"Geen kalk: een oplossing voor tijdgebrek" gy Makkelijk schoonhouden Voordeel #4 - Bekijk alle voordelen op UimijllSlfc 088 98 99 100 AQUACELL Geen kalkaanslag meer en héérlijk voor de huid (oaouacell.nl) Advertentie - Lees verder op Door alle aandacht die kinderen, werk en sociaal leven vragen, komen veel gezinnen niet aan een goede poetsbeurt van de badkamer toe. Gevolg: kalkaanslag! Rogier Liem uit Hoofddorp had dat probleem tot enkele jaren geleden ook. Maar nu niet meer: "We schaften een AquaCell aan, die er voor zorgt dat kalkloos water door het leidingwerk stroomt. Een ideale oplossing." De badkamer van Rogier (43), getrouwd met de 39-jarige Jolijn en vader van Vinoe (1), Amy(3) en Rico(7) kreeg 4 jaar geleden een flinke opknapbeurt. "Bovendien kwam er op de verdieping een tweede badkamer bij." Rogier zag de bui al hangen: dat werd nog meer schoonmaken. "Veruit het meest overtuigende systeem" "Ik wist al van het bestaan van een oplossing voor hard water en hoorde veel goede berichten over AquaCell. Veruit het meest overtuigende systeem in mijn ogen. Het apparaat gebruikt geen stroom, is onderhoudsvriendelijk en wordt volledig geïnstalleerd door AquaCell. Bovendien biedt het bedrijf een goede garantie." Wel moet Liem een pijnpunt benoemen: de aanschafprijs van ruim €2000 betekent een flinke greep in de portemonnee. "En als je dan al met zo'n grote verbouwing bezig bent, komt dat niet altijd gelegen." Maar ook daar was een uitkomst voor: "Het was mogelijk om renteloos in termijnen te betalen." Hoe bevalt het allemaal? "We zijn heel tevreden. We hoeven veel minder intensief schoon te maken, zo houden we de badkamer op een efficiënte manier in goede conditie. Bovendien hoeven we geen belastende schoonmaakmiddelen te gebruiken om dat te bereiken. De badkamers zien er na 4 jaar intensief gebruik nog steeds als nieuw uit met minimale inspanning". Het verhaal van Rogier en Jolijn én andere ervaringen leest u op aquacell.nl/ervaringen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 65