer lange levensduur •y Maakt het mogelijk om zonder boter of olie te koken Inde maten 36 t/m 46; geschikt voor dames en heren Uitneembare, schokdempende inlegzool en volledig gevoerd met echt wol S De perfecte lederen laars voor ieder buitenmens S Genoeg ruimte voor al je bestanden (250GB opslagruimte) -/ Het hoogwaardige beeldscherm zorgt voor extreem helder en scherp beeld 1 jaar garantie, net zoals in de winkel V Beschikbaar in verschillende designs en meerdere kieuren/maten Met vakmanschap geproduceerd, gaat levenslang mee •y Eenvoudig te reinigen met de stofzuiger of een tapijtreiniger

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 14