COLOFON Familieberichten FAMILIBERICHTEN 25 Pieter Willem de Jonge PIET Piet de Jonge 3 Maria Leopoldina de Looff - van der Poel OVERLEDEN zv - Nooit vragend. Nooit klagend. Altijd alles voor zichzelf dragend, was hij een steun voor velen. Na vele jaren tussen hoop en vrees, is zacht en kalm overleden, mijn zorgzame man, onze lieve pa, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Cornelia Dina de Jonge - Hennekeij Schoondijke, Schoondijke, Corrie Jan en Jeannette Kim en Duncan Anouk en Rik Tessa en Ruben Karin en Hans Hans jr. Jan Pierre Lieve Speciaal woord van dank aan de medewerkers van thuiszorg ZorgSaam, aan de artsen en verpleegkundigen van de Hooge Platen. Rembrandt van Rijnstraat 6 4507 BV Schoondijke De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 12 september om 14:00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Nadien is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd nemen wij afscheid van onze lieve broer, schoonbroer en neef Wim en Ingrid de Jonge - Zeegers Jannie en Frans Gijzeis - de Jonge Suus en Jan Duste - de Jonge Jacob Leenhouts An Naeije Waarom nu Zo snel Na een kortstondige ziekte is van ons heen gegaan mijn lieve dochter, onze zus en schoonzus Brigitte Maria Josephien Verkeste in de veel te jonge leeftijd van 50 jaar Breskens: Yvonne Verkeste -van Leeuwe Freddy Verkeste (t) Biervliet: Eddy en Ineke Verkeste Onze speciale dank gaat uit naar de verpleegkundigen en medewerkers van Tragel te Clinge, voor de liefhebbende verzorging gedurende de jaren dat Brigitte daar gewoond heeft. Biervliet, 7 september 2018. Corr.adres: Ter Wallestraat 6,4521 AZ Biervliet De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op vrijdag 14 september om 10.30 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine markt 5-6 te Sas van Gent, waarna er gelegenheid is de familie te condoleren. Brigitte zal aansluitend te raste worden gelegd op de Nieuwe Begraafplaats, Oude rijksweg te Breskens. U kunt afscheid nemen van Brigitte op dinsdag 11 september om 18.30 uur in Familiehuis De Geslootene Boom. Piet de Jonge maandag 10 september 2018 13 JANUARI 1936 7 SEPTEMBER 2018 "De Heer is mijn herder" In de leeftijd van 93 jaar is rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, groot-, overgroot- en betovergrootmoeder weduwe van Jacobus de Looff Zij was één uit duizenden en heeft velen goed gedaan. We zijn dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben. Colijnsplaat: 's-Heer Hendrikskinderen: Grijpskerke: 's-Heer Hendrikskinderen: Colijnsplaat: Colijnsplaat: Colijnsplaat: Jannny en Rob George en Sjaan Marjanne en Jan Johan en Ellen Frank en Anja Lea en Sjoerd Marco en Bianca Kleinkinderen Achterkleinkinderen Achter-achterkleinkind Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum Cleijenborgh voor de liefdevolle verzorging. 8 september 2018 Zorgcentrum Cleijenborgh Dr. Maasstraat 4, 4486 BW Colijnsplaat Correspondentieadres: Hovenierstaat 15 4486 CK Colijnsplaat Onze moeder is opgebaard in haar kamer 334 waar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 12 september van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 13 september om 13.45 uur in de Dorpskerk, Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat, waarna aansluitend om ongeveer 15.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor de dienst is er nog gelegenheid tot afscheid nemen van 13.00 tot 13.30 uur in de consistorie van de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het Grand-Café van Zorgcentrum Cleijenborgh. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verder van de wereld weg Elke dag een beetje Dichter naar de hemel toe Elke dag een treetje Je betrokkenheid, strijdlust en zorgzaamheid, in ons werk en voor de mensen om je heen, zullen we nooit vergeten. We gaan je missen. Oud collega's Maatschappelijk Werk Zeeuws-Vlaanderen Zo onverwachts Wij blijven achter Maar zij is vrij Vanmiddag ontvingen wij het droevige bericht, dat oud muzikant en erelid van onze vereniging is overleden. Piet was ruim 71 jaar enthousiast muzikant bij ons en was nauw betrokken bij de heroprichting van muziekvereniging O.K.K. We wensen Corrie en de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden van muziekvereniging O.K.K. Groede/Schoondijke. Schoondijke, 7 september 2018 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25